mt:s- Pitanja i odgovori

treba da kupim novu karticu

posto vec imam jedan telefon, na drugoj, novoj kartici bih trosio verovatno 750 din

ima li predlog koji paket da kupim? ako moze neki kraci ugovorni period
 
Poslednja izmena:
Nemam pitanje ali bih samo zeleo da iskazem svoje emocije prema MTS :) Danas su mi dokazali da su ubedljivo najbolji kod nas, svaka cast i sve najbolje, nikad necu menjati svoj 065 br :D
(nisam ironican, stvarno su me obradovali danas)
 
Izvini nisam par dana obratio paznju na ovu temu. Ma sve u svemu bilo je sve super evo do danas, danas je mreza tako pogibljena da mi je Hrvatski VIP pozeleo srecan boravak u sred NS :D


to nema veze sa mrezom... postavi na telefonu manual-no biranje mreze a ne automatsko i nece ti se desavati takve stvari. Tako je meni jedne godine tel uhvatio mislim italijansku mrezu pa me je posle zabolela glava kad sam video racun...
 
to nema veze sa mrezom... postavi na telefonu manual-no biranje mreze a ne automatsko i nece ti se desavati takve stvari. Tako je meni jedne godine tel uhvatio mislim italijansku mrezu pa me je posle zabolela glava kad sam video racun...

Sve je podeseno kako treba i rucno sam izabrao mrezu i ponekad proradi ali vecinom sam nedostupan i poruke stignu posle par sati tek i to ako bas imam srece!
 
Sve je podeseno kako treba i rucno sam izabrao mrezu i ponekad proradi ali vecinom sam nedostupan i poruke stignu posle par sati tek i to ako bas imam srece!


Da.. to se otprilike svima desava... stalno mi stizu poruke kako nisam bio dostupan... prvo sam pomislio da nije do telefona a i kasnije kad sam promenio tel isti problem mada u poslednje vreme i nije tako strasno... mene najvise nervira sto do 10-og u mesecu ne mogu da proverim stanje racuna za prethodni mesec i ne mogu da vidim koliko mi je minuta ostalo
 
Hteo sam da uzmem postpejd paket Mix! Zanima me da li se ugovor potpisuje na neko vreme tipa da sam obavezan 12 ili 24 meseca da placam, ili je slobodno da raskinem kad hocu? I da li se neiskorisceni minuti i poruke prenose u naredni mesec? ;)
 
Iako nisam zvao korisnički servis da mi povežu telefon sa Internetom, on se ipak povezao. Međutim, Internet mi strahovito brzo troši kredit: za nekih pet-šest minuta surfovanja skinuo mi je više od sto dinara kredita! Da li MTS ima neki paket, neki vid usluge ili nešto slično, s čim bi se moglo surfovati po nekoj razumnijoj ceni (a da ne moram da menjam broj ili da prelazim na postpaid pošto sam prepaid)? Neki pandan Telenor Kliku?
 
Hteo sam da uzmem postpejd paket Mix! Zanima me da li se ugovor potpisuje na neko vreme tipa da sam obavezan 12 ili 24 meseca da placam, ili je slobodno da raskinem kad hocu? I da li se neiskorisceni minuti i poruke prenose u naredni mesec? ;)

mozes da potpises ugovor ili na 24 ili na 12 meseci... ako hoce da ga raskines moras da platis pretplatu do kraja ugovora... a da, minuti koji ti ostanu ne prenose se u naredni mesec nego ti od prvog u mesecu krece ponovno obracunavanje osnovnog paketa
 
Uplatio sam 200 din i aktivirao Prepaid Maniju,mada je trebalo uplatiti 150 din,sad me zanima da li ću dobiti 2010 SMS jer je potrebno uplatiti 200 din da bih to dobio pa sam upravo tato i uplatio toliko ali sad me zanima da li su 150 din odma skinuli za Prepaid Maniju i da li ću dobiti tih 2010 SMS,inače imam karticu koju sam kupio uz CD Miligram,
 
Ne reagujte na lazan sms kojim se navodno povodom 50 godina rts-a dobija 500 poruka i 500 dinara kredita ukoliko posaljete na 10 brojeva. Verujem da mnogi i znaju da je ovo obmana, ali evo cisto da stavim to i ovde kao informaciju. Nije na odmet ;)
 
Uplatio sam 200 din i aktivirao Prepaid Maniju,mada je trebalo uplatiti 150 din,sad me zanima da li ću dobiti 2010 SMS jer je potrebno uplatiti 200 din da bih to dobio pa sam upravo tato i uplatio toliko ali sad me zanima da li su 150 din odma skinuli za Prepaid Maniju i da li ću dobiti tih 2010 SMS,inače imam karticu koju sam kupio uz CD Miligram,

Nebitno koliko si uplatio,bar za prepaid maniju,vec je potrebno da kucas kod i odes u odeljak promocije.A sa miligramovom karticom i tih 2k poruka ne znam kako funkcionise.
 

Back
Top