A1 / Vip mobile - Pitanja i odgovori

Mrzim Vip.
mrzim i ostale ali Vip najvise mrzim

:D Ma bravo!

Ja ne znam nikoga ( normalnog, naglašavam) ko je produžio sa njima ugovor ali nikoga.

Lopovi na kub i to najbezobzirniji , a osoblje su regrutovali očigledno u školici za specijalne potrebe što je više nego očigledno.

Nema oko čega se sa njima nisam naganjala , a imala sam i fon i internet i toliku količinu gluposti nisam lično doživela nigde , a imala sam posla sa svakakvima .

Kad sam tek uzela njihov internet i to zbog, nema veze sada da se ne rasplinjujem, nazovem onaj broj zbog nekih sitnih tehnikalija i to vrlo prostih da ne zamaram svoj mozak , a i brate mili plaćeno je i ide u paketu i kako izustih " tehnička podrška" s one strane me dočeka muuuuu tehnička šta??? :eek: 'ebote da mi je bila oči u oči zviznula bih je šamarom da bi joj 3 dana zvonilo u praznoj joj tintari iako se nikad ni sa kim nisam pobila pa čak ni sa slabijim od sebe ...šugavci glupi.

Čula sam da će uskoro gudbajčarli odavde i jedva čekam , a meni još mesec dana i da se nose u tri majčine lopovske, a sva gamad glupa tamo zaposlena da popije otkaze i ostane bez 'leba iako to ni najcrnjem neprijatelju nisam nikad poželela.
Čik da ih takve neko normalan igde više zaposli , nije ni čudo što je onaj davitelj sa Medaka koji ubi' onu jadnu devojku što ga je oterala glupog iz njihovog jata ...ne mogu da se setim u kojoj im je on poslovnici radio al' svejedno, svi su isti.
 
Nemojte da se pravite blesavi, dolazite u primitivne zemlje i pljačkate svoje korisnike koristeći rupe u zakonu a kada to više ne budete mogli, samo nestanete. Isto kao i sa ovim divljim bankama i kreditima koje postoje samo u ovakvim rupama od zemalja u tranzitu.
Ako vam se ne sviđa račun koji ste dobili od Vipa jednostavno nemojte da im platite. Par nedelja će vas zivkati neke fantomske telefon firmice i pretiti ali se sve na tome završava.

Bravo :ok:

To sam im i ja rekla prošle nedelje i ukratko ispričala kako su reagovali ovi iz Austrije i Nemačke ( ispod gajbe tamo im je poslovnica pa sam se spajtala sa nekim likovima) i da su se masovno izbljuvali na te naše đilkoše koji rade u vip poslovnicama po BG-u i nije im jasno za koje pare pristaju da otvoreno pljačkaju svoje komšije, prijatelje i sugrađane i kad su čuli za bednih 300-tinjak evrića tek su tu ostali u zabezeku ali stvarnom.

Ovaj kukavni jadnik konkretno Vladimir se zove, u Knezu u poslovnici čak ni to nije mogao da skapira već se blagoteleći zablentao i izgovorio antoligisko " Ali na kom su oni nivou, a na kom mi" na šta sam prvi put u životu ostala bez reči , da toliko nije mogao da razume poentu cele te priče, a za sebe izjavio da je najbolji tamo , šatro on je najupućeniji :D...pa o čemu dalje sa takvima?
 
znaci ti placas a ne koristis :think: e bas si ih zeznuo :mrgreen:

iako ne volim da etiketiram ljude i smatram da je to ruzno moram da primetim da mi delujes kao osoba ubacena od neke konkurentske firme sa zadatkom da pljuckas po vip-u jer kako objasniti mazohizam imati nalog kod nekog a istovremeno biti toliko nezadovoljan..znaci ili nisi iskren kad pricas da imas njihov broj ili nisi iskren kad ih toliko pljujes
 
Некултурно особље , купци без могућности да сазнају своја права и погодности, прескупи апарати.....мање или више код сваког оператера али сам чуо да теленор даје највише за паре кпје узима...
 
Meni na račun stižu, navodeno 4 poruke koje šaljem kojekakvim portalima....to nema blage veze, već dva računa tako oko 660 din prko paketa...blagog pojma nemam kome da se obratim, a ističe mi ugovor za godinu dana....nije priča lažna da su looopovi nebeski.

Nema to veze sa operaterom. Moja drugarica je u Telenoru imala problem sa push porukama , tri meseca su joj uvecavali racun, iskljucila je i mogucnost rada su push porukama i i pored toga su joj i dalje stizali dodati racuni.
Ako imas android verovatno si negde usput "fasovao" nesto i pogledaj da ocistis telefon. Takodje idi kod opertera da ti kazu na koje servise su tacno stizale te poruke da bi se iskljucio sa njih. Nekad ljudi svojom nepaznjom slucajno aktiviraju takve servise.
 
Nema to veze sa operaterom. Moja drugarica je u Telenoru imala problem sa push porukama , tri meseca su joj uvecavali racun, iskljucila je i mogucnost rada su push porukama i i pored toga su joj i dalje stizali dodati racuni.
Ako imas android verovatno si negde usput "fasovao" nesto i pogledaj da ocistis telefon. Takodje idi kod opertera da ti kazu na koje servise su tacno stizale te poruke da bi se iskljucio sa njih. Nekad ljudi svojom nepaznjom slucajno aktiviraju takve servise.

Nije android ali je tač...čim mi stigne neka poruka sa nekog portala, ja je izbrišem....tako da nema šanse da sam nešto poslala....a računi su indentični, čista zloupotreba....a i oni su ko sekta...jednu te istu priču serviraju kao papagaji...mnogi se žale na njih....mi nemamo pristup koji oni imaju, i ladno pridodaju, niko ih ne kontroliše....
 
Stvarno sta ce vam taj Vip, ubedljivo najgora mreza.
Ja sam ga koristio ranije za posao, uzas zivi, non stop sam nedostupan
ili ostavite govornu glasovnu poruku, o kasnjenju poruka da ne pricam.
Za izbegavanje

Ovo je totalna dezinformacija! Vip je imao takvih problema možda prvih godinu dana, kada su ljudi mrežu još ''gradili''. Govorna pošta je praktična stvar, ali je ovo brdoviti Balkan, a i uostalom, lako se isklučuje!
Ja sam u vipu duži vremenski period kao i ljudi iz moje okoline. Mreža savršeno funkcioniše, a povollnosti neću da pominjem, jer boljeg u Srbiji nema.
Ja sam na pripejdu i za 500 kinte uživam u svim njihovim uslugama 30 dana! Kod ovih drugih sam bio uskraćen za mnogo toga, a izdvajao troduplo više! Sve pohvale vip-u! Tople preporuke svima!
 

Back
Top