A1 / Vip mobile - Pitanja i odgovori

VIP JE NAJVEĆA PREVARA U TELEKOMUNIKACIJAMA U SRBIJI!

MENI JE VIP LIČNO NAVUKAO DUG OD 9.000 DIN ZA SAMO JEDAN DAN -SAMO ZATO ŠTO SAM KORISTIO INTERNET PREKO NJIHOVOG TELEFONA ,IAKO SAM PROVERIO STANJE SLOBODNIH MEGABAJTA (ZADNJA PORUKA JE DA SAM POTROŠIO 181MB OD 360 MB) I TOG MOMENTA SU MI ISKLJUČILI TELEFON ! NISU HTELI UOPŠTE DA MI ODGOVORE NA ŽALBU PUNIH MESEC DANA DA BIH PLAĆAO I DALJE PRETPLATU A KADA SU SE SMISLILI DA MI ODGOVORE POSLE 5 ,6 MOJIH UPITA PREKO E -MAILA DA ODPLATIM DUG NA RATE I DA MI UKLJUČE TELEFONE .ODGOVORILI SU MI DA UPLATIM 5000 ODMAH I ZA 10 DANA JOŠ 5000 DIN .UPLATIO SAM IM 5000 DIN TAJ ISTI DAN A ONI I DALJE NISU HTELI DA MI OMOGUĆE ODLAZNE POZIVE ..I JOŠ MI ŠALJU ZAHVALNICE ŠTO SAM IZABRAO NJIHOVU MREŽU!
OBJASNITE MI KOJI JE TO INTERNET KOJI KOŠTA 9000 DIN ( 90 EUR) ZA JEDAN DAN KORIŠĆENJA ? GDE TO POSTOJI ? DA LI BI OVO MOGLI DA RADE U BILO KOJOJ DRUGOJ ZEMLJI SEM U SRBIJI?
JEDVA ČEKAM DA MI ISTEKNE UGOVOR I DA IH OTERAM U P.M ZA SVA VREMENA !
LJUDI VODITE RAČUNA O VIP-OVIM PREVARAMA SVOJIH KORISNIKA !
 
VIP JE NAJVEĆA PREVARA U TELEKOMUNIKACIJAMA U SRBIJI!

MENI JE VIP LIČNO NAVUKAO DUG OD 9.000 DIN ZA SAMO JEDAN DAN -SAMO ZATO ŠTO SAM KORISTIO INTERNET PREKO NJIHOVOG TELEFONA ,IAKO SAM PROVERIO STANJE SLOBODNIH MEGABAJTA (ZADNJA PORUKA JE DA SAM POTROŠIO 181MB OD 360 MB) I TOG MOMENTA SU MI ISKLJUČILI TELEFON ! NISU HTELI UOPŠTE DA MI ODGOVORE NA ŽALBU PUNIH MESEC DANA!

cekaj ... stani..koci :)
oni ti ne iskljucuju telefon istog momenta nego kad ne platis racun :)
nisi bas najbolje objasnio situaciju.

p.s.
a sta si radio na internetu?
korisceje interneta preko mobilnog ako nemas paket koji sadrzi besplatan net (ili ako prekoracis limit) moze biti veoma skupo.

sad sam im pogledao tarife.. 100MB dodje oko 5000 din
 
Nene nisi ti skapirao, u vipu potpises ugovor za odredjeni paket, recimo 500 dinara... I sad ti pričaš i dodjes do 1000 dinara i oni ti posalju poruku da istog trenutka treba da uplatis 1000 dinara (ko te ebe ako si u romingu) inače ti iseku telefon na mrtvo :)
Kao mera zastite tj oni su virtualni operater i sve ih to jako boli :)
 
Nema razloga da te kradu, barem su to strani operateri i mogu da imaju standarde a ne kao kod nas, odmah zaposle neke nase menadzere prevarante koji sve rade nelegalno a samim time i firma ide tim pravcem. Ako nista, to sranje od Vipa ce biti prodato i više nikada neću čuti za njih.
 
