Poklanjamo Unu - zenku malog rasta

kucence X

Zainteresovan član
Poruka
359
Ovo je Una (zenka, sterilisana), malog rasta, zivi u azilu "Bella" u Budisavi.
Dobro se slaze sa drugim psima, vesela je, a slikala sam je par dana posle dolaska u azil, a dugo je bila na ulici, pa joj dlaka nije bas kao iz frizerskog salona, vec je bila u fazi rasta.

Svi zainteresovani mogu zvati na 064/15-05-200

una1-1.jpg


una2-1.jpg


Una5-1.jpg


Takodje mozete pogledati na ovoj str.
http://forum.krstarica.com/threads/222553&page=6
slike jos nekih pasa koji se nalaze u azilu i trazimo im adekvatne vlasnike :D
 
koliko je stara,da li ce se asimilirati bez problema,i ja i supruga volimo zivotinje,imali smo nemackog ovcara zenku,ali je uginula,a sad imamo morsko prase,kornjace,ribice,i stalno dovodimo i hranimo kucice.Deca takodje,i stalno lecimo lutalice.Ma ludi smo skroz.
 
Ja se izvinjavam što tek sad odgovarm, ali nisam bila pristuna....Una je stara dve godine, vakcinisana je, sterilisana i čipovana. Od onih je pasa, što možeš da im radiš šta hoćeš, u smislu da ih gnjaviš, nosaš, igraš se sa njima. Tako da mislim da neće biti nikakvih problema oko njene adaptacije :ok:
 
Na ulici je i tri meseca mnogo kada ste pas lutalica:(( Moguce je da vam deluje starije na prvim slikama jer nije sredjena, osisana i okupana, inace na ovim poslednjim slikama kada je malo doterana nema svetlijih dlaka na bradi pa deluje mladje:))
Jedan od nacina odredjivanja starosti pasa jeste prema zubima, veterinari to rade prilicno precizno, takodje i ljubitelji ``neveterinari`` koji imaju dosta iskustva sa zivotinjama, a poznavajuci Zoricu iz azila sigurna sam da ima mnogo iskustva i da nije greska u proceni:))
Nije da vas ubedjujem, ali pas koji je vec malo porastao i koji dobro pamti zivot na ulici....mnogo je zahvalniji i privrzeniji kada ga neko definitivno zbrine. Pozz i nadam se da cete se odluciti za nekoga:)))
 
Nije starija i nije bila na ulici, u azil je donela neka Bosanka vezanu sa lancem za krave, spakovanu u plastiču kutiju i pokopljenu i rekla "nemrem je više ranit" i ostavila ispred azila.....možda Vam izgleda starije, jer je siva...u prirodi čak ni ne ostavlja utisak starije psa, kao pahuljica je.
 

Back
Top