nerazumevanje...

zasto?

  • zato sto ima dobar posao i zaradjuje sama i sve zrtvuje zbog toga... a takve su zene najgore...

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    6
  • Anketa je zatvorena .

rile_laki_oblak

Iskusan
Poruka
5.346
forumasi, sta mislite vi, jel vas se desilo nekad da udjete u medjugradski autobus i da vidite neku lepu devojku koja nece da vam se nasmeje iako vi 40 minuta uopste ne skidate pogled sa nje? i, sta mislite, zasto su one takve?
 
forumasi, sta mislite vi, jel vas se desilo nekad da udjete u medjugradski autobus i da vidite neku lepu devojku koja nece da vam se nasmeje iako vi 40 minuta uopste ne skidate pogled sa nje? i, sta mislite, zasto su one takve?

prvih 2 minuta , smekanje, nije zainteresovana , samo si mi ti falio , zainteresovana ali ako imas nesto da kazes reci zamisli da mora da se smeska svakom ko je gleda ... narednih 10 minuta ne konta da ne skidas pogled sa nje a kad skonta vec je hvata nervoza i priseca se urbanih horor legendi GSP-a a tih 40 minuta :eek: jadna nadam se da nema posledice
 
i, sta mislite, zasto su one takve?
isfrustrirane su jer se nisu udale na vreme i sad mrze sve prave muskarce...
zato sto ona samo trazi kesh... a on se vozi autobusom i nije dobar, iako ima dobru dusu...
zato sto je uobrazena i misli da je najbolja, a tek ce da se kaje sto ga je propustila...
zato sto ima dobar posao i zaradjuje sama i sve zrtvuje zbog toga... a takve su zene najgore...

:)
 
E.....sve je to bagra...ne znaju da cene napaljenog ochajnog mushkarca...ni kada ih proganja ulicom ( zalepe ga za bandere) ni kada im vrata pridrzzava a ne spusti rampu, ni kada pilji u autobusu.....ni kada bi ih rado iskoristio pa otrchao dalje....bruka....
 
E...ovo me podseti na jedan dogadjaj...
Pre vise godina, putovala ja od svog rodnog grada do Vrnjacke banje...autobusom...
Prvo je pored mene sedeo neki cica koji me je 'osacovao' (to su bile njegove reci) i poceo da mi 'nabacuje' svog sina, koji nije bio u utobusu, al' je zato ovaj imao sliku...
Onda se tu nasao i neki starij pesnik, koga je moj zamisljeni pogled kroz prozor autobusa inspirisao da mi napise pesmu...
A svo vreme me je jedan mladji gospodin, koji je sedeo iza mene, nudio nekim mentol bombonama i cokoladicama...da bi na kraju i on iskoristio priliku da mi isprica svoju tuznu zivotnu pricu...i kako sad ide u banju da leci zivce...Najstrasnije je to sto je moju ljubaznost pogresno shvatio...a nazalost, bili smo u istom hotelu...
Sve u svemu, horor...
Od sada, kada putujem autobusom, kako udjem unutra, tako nabacim namrgodjen pogled ispod obrva...za svaki slucaj...
 
Prvo je pored mene sedeo neki cica koji me je 'osacovao' (to su bile njegove reci) i poceo da mi 'nabacuje' svog sina, koji nije bio u utobusu, al' je zato ovaj imao sliku...
Onda se tu nasao i neki starij pesnik, koga je moj zamisljeni pogled kroz prozor autobusa inspirisao da mi napise pesmu...
A svo vreme me je jedan mladji gospodin, koji je sedeo iza mene, nudio nekim mentol bombonama i cokoladicama...da bi na kraju i on iskoristio priliku da mi isprica svoju tuznu zivotnu pricu...i kako sad ide u banju da leci zivce...
Ja sam jednom od nekog lika pored trazila novine,sledecih nekoliko sati-agonija.
Doslo mi da izadjem iz busa u sred nedodjije.
Shvatio je to kao 'znak' :per:
A samo sam htela da procitam horoskop :D
e devojke devojke
ne znate vi šta ste propustile :D
sad se sigurno kajete
je l tako?
 
Ja sam jednom od nekog lika pored trazila novine,sledecih nekoliko sati-agonija.
Doslo mi da izadjem iz busa u sred nedodjije.
Shvatio je to kao 'znak' :per:
A samo sam htela da procitam horoskop :D

$ta se buni$. A zamisli da ti se dopao lik i da te je posle tvog startovanja za novine iskulirao. Otvorila bi 6 tema o mu$karcima kukavicama koji ne startuju.
Kukate bre zhene i kad vas startujemo i kad vas ne startujemo. Qkavne vam majke :)
Zato ja volim ovu Krstaricu i PP. Lepo je pitam "Ako$ da se kresnemo ukucaj 1, a ako nece$ ukucaj 0" i gotova pricha.. Binarno je najbolje, binarno je newage :)
 
forumasi, sta mislite vi, jel vas se desilo nekad da udjete u medjugradski autobus i da vidite neku lepu devojku koja nece da vam se nasmeje iako vi 40 minuta uopste ne skidate pogled sa nje? i, sta mislite, zasto su one takve?


pa sad Rile, veoma tesko pitanje
koje zahteva razmisljanje...a kod mene je sad kasno,
mozak sam vec iskljucila.
u svakom slucaju, kompleksna tema o kojoj bi moglo da se raspravlja...

;)
 
E...ovo me podseti na jedan dogadjaj...
Pre vise godina, putovala ja od svog rodnog grada do Vrnjacke banje...autobusom...
Prvo je pored mene sedeo neki cica koji me je 'osacovao' (to su bile njegove reci) i poceo da mi 'nabacuje' svog sina, koji nije bio u utobusu, al' je zato ovaj imao sliku...
Onda se tu nasao i neki starij pesnik, koga je moj zamisljeni pogled kroz prozor autobusa inspirisao da mi napise pesmu...
A svo vreme me je jedan mladji gospodin, koji je sedeo iza mene, nudio nekim mentol bombonama i cokoladicama...da bi na kraju i on iskoristio priliku da mi isprica svoju tuznu zivotnu pricu...i kako sad ide u banju da leci zivce...Najstrasnije je to sto je moju ljubaznost pogresno shvatio...a nazalost, bili smo u istom hotelu...
Sve u svemu, horor...
Od sada, kada putujem autobusom, kako udjem unutra, tako nabacim namrgodjen pogled ispod obrva...za svaki slucaj...

:lol::lol::lol:
Isto, jos pod obavezno stavim sluske u usi i odvrnem muziku na plus beskonacno :D
 

Back
Top