Noc...On/Ona spava a vi...

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
334.184
Sta radite kada vasa ljubav ode da spava pre vas.Da li i vi idete sa njom ili cekate da zaspi da bi mogli da vilenite na netu,citate,gledate tv,slusate svoju muziku,strikate,visite ovde,mozda odete u setnju, pusite na terasi krisom jer on .ona ne vole sto duvanite,ceprkate li im po mobilnim..trkeljisete po dzepovima,saljete porucice ljubavnici/ku pravite kolace..ili...(ponestalo mi je maste..:D..)
 
Poslednja izmena:
Sta radite kada vasa ljubav ode da spava pre vas.Da li i vi idete sa njom ili cekate da zaspi da bi mogli da vilenite na netu,citate,gledate tv,slusate svoju muziku,strikate,
visite ovde,mozda odete u setnju, pusite na terasi krisom jer on .ona ne vole sto duvanite,ceprkate li im po mobilnim..trkeljisete po dzepovima,saljete porucice ljubavnici/ku pravite kolace..ili...(ponestalo mi je maste..:D..)

Znas kako kuco.....ja sam imao obicaj...da je gledam dok spava........Da slusam kako dise........To mi je bilo uvek interesantnije i lepse,od filma ili od neta.........ali takav sam ja tip........:)
 
Uglavnom kada smo zajedno,zajedno zaspimo....Ponekad,kada on zaspi prvi,volim da razmisljam,gledam kroz prozor,pisem nesto....Nekako kada on spava,tu blizu mene ni ja ne mogu da budem previse aktivna....A nekad volim samo da ga gledam....Da nadoknadim sve one besane noci nase razdvojenosti...

I could stay awake just to hear you breathing
Watch you smile while you are sleeping
While youre far away dreaming
I could spend my life in this sweet surrender
I could stay lost in this moment forever
Every moment spent with you is a moment I treasure
 
Uglavnom kada smo zajedno,zajedno zaspimo....Ponekad,kada on zaspi prvi,volim da razmisljam,gledam kroz prozor,pisem nesto....Nekako kada on spava,tu blizu mene ni ja ne mogu da budem previse aktivna....A nekad volim samo da ga gledam....Da nadoknadim sve one besane noci nase razdvojenosti...

I could stay awake just to hear you breathing
Watch you smile while you are sleeping
While youre far away dreaming
I could spend my life in this sweet surrender
I could stay lost in this moment forever
Every moment spent with you is a moment I treasure

:):D E to se zove ljubav..........Tako i ja razmisljam.:)
 
Да ли је неко приметио како је леп осећај кад се за тренутак пробудиш и видиш да те је особа која ти је драга гледала како спаваш... а како за неке друге особе исто то може да делује сабласно. :confused:
 
Да ли је неко приметио како је леп осећај кад се за тренутак пробудиш и видиш да те је особа која ти је драга гледала како спаваш... а како за неке друге особе исто то може да делује сабласно. :confused:
ja sam to primetila i formulisala u glavi skoro istim ovim recima, tachno je tako:)
 
Sta radite kada vasa ljubav ode da spava pre vas.Da li i vi idete sa njom ili cekate da zaspi da bi mogli da vilenite na netu,citate,gledate tv,slusate svoju muziku,strikate,
visite ovde,mozda odete u setnju, pusite na terasi krisom jer on .ona ne vole sto duvanite,ceprkate li im po mobilnim..trkeljisete po dzepovima,saljete porucice ljubavnici/ku pravite kolace..ili...(ponestalo mi je maste..:D..)

nekad odemo zajedno da spvanje, nekad on ode prvi ukrevet a ja ostanem za kompjuerom, a nekad odem ja prva, a on ostane za kompjuterom
 
uglavnom zajedno zaspimo, ali se ja prva probudim....i tada se trudim da obavim sve sto treba po kuci da kad se on probudi mozemo na miru da uzivamo jedno u drugom....ako zavrsim pre, volim da legnem pored njega i da mu okrenem goozu....i buljim u tv ili opet da zadzonjam.....:)
 
Sta radite kada vasa ljubav ode da spava pre vas.Da li i vi idete sa njom ili cekate da zaspi da bi mogli da vilenite na netu,citate,gledate tv,slusate svoju muziku,strikate,
visite ovde,mozda odete u setnju, pusite na terasi krisom jer on .ona ne vole sto duvanite,ceprkate li im po mobilnim..trkeljisete po dzepovima,saljete porucice ljubavnici/ku pravite kolace..ili...(ponestalo mi je maste..:D..)

Uh, teško mi bude, nedostaje mi, poželim da ga probudim :(
 
Poslednja izmena:

Back
Top