graviranje

mina21bg

Aktivan član
Poruka
1.778
molim vas pomagajte.
u celom gradu nemogu da nadjem ni jednog gravera da mi ureze ima psa na onoj maloj koskici ..nez nam od cega je neki krs -obican materijal..nije metal..nesto slicno..poenta je sto sada svi graveri,zlatari i ostali imaju samo laserske masine i njim amoze da se gravira samo postaklu i jos nekom materijalu..jedan jedini graver u njegosevoj mi trazi 500 dinara za rec:dash::dash:
ajte molim vas pitajte u vasem kraju koliko bi naplatili ako vidite gravera,ili nekog ko narezuje kljuceve i ono za natpis za vrata..molim vas..ceo beograd sam obisla..banovo brdo,ceo bulevar,sve zltara.balkansku,moj kraj..
 
Bas na bulevaru ima jedan graver, lokal je bas mali i pod stubovima je, ali se vidi jer stoji tabla sa uzorcima graviranja, i pise da graviraju i te plocice za kucne ljubimce. Ne znam koja je cena, a taj lokalcic se nalazi uz bulevar, relativno blizu cvetkovoj pijaci, i kada se ide uz bulevar iz grada sa leve je strane.
 
ok.hvala na informacijama..pogledacu prvom prilikom..ali ako bilo ko naleti neka pita za cenu...ulazila sam u razne radnje gde imaju te koskice za pse..ali nece na moljim da rade..njihove su skupe i metalne plus graviranje..to mi je zaista skupo..ove moje su neke jeftine..al na njima niko nece da radi..tj ne moze jer imaju laser aparate
 
ok.hvala na informacijama..pogledacu prvom prilikom..ali ako bilo ko naleti neka pita za cenu...ulazila sam u razne radnje gde imaju te koskice za pse..ali nece na moljim da rade..njihove su skupe i metalne plus graviranje..to mi je zaista skupo..ove moje su neke jeftine..al na njima niko nece da radi..tj ne moze jer imaju laser aparate

kako ti skupo 500 kinti za ime psa...:roll:

Sta bi da ti pas ima u imenu vise reci pa se zove recimo kao onaj ČIKO Zagorov prijatelj.

Don Felipe Kajetano Lopez Martinez Gonzales De Čiko
 
Bas na bulevaru ima jedan graver, lokal je bas mali i pod stubovima je, ali se vidi jer stoji tabla sa uzorcima graviranja, i pise da graviraju i te plocice za kucne ljubimce. Ne znam koja je cena, a taj lokalcic se nalazi uz bulevar, relativno blizu cvetkovoj pijaci, i kada se ide uz bulevar iz grada sa leve je strane.

Ja ne znam gde je to, medju kojim zgradama, blizu cvetkove pijace...aj videcu ja sutra!
 

Back
Top