Maskenbal?!

kengur88

Zainteresovan član
Poruka
301
Imam prekosutra,tj u subotu maskenbal kod drugarice...
Dva druga i ja cemo biti preruseni u crnce,oni ce nositi na nekom stapu kao ulov dana,medveda a ja cu ici ispred njih i udarati u bubanj

uglavnom,dosao sam na ovaj podforum u nadi da vi pozoristanci :D znate najbolje gde mozemo pribaviti sve potrebne stvari za to,tipa
- maskirne boje neke crne
-mozda neke perike sa onim kosurdacama kakve imaju u crnackim plemenima
-razne mindjuse,alatke,rekviziti crnacki
koji mogu biti od pomoci u sto verodostojnijem predstavljanju nase ideje

svaki predlog i pomoc su dobrodosli!!
 
Baš sam te boje za kožu tražila pre par nedelja za jednog druga i ima ih u jednoj knjižari (u stvari, ne znam baš da li se može nazvati knjižarom, prodaje uglavnom sve moguće vrste bojica) u Narodnog fronta (otprilike na sredini, ako ideš od Beograđanke ka Zelenjaku, malo pošto pređeš Balkansku, sa desne strane).
Za ostalo ne znam, ali mislim da kod Kineza na NBG svega ima. :)
 
Narodnog fronta (otprilike na sredini, ako ideš od Beograđanke ka Zelenjaku


verovatno mislish na knjizaru ''rashko''(u blizini hoptela prag),nalazi se odmah pored cvecare ''kala''.oni zaista imaju sve i svashta i jako je povoljno.
ili produzi josh malo napred i naici cesh na prodavnicu slikarskog materijala (dosta su povoljni)
 
e nasli smo obe radnje,sad se bas vracam...jeftinijie u ovoj slikarskoj radnji,povoljnije i moze na komad!
a mi se z.... pa kupilil u ovoj knjizari komplet nekih boja...
 
Aјде кад си већ започео ову тему, да се она не оконча одговорима које си добио, већ да се настави,
можда и фотосима са маскембала и идејама за костиме и маске... ;)
 
Aјде кад си већ започео ову тему, да се она не оконча одговорима које си добио, већ да се настави,
можда и фотосима са маскембала и идејама за костиме и маске... ;)

Možemo da kačimo svoje fotke sa maskenbala???
 

Back
Top