Bosna se treba podijeliti

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Marijan Lazic

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
319
Razmisljao sam nesto i rekoh sto se ne bi Bosna pdijelila i tako osnovala svoju drzavu Bosnjacku. Eto, reci mu, 20% za Srbe za Hrvate 10% a za Bosnjake 70% i tako da osnujemo neki savez na forumu radi druzenja i smijeha.:per:
Zamislite nova drzava bi se zvala Bosnjacka kao Slovacka.Za inostrane elemente bi se zvala Boshnakia. :)
 
Razmisljao sam nesto i rekoh sto se ne bi Bosna pdijelila i tako osnovala svoju drzavu Bosnjacku. Eto, reci mu, 20% za Srbe za Hrvate 10% a za Bosnjake 70% i tako da osnujemo neki savez na forumu radi druzenja i smijeha.:per:
Zamislite nova drzava bi se zvala Bosnjacka kao Slovacka.Za inostrane elemente bi se zvala Boshnakia. :)
POŠTO NISI OBAVEŠTEN KORISTIM PRILIKU DA TE
OBAVESTIM DA JE BOSNA I HERCEGOVINA DEJTONSKIM
SPORAZUMOM VEĆ PODELJENA :rtfm:
 
Razmisljao sam nesto i rekoh sto se ne bi Bosna pdijelila i tako osnovala svoju drzavu Bosnjacku. Eto, reci mu, 20% za Srbe za Hrvate 10% a za Bosnjake 70% i tako da osnujemo neki savez na forumu radi druzenja i smijeha.:per:
Zamislite nova drzava bi se zvala Bosnjacka kao Slovacka.Za inostrane elemente bi se zvala Boshnakia. :)

Слажем се да тако поделимо Мислим-Хрватску федерацију.
 
bosnu treba podeliti prema sadasnjem stanju stanovnistva

a to je cela republika srpska srbima jer su u celoJ RS srbi vecina + opstine grahovo, glamoc, drvar i bosanski petrovac jer smo i u tim opstinama federacije vecina.

ako ćete se voditi po strukturi stanovništva po općinama onda bi trebali imat najmanje dvi tzv. RS ;)

ethnic-composition-before-the-ware-1991a.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top