Linkovanje ???

benitez

Primećen član
Poruka
556
Moje pitanje : Zelim da postavim nesto na internet primer - video Krstenje deteta- pa da mogu moji prijatelji i rodbina u inostranstvu da skinu taj sadrzaj. Mozda naslov teme nije pravi ali ako ko moze da pomogne bio bih mu zahvalan. Video sam da neki daju link za neki muzicki album pa kad odem na njega stranica je bela cinimi se da pise Index a ispod toga gomila linkova za preuzimanje raznih stvari od programa, muzike, filma...
 
Vratis se na pocetnu stranu
www.megaupload.com

Imas da izaberes file koji zelis da uploadujes,kliknes na dugme browse,kao sto mozes videti na sledecoj slici.

2d786.jpg


Posle ces naci prostor gde pise Please enter a meaningful description,kao na sledecoj slici

1688d.jpg


Stikliras I accept the terms i kliknes na dugme SEND.

Posle ces dobiti link do tvog videa,taj link posaljes kome vec zelis.
 
Ja se zahvalio a nisam ni probao, zahvaljujem se svakako ali i treba nastavak pomoci. Prilikom pritiska na send trazi mi da upisem nesto u polje Please enter a meaningful file description sta se tu ustvari upisuje i trba li jos sta u prazna polja.
 
Ja se zahvalio a nisam ni probao, zahvaljujem se svakako ali i treba nastavak pomoci. Prilikom pritiska na send trazi mi da upisem nesto u polje Please enter a meaningful file description sta se tu ustvari upisuje i trba li jos sta u prazna polja.
meaningful file description ti je opis fajla, tipa video sa krshtenja ili tako neshto.
 

Back
Top