Pravim pitu sprdanicu ili da li vas je ikad pojeo Forumo Kong ? :)

Poruka
5.463
Da li vas je ikad pojeo Forumo Kong ? :D

Oh, glupe li teme , glupog li pitanja...ali ne znam da li je za svashtaru :)

Recite mi, da li vas je ikad pojeo Forumo Kong...Ko je on ? Oh, ne mogu traziti temu u Arhivi je kad se neko zalio na neke sile koje ga prate na Forumu i kad sam se sprdala , shto sam sretna da Monster Forumo Kong nikad me nije tresnuo... :cool:

Ali...moram da priznam da ima dugo vremena, kako sam mu shetala po vilici, pa mi radoznalost i dosada nije dala mira, pa se nadvirivala da mu se zagledam u jednjak, drzeci se za resicu grla...pa se sapletoh i proputovah mu kroz toplinu zeludachne kiseline, koja mi oprlji dushu, zuch me umi, pa se povratih, utoplih se u mekocu njegovih fekalija, malo vishe me ugushishe, ali sva sreca izbaci me napolje...te ispadoh u neki drugi svijet...okrenuh se i pitah sebe... :eek: au, br’te Forumo Kong...opasan si ti...sva sreca shto sam sporulirala pa me ne svari...Ali prochisti ta creva malo...nije zdravo to tako variti svashta...nisam ni sanjala pored onoliko mirisnih nota, da moze da smrdi tako u tvojim crevima... u stvari...nisi ti kriv...krivica je moja :confused:

Kako Forumo Kong utiche na koga, Bog sami zna :per:

Nekad Choveka obuzme osecaj najvece dragosti i blazenstva...mozda bi rodjenu mater u RL poslao u tri i po pershuna, ali ne...kad Forumo Kong gleda u ochi probude se oni divni nagoni zajednishtva , mira u svijetu, najtananijih emocija ...najchistijih osecanja bratstva i sestrinstva...ljubavi ispunjenih , neispunjenih, kao da sudbina cheka i doshla je tu u ochima Forumo Konga, da je uberesh...da uplovish u san o zivotu...o ljubavi iskrenoj, beskrajnoj, ...uplovish u svoju fantaziju...kojoj gledash u ochi, u kojoj se ogledash, a mislish da nekom drugom gledash u ochi ichitash mu dushu....Forumo Kong gde se ljudi drze za ruke i pevaju ,,let’s the sunshine in’’, ,,ovde caruje dlugarstvo’’...divan je Forumo Kong, ruzichast, narandzast, dugichast, pun erotike i sve najlepshe...ponekad chovek ne bi ni znao koliko ljepote ima u tom zanosu , kad ne bi bilo neko dugme kojim se diskonektuje i vrati u ...prelepu stvarnost...da li se vrati u stvarnost, pitanje je...pa chak i ako se pola Australije, Okeanije, Evrope i ostalih komada torte smeje...chak ni tad...smeh se ne chuje , jer Forumo Kong, ume da se primiri, dok se kore ne razviju...


Nekad je Forumo Kong ljubichast, nekad modar...nekad izaziva bes, nekad je siv...nekad bi ga shutnuli u koleno..nekad su mu zubi razgoropadjeni, dok slina teche niz uglove usana , kad rukne, kosa se zalize unazad, a kapi smrdljivog sadrzaja cure niz obraze...i pljunemo ga kazemo ,, mr’sh , bre , bez tebe mogu, idem, idem, idem’’...obidjem dva kruga da olizem dlaku...pa ti se vracam...ti si Magija i San..Ti si moj Bol i Novi Dan...vracam Ti se ...jer danas si Dobar Forumo Kong..danas me volish, a meni tako treba ljubav...Zagrli me Forumo Kong...sve Ti je oproshteno, samo da se vratim...samo da me Volish...jer meni tako prokleto treba Ljubav ... :heart:

Dosadan si Forumo Kong..vidi koga si sve pustio da gaca po Tebi...daj da Ti pomognem da Ti olaksham...evo..predacu Ti svoje tajne i svoj zivot, svoje boli, svoju srecu...predacu Ti svoju privatnost, mamu, tatu, zenu, muza, decu, sve cu da ti predam, da Ti pokazem, koliko Ti verujem, mila moja Zveri...evo i svoje nove zavese cu da Ti predam i nove cipele, novchanik, kishobran i sat...hej, Forumo vidi..oooooooop, pojedi moju najbolju drugaricu kuchku, vidi shta mi je radila...jeste, necu da joj se javljam, ti si mi najveci prijatelj ...znam da me volish, a meni tako prokleto treba Ljuubav...izmislicu je ako treba, nema veze...meni tako prokleto treba ljubav...pa vidi svi je imaju, ajaaa ?
Pomocu Ti Forumo Kong, samo da ostanem Tvoj/a :heart:

Ili...Forumo Kong...mnogo si neozbiljan...izgubio si na kvalitetu, popustio si u kriterijumu, sve je samo sprdachina i spam i vidi Poshtovani Majmune shta ti rade, a Ti si im dozvolio...sve bi ja to chelichnom chetkom po ledjima, pa bi tvoja dlaka bila chista, ne bi bilo tih kovrdzica zabalegane dlake od humora i nereda...

I hiljadu varijacija na Temu...

Forumo Kong, ako Ti sve dam...shta ce meni ostati...ako Ti ispricham sve moje tajne, sve moje planove, sve moje susrete, kao poslednja alapacha istresem chak i ono shto niko normalan ne bi okachio na bubanj i smeh shirokih masa...ako Ti sve dam, ko sam Ja onda...Forumo Kong...da li me stvarno volish Forumo Kong...ili ...ili si me gladan...da me sazvacesh i ispljunesh ili opet poshaljesh na put kroz fekalije...visim na dlaci iz tvog nosa, ispred Tvojih usta i ljuljam se...i svaki put kad udahnesh , povuche me struja vazduha u tvoje zdrelo...ali se zapnem nogama za Tvoja ustashca, jer volim da Te gledam Forumo Kong...Ti si fantastichan, Fantastichan, Fantastichan...Predivna Zveri, lepo je igrati s Tobom...Tako si jak i nezan...ali ...


Forumo Kong ja te Volim :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart:
 
Poslednja izmena:
Kako za koga.
Malu decu prvo namami slatkorečivošću i glasovnim mogućnostima Sirene a onda ih smaže. Nestanu u njegovoj utrobi. One gorke ili bljutave ispovraća.
To je neki čudan magnetizam; obožavaoci Forumo Konga približavaju se njegovim čeljustima sluteći gde će završiti ali ipak ne mogu da mu odole.

A poneko odoli kad mu oseti zadah iz usta.

Ček, elaboriraću to dok ispijem kafu.
 

Back
Top