Vas komentar na trku aviona motora i porschea

Mursielagio:
Sta mislite o trci koju je organizovao top speed pre par dana? Pricam o trci na batajnickom aerodromu izmedju aviona orao , porschea turbo i yamahe R1...[/b]
Pošteno, nije me se preterano "dojmila". Svakom u materiji redosled je bio jasan, da će motor zbog odnosa snaga/ težina najbolje da potegne na startu, da će Porše posle 300- 400 metara da ga "opegla" ,a sve zajedno posle pola kilometra avion. Ništa novo i ništa što već nije viđeno. Bila je to samo još jedna od reklama "Kitić bradersa" i propalog Top Speed-a.
 
Anonymous:
sanja:
izgleda je doslo do (ne)ocekivanih obrta, a sve to izazvano preteranom kolicinom silikona i kitcha na pisti. estradno-komercijalno zezanje za one sto su nosili mnoooogo gajbica pa postali bogati i mocni.

uzas... :roll:
kao sto rekoh, najpre se dobro informises pa onda mozes, kako si rekla- da izneses svoje misljenje u forumu!
Šta je ovde užasno? Sanja je još bila fina i u dva poteza i duhovito opisala feštu. Bila je to zaista još jedna od parada BK, sa sve Hummer-ima, Rolex-ima, krpama i glupačama naduvanim silikonima. Ne vidim šta je nejasno i užasno. Prava priredba za glupake opijene lovom (verovatno od onog nošenja gajbi). :lol:
 
Da sam znao da ce ovako da se komentarise ne bi ni postavljao ova pitanja...Ajde da zaboravimo i karice i karleuse i sve te nebitne likove jer dok vi sad polemisete o njima oni uzivaju troseci nase pare...Znaci ne pridajte znacaj onima koji to ne zavrednjuju...Pricali smo o "trci" ako se to uopste tako moze i nazvati...O tome kako i zasto je roda spalio kvacilo,bio sam juce sa njim u novom sadu pa mi je objasnio sta se desilo sa motorom... Kako...ne znam, mislio sam da ce biti drugacije...nisam vise cesto ovde na forumu ali koliko vidim ne propustam mnogo...Pozdrav
 

Back
Top