mt:s- Pitanja i odgovori

Da. Meni su stizale poruke na decji telefon 90din/poruci, a sigurna sam da nije dete krivo i zvala sam call centar mts-a i devojka mi je ljubazno dala koje poruke da posaljem na broj 2229. Poruke vise ne stizu. Telefon je kupljen sa paketom mix500.
 
Je l' to nesto slicno testu intelEgencije, gde skidaju po 150 dinara za svaku (nezeljenu) poruku koji salju!!? :roll:

izgleda da jeste :confused:

Da. Meni su stizale poruke na decji telefon 90din/poruci, a sigurna sam da nije dete krivo i zvala sam call centar mts-a i devojka mi je ljubazno dala koje poruke da posaljem na broj 2229. Poruke vise ne stizu. Telefon je kupljen sa paketom mix500.
probaću pa javljam :D

Zanimljivo.....znaci mozes da dobijas poruke koje ne zelis i da placas kome ne zelis i da ne znas da se to desava
izgleda da može :confused:

inače pitanje sam postavila i na mts portalu prekjuče, pa ukoliko sutra mts-u ne bude radio korisnički servis to se oni polomiše ko će pre da mi odgovori na pitanje :besna:
 
Zanimljivo.....znaci mozes da dobijas poruke koje ne zelis i da placas kome ne zelis i da ne znas da se to desava....

U mt:s-u je sve moguće....:lol:
Kod telenora se vrlo lako resis nepozeljnih poruka...jedan poziv korisnickom centru ili poslat e-mail i problem je resen....Elem..kod njih mi se ne sviđa sto vrlo cesto ne mozes da vidis iznos preostalog kredita (prepaid) i sto racun za postpaid (kao i stanje na postpaid-u) ne mozes videti pre 10-og u mesecu...:roll:
Ja u Telenor-u vec treceg u mesecu putem SMS-a dobijem predhodni racun, poziv na broj i tekuci racun za placanje...:rtfm:
 
Mts je cirkus mreža. Sve može i sve nemože. Uopšte ne vode brigu o korisnicima, stanje ne može da se proveri do 10-og u mesecu a katkad i duže, operaterke su neznalice, mnogo toga ne znaju što bi trebalo pa istina sumnjam da rade preko omladinske zadruge ili su preko rodbinskih-stranačkih ili nekih drugih veza tu postavljene. Imam službeni umreženi broj mts i već godinu i jače nisam napravio dinar računa a veza nam često "puca". Počne polako da ti prekida sagovornik i posle 7-8 sec garant puca veza. Već smo navikli pa kad to počne mi sami prekinemo i zovemo opet. Pretpostavljam da je mreža preopterećena mada....to nam se dešava i u gluvo doba noći tako da nema logike. Sve u svemu nisam zadovoljan i nebih nikome preporučio. Samo VIP i Telenor !
 
Licno sam bila prisutna kad su u mts poslovnici rekli jednom novom naivcini da je uspostava veze 2.9 d + pdv, glupaca ne zna da je sada 3.9 + porez.
Meni vec 8 meseci obecavaju da ce mi prebaciti ono sto mi je preostalo na prepaidu prilikom prelaska na postpaid i tek kad sam zapretila da cu prekinuti ugovor, rekli su da ce istog jutra moja zalba biti na stolu nadleznog. Minut pre toga rekli su da ce to biti avans tokom sledecih meseci, kao jos u januaru su mi usvojili zalbu, ali neka aplikacija... bla... bla... truc... Koje somine!
 
