Open IPTV

Očajan net??? Ja koristim telekom ADSL već dve godine i prezadovoljan sam. Bio sam na SBB-u nije loš ali se svaki čas nešto kvari, popravljaju... Smorilo me... Sezam sam koristio par meseci i razočaran sam. Ne mogu da verujem da neko može da daje tako očajnu uslugu... Protok je očajan, varira i nikad nije full... Sa Telekomom nemam nikakvih problema. Net radi odlično i svega 3-5 puta ukupno za dve godine se desilo da ostanem bez neta na najduže par sati...

Sorry za off, ali morao sam da kažem svoje mišljenje...
 
Adsl nikada ne moze da se meri sa kablovskim,tako da o tome da pricamo mozemo danima,svako ima neke svoje,ali po meni adsl ne moze da izvuce ono sto izvlaci kablovski net,naravno govorim o sbb-u :) Imam ga vise od 3 godine i stvarno sam prezadovoljan.A sto se tice kvara ne znam kako,ali kod mene mozda su 2 puta prekidali rad radi nekih popravki.
 
Znaci niko nema pojma o ovoj tv? Ne znam kkao je to pokusaj da nadoknade, kad je tako nesto dostupno u svetu odavno...Secam se da je jos u seriji Seks i grad Miranda programirala njen TIVO da joj snima neku seriju ili film...i da sam bila :eek: I eto sad moze i kod nas da se koristi...Samo je pitanje koji kanali mogu da se koriste...
P.S. sta mislite da li je to bolje tehnicki od Digi-ja Total tv-a...?
 

Back
Top