Nene nisi ti skapirao, u vipu potpises ugovor za odredjeni paket, recimo 500 dinara... I sad ti pričaš i dodjes do 1000 dinara i oni ti posalju poruku da istog trenutka treba da uplatis 1000 dinara (ko te ebe ako si u romingu) inače ti iseku telefon na mrtvo :)
Kao mera zastite tj oni su virtualni operater i sve ih to jako boli :)

Ne preteruj... vec vise od 2 godine sam u Vip-u, postpaid... jos nikad mi se nije desilo to sto sve ti isprica... ako prekoracis svoj paket, placas normalno, kad stigne racun... ako ga ne platis stizu ti poruke opomene, ako opet ne platis ukinu ti odlazne pozive, e posle toga ne znam sta se desava, do tog nivoa jos nisam stigla :lol:... a tako je, ako se ne varam, i kod mts i telenora.
 
Ne preteruj... vec vise od 2 godine sam u Vip-u, postpaid... jos nikad mi se nije desilo to sto sve ti isprica... ako prekoracis svoj paket, placas normalno, kad stigne racun... ako ga ne platis stizu ti poruke opomene, ako opet ne platis ukinu ti odlazne pozive, e posle toga ne znam sta se desava, do tog nivoa jos nisam stigla :lol:... a tako je, ako se ne varam, i kod mts i telenora.

Nemas pojma sa zivotom ili od skora koristis vip, ja imam te poruke i nemoj da me teras da ih fotkam. Sve cuvam, cak i one kada su mi pretili dok sam bio u inostranstvu :cool:
 
Nemas pojma sa zivotom ili od skora koristis vip, ja imam te poruke i nemoj da me teras da ih fotkam. Sve cuvam, cak i one kada su mi pretili dok sam bio u inostranstvu :cool:


nema potrebe za agresijom prema drugim ucesnicima u raspravi samo zato sto imaju drugacije misljenje.
da budem iskren i meni je njena prica logicnija jer imam par poznanika na vipu i svi su visegodisnji korisnici i nikad se nisu zalili za razliku od recimo mts-a na koga su neki moji poznanici imali zalbi (a i sam sam proveo par dana u njihovim prostorijama u veoma zucnoj raspravi :) )
sustina je upravo u onome sta je ona rekla u zadnjoj recenici..svi su isti i nema tu boljeg ili losijeg... na drugoj temi "zasto se zaokruzjuje svaki zapoceti minut na pun minut" je lepo receno..da nisu svi isti i da ne rade u medjusobnom dogovoru svega ovog ne bi bilo :)
 
Nasao sam poruku u starom telefonu. Posle nje je telefon bio potpuno mrtav dok nisam urgirao a taj limit je pomeren na razuman nivo.
Inače je procedura da vam iseku telefon a vi trčite u poštu i uplaćujete ODMAH potrošeni iznos i priznanicu nosite u najbliži vip centar kako bi vam opet uključili telefon.

pictureei.jpg


Treba li i poruke sa pretnjama uterivačkih agencija da kačim dok sam bio u inostranstvu? Jel sad preterujem?
 
Poslednja izmena:
iskreno meni to deluje kao odlicna stvar.. situacija.. neko ti ukrade telefon na moru i dok ti ne odradis proceduru blokiranja broja moze da ti napravi ogrooooman racun.
ovako ce ocigledno biti sprecen da ti napravi neku vecu stetu

mislim da istu stvar rade i drugi operateri.. znam da te mts kad pricas duze od valjda sat vremena automatski iskljucuje (prekida razgovor) (tako nesto sad sam tacno zaboravio detalje) kao zastita od slucajnog otvaranja linije
 
Treba li i poruke sa pretnjama uterivačkih agencija da kačim dok sam bio u inostranstvu? Jel sad preterujem?

a sta ti mogu kad si u inostranstvu? :)
salu na stranu, da si platio racun do toga ne bi doslo..verujem da bi i ti jurio nekog kome si pozajmio pare a on ti ih ne vraca... :)
mogao si da zamolis nekog od prijatelja, rodbine svejedno da ti plati racun :)
meni se deilo da su mi fiksni telefon iskljucili jer sam duzi period bio van zemlje i sta sad treba da radim? da kukam? pljujem po telekomu kao sto ti sad to radis po vip-u?
jednostavno sam otisao i platio kad sam se vratio i telefon je proradio.. ne razumem sta je tebi nejasno u tome da operater trazi da mu se plati za uslugu kjoju ti je pruzio i posle da te juri i sankcionise ako to nisi uradio
 

Back
Top