Poslednja izmena:
Jedno pitanje... Samo zelim da bacim mts karticu i da ne gledam. Imam ugovor jos godinu dana. E sad, da li ja mogu da trazim raskid ugovora zbog neslaganja mog racuna i listinga i zbog permanentne nemogucnosti provere preostalog racuna, sta su oni duzni da mi obezbede...?
Ako ne, promatram mogucnost da jednostavno prestanem sa placanjem racuna. Znam neke ljude koji su tako uradili, iskljucili su im karticu i na tome se zavrsilo,,, Ako neko ima iskustvo u vezi sa ovim, molio bih ga da podeli sa mnom...
 
e ljudi zanima me jedna stvar :) Imam kinesku kopiju neku, tj sciphone i9+++ i koristim mts.. zanima me da li je ikako moguce podesiti parametre za gprs i mms da bih mogao koristiti internet.. nesto sam i uspeo podesiti manualno ali kad krenem na net izbacuje mi "acess denied".. Hvala ;)
 
e ljudi zanima me jedna stvar :) Imam kinesku kopiju neku, tj sciphone i9+++ i koristim mts.. zanima me da li je ikako moguce podesiti parametre za gprs i mms da bih mogao koristiti internet.. nesto sam i uspeo podesiti manualno ali kad krenem na net izbacuje mi "acess denied".. Hvala ;)

Napises All i posaljes sms na 4777, oni ti odmah posalju 2 poruke sa podesavanjima, to instaliras i uzivas. :)
 
Niste me lepo razumeli, ne zanima me da li se naplacuje poruka 1, 2 ili 3 dinara u zavisnosti od prepaid tarife, zanima me samo da li se naplacuje kada meni neko iz Srbije salje SMS na 064 broj u USA NORMALNA CENA (BILO DA JE ONA 1, 2 ILI 3 dinara) ili se naplacuje nesto vise?
 
Niste me lepo razumeli, ne zanima me da li se naplacuje poruka 1, 2 ili 3 dinara u zavisnosti od prepaid tarife, zanima me samo da li se naplacuje kada meni neko iz Srbije salje SMS na 064 broj u USA NORMALNA CENA (BILO DA JE ONA 1, 2 ILI 3 dinara) ili se naplacuje nesto vise?

Sto bi se tebi naplacivalo!!? Ne znam da li imas americku karticu ili mts, tj. da li si u romingu.
E, sad si vec promenio sustinu. Mi smo te razumeli kako si pitao.
 
Znam za primer kada si u CG, onda onaj sto ti salje poruku salje po regularnoj ceni a ti kad primis poruku, nista ti ne skidaju sa racuna, najbolje da pozoves korisnicki servis i da pitas...
Oni sto bi trebalo da odgovaraju kada posaljes mail ili pitanje preko njihovog sajta , to ne rade, ja sam nekoliko puta pisala jer me nesto interesovalo, ali nista od odgovora.
 
Znam za primer kada si u CG, onda onaj sto ti salje poruku salje po regularnoj ceni a ti kad primis poruku, nista ti ne skidaju sa racuna, najbolje da pozoves korisnicki servis i da pitas...
Oni sto bi trebalo da odgovaraju kada posaljes mail ili pitanje preko njihovog sajta , to ne rade, ja sam nekoliko puta pisala jer me nesto interesovalo, ali nista od odgovora.

Preko maila su nekad odgovarali, ali vec duze vreme ni ne pocesu se kad ga dobiju. :evil:
Crna Gora je specificna jer mts ima tamo svoju mrezu, a Telenor poseduje i Pro Monte. Mislim da je kod poruka ipak situacija drugacija nego kad se poziva. Skoro sam bila u Ceskoj, a prosle godine u Grckoj i cini mi se se ne placa. Mada... moram da naglasim da je tata primetio da njemu nista ne skidaju, a moj racun je bio pozamasan, tako da nisam sigurna. :(
Treba otici u poslovnicu, pa valjda oni znaju, ali ni u to nisam sigurna. Sluzbenica je rekla jednom tipu da je uspostava veze 2.9 d + pdv, a na sajtu pise 3.9 d + pdv (za pre paid). :rtfm:
 
Ja imam MTS karticu u USA. I od kuce hoce da mi salju sa njihovih MTS kartica poruke na moju MTS karticu dok sam u USA. Pa me je zanimalo koliko ce ih to kostati, da li po normalnoj ceni poruke ili nesto vise. Ja kuci u srbiju necu slati poruke sa MTS kartice vec sa neke americke. Valjda sam sad lepo napisao, koliko sam vas razumeo nije vazno gde sam ja, mojim ukucanima se isto naplacuje poruka koju oni posalju meni, jel tako ?
 

Back
Top