novosadski frajeri

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
d030.gif
 
Ni ja, mene je volela...
Ali znam kako je prošlo nekoliko mojih drugara..
Treba znati prepisivati, to je vestina, tada su me uhvatili prvi put, a dogodilo mi se to svega dva puta.
Ko bi mogao da bude tipican NS frajer, fudbalera nema, fudbal je na niskim granama, ni ostali sportovi ne stoje bolje, politicare iskljucujem iz razmatranja, to nisu ljudi, mozda neki dzet seter, sincic nekog tajkuna, ili neki mladjani umetnik o kome bruji carsija, pazi kad nema nikakvih predloga, cisto ono da se orijentise narod. :D
 
frajer ne moze biti neki sincic nekog tajkuna, fudbaler bez osnovne skole, neki "dzet seter" metro ???? i sl.......
imetak nema veze sa tim niti poreklo !!!

frajer treba prvo da bude musko i da bude svoj !!!!

i da, hvala bogu, frajera ima po novom sadu :):):)
 
Imate frajere na bazenu,u vreme kada vaterpolisti treniraju,e sad da li su frajeri i u mozgu to nisam utvrdila :) mamini i tatini sinovi uopste nisu frajeri,samo su razmazeni,uobrazeni...cast izuzecima,sta ja znam,u izlasku i nisam primetila da ima frajera,ali ima prosecnih mladica koji nisu za bacanje,mada niko vise nikad nece biti kao sto je to nekad bio Nikola Kojo-pravi frajer
 
Imate frajere na bazenu,u vreme kada vaterpolisti treniraju,e sad da li su frajeri i u mozgu to nisam utvrdila :) mamini i tatini sinovi uopste nisu frajeri,samo su razmazeni,uobrazeni...cast izuzecima,sta ja znam,u izlasku i nisam primetila da ima frajera,ali ima prosecnih mladica koji nisu za bacanje,mada niko vise nikad nece biti kao sto je to nekad bio Nikola Kojo-pravi frajer

....kako sam zaboravila vaterpoliste....:dash:
...a sto sam juce videla dzudisteeeeee.....:per:
 
E kad smo kod vaterpolista, igra Voša sutra, na bazenu, sa nem' pojma kim, ali je kao neka istorijska tekma u pitanju... Valjda neki Grci, plasman u četvrtfinale nekog kupa...
Elem, htedoh reći, ulaz free, 20:15, bazen, Spens, vaterpolisti... Sutra.
Pa ko voli....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top