A1 / Vip mobile - Pitanja i odgovori

sve smo lepo rezimirali, e sad ajd nek mi neko kaže koja je bolja mreža i zašto odmah prelazim da produžim ugovor i vodim još petoro ljudi sa sobom, inače neki dan sam otišao u vip ( da potvrdim ljudsku alavost za novim telefonom) i pitam da li mogu da dobijem samsung wave 2 uz paket postpejd 325 (koji koristim već duže vreme) na šest rata uz mesečni račun,onako kako oni daju na šest čekova, odgovor je naravno bio negativan jer ko garantuje da ću ja to platiti tako da je količina nepoverenja prema korisniku zastrašujuća a kvalitet mreže isto tako, tako da ako me neko uveri da je telenor bolji odmah prelazim ( pošto mts ne dolazi u obzir)
 
Imam ugovor na 2 godine uz servisiranje moba. Posalju ga u servis i oni ga proglase neupotrebljivim. Dobijem od njih dopis da ce mi dodeliti nov telefon. Ja se obradujem ko kuce u liftu, odem u poslovnicu u Nisu kad oni umotali telefon u papirce i gumicom zategli i kazu evo novog sa novim brojem salje ga servis, pitam da li je garancija proizvodjac dje je tu pecat proizvodjaca oni se prave ludi, pisem zalbe normalno lopov stiti lopova, pitam gde ima da servis daje nove telefone da odem i kupim jedan oni se gledaju izmedju sebe, zoves 1234 tako i prodjes oni ti to nabroje. Ne preporucujem igru sa ovim ludacima.
 
Zasto moram platiti 2 racuna koja su mi stigla nakon gasenja kartice? U pitanju je pretplata, i nije mi jasno zasto platiti za nesto sto nisi koristio?

Stići će još par uplatnica nakon i tih plaćenih pretplata a ako neplatiš onda ti dolaze uterivači dugova na kućnu adresu i stalno zovu telefonom i prete :)
Najludje je sto zovu i tvoje prve komšije kao slučajno :)
 
Poz...Ja sam u mts-u od 97god i ovih dana tragam za idealnim paketom.Nikada se nisam nesto udubljivao u pakete vec sam uzimao sta mi ponude u mts-u, jer mi je bio bitan dobar signal i nista vise.Kako sam postao zavisnik od neta sada zelim da ga imam i na mobilnom, pa sam se bacio u potragu i zakljucio sledece: MTS IMA KATASTROFALNU PONUDU MOBILNIH TELEFONA A CUO SAM DA IM JE INTERNET KRS...znaci prekidamo saradnju dugu 14god (svaka vam cast na poslovnosti). Ostaju Telenor vs Vip..hm...Ajde da uzmemo u obzir model HTC cha-cha.. Uz Vipov paket 1100 smartova je 1490din mesecno (1smart=1min,1sms,1MB) a telefon morate platiti 10990 din. U Telenoru imate malo skuplji paket prenesi 1000 (1790din mesecno),uz koji dobijate 300min van mreze (u Vipu bi to bilo 300smartova),1000min u mrezi (1000smartova),1000 poruka (jos 1000 smartova po Vipu),1GB brzog surfovanja (jos 1000) i ako potrosite taj 1GB imate neogranicen net po smanjenoj brzini..(jos neki smart)...dakle da zakljucim,za 300 din vise u Telenoru DOBIJATE PREKO 3 PUTA VISE I DA NE ZABORAVIM DA TELEFON KOJI JE U VIPU 10990 U TELENORU PLATITE 1 DIN. Gospodo iz VIPA, malo razmislite o vasim bezobraznim ponudama a MTS nije vise ni vredan pomena. Izvinjavam se na opsirnosti i ako se ponavljam sa nekim ali sam imao potrebu da ovo napisem...Poz i svako dobro!!!
 
Svako se danas vata tastature i kucanja po javnim portalima :cool:
Ljudima se zivot pretvorio u Fejs i drkanje krtza, strava i užasss...
Moj drugar je uzeo ovih dana u Telekomu za 500 din na godinu dana ugovor, dobio je 200 minuta razgovora, internet i ne znam koliko sms poruka... Razmisljam se da predjem tamo, ionako koristim telefon samo za pozive a posao mi se vodi na pripejd brojeve pa sam NEZAVISTAN od ovih lopova i hoštaplera.
Zanimljiv mi je i telenor zbog opcije prenesi jer kad nisam u zemlji a ono mi se nakupi 3 meseca pa mozes kao besan da pričaš po povratku iz inostranstva, taman se svima javim :)
 
Sada i MTS prenosi nepotrosene minute,tacnije setili su se te opcije kada su doneli zakon da mozes da promenis operatera a da zadrzis broj.Ako koristis mob samo za pozive onda je MTS bez premca,dobro su pokriveni i imaju najbolji signal.Meni sluzbeni Telenor cesto prekida,secka,a MTS-ov licni radi bez greske.Ipak bedna ponuda i los Internet ce me naterati da predjem u Telenor...:(
 

Back
Top