Konkurs za dizajnera majice

Marko_007

Početnik
Poruka
7
Ajde ovako treba mi neki momci koji imaju malo vise vremena i kreativni su i mogu da mi urade za kraj grada u gradu somboru koji se naziva SELENCA , kao sto je npr u BG ZEMUN ...
Treba da mi se uradi za crnu majicu prednji i zadnji deo majice znaci slika treba da bude u velikoj rezoluciji ,treba da ide na fazon nekog GANGA ..

Svi zainteresovani koji mogu da urade neshto nek posalju ovde link svog rada..

Sto si tice placanja, rad koji budemo izabrali pocasticemo dizajnera nekim novcem ...

Evo i neki primer kako bih otprilike ishlo samo sto da napomenem meni treba i prednja i zadnja strana... znaci nesto dosta ludo i kreativno za SELENCA GANG...


 
Sto si tice placanja, rad koji budemo izabrali pocasticemo dizajnera nekim novcem ...

htelo bi neko dizajnersko reshenje, a onda da "pochastish" dizajnera nekim novcem...

izvini majstore ali to je krajnje uvredljivo, shta mislish da kreativan rad raste na drvecu?
jel ti odesh kod automehanichara on ti odradi polu generalnu a ti ga malko "pochastish"... ajde molim te...

evo nudim da me "pochastish" sa 50$ po idejnom reshenju a za finalni proizvod da se "dogovorimo"... vazhi?
 
Poslednja izmena:
Hm,ako hoces profi da se odradi onda kao sto rece baraba ta fora da "pocastis" dizajnera...to ne ide tako.

Idejno resenje...ima tu posla. Moj predlog je da nadjes nekog u svom "gangu" :lol: ko ima veze sa photoshopom pa da proba da odradi nesto. Ako negde zapne ili bude hteo cuti komentare,savete kako bi posao bolje odradio onda moze baciti ovde koji rad pa da vidimo.
Ili da skupite odredjenu sumu koju dizajner trazi i to je to.

Dakle pomoc mozes ovde dobiti,ali da bi je dobio moras poceti i bar nesto uraditi. ;)

Pozz
 
Ajde ovako treba mi neki momci koji imaju malo vise vremena i kreativni su i mogu da mi urade za kraj grada u gradu somboru koji se naziva SELENCA , kao sto je npr u BG ZEMUN ...
Treba da mi se uradi za crnu majicu prednji i zadnji deo majice znaci slika treba da bude u velikoj rezoluciji ,treba da ide na fazon nekog GANGA ..

Svi zainteresovani koji mogu da urade neshto nek posalju ovde link svog rada..

Sto si tice placanja, rad koji budemo izabrali pocasticemo dizajnera nekim novcem ...

Evo i neki primer kako bih otprilike ishlo samo sto da napomenem meni treba i prednja i zadnja strana... znaci nesto dosta ludo i kreativno za SELENCA GANG...




jako ne profesionalan pristup.
ne znam zashto bi ochekivao od nekoga da poslu pristupi profesionalno.
nek ti to onda urade mama,baba ,tetka,pa njih onda chasti ''nekim novcem''



Sto si tice placanja, rad koji budemo izabrali pocasticemo dizajnera nekim novcem ...


:rotf:

kao da je u pitanju internacionalni konkurs.molim te ne blamiraj se.najiskreniji savet od mene
 
Ajde ovako treba mi neki momci koji imaju malo vise vremena i kreativni su i mogu da mi urade za kraj grada u gradu somboru

Ne verujem da će iko hteti to da ti uradi, osim...

http://www.vizioshop.com/

Zadnja rečenica i odgovor su najbolji. :)


- da li možete odštampati na majicu wallpaper iz mog kompjutera ? - MOŽE !!!

- da li možete odštampati na majicu tekst - šalu koju sam oduvek hteo ? - MOŽE !!!

- da li možete odštampati na majicu sliku mene i moje porodice ? - MOŽE !!!

- da li možete odštampati na majicu sliku sa Googla ? - MOŽE !!!

- da li možete odštampati na majicu nešto iz excela, worda, powerpointa, autocada...? - MOŽE !!!

- da li možete odštampati na majicu sliku moje omiljene grupe, pavača, pevačice ? - MOŽE !!!

- da li možete odštampati na majicu sliku mog ljubimca ? - MOŽE !!!

- da li možete odštampati samo jednu majicu a da ne bude preskupo ? - MOŽE !!!

- da li možete odštampati SVE TO NA CRNU MAJICU ? - MOŽE !!!

- da li možete ... - MOŽEEEEEE !!!
 
Poslednja izmena:
ja mislim da malo preterujete.
Lik nije ni trazio profi resenje i to se jasno vidi iz njegovog posta.

Jednostavno je mislio na one kreativne koji nemaju sta posbno da rade a raspolozeni su da se oprobaju u ovome da urade neke predloge.
I niceg loseg nema u tome . Ko hoce poslace, ko nece bez 100€ da uzme misa u ruku jednostavno ce zaobici temu i to je to ;)
 
Pa i ja sam bas to pomislio.
Ali ipak to "pocastiti"...ako se prica o placanju onda je to placanje bre :D. Ako nema pravog placanja onda je za dz. I to je ok,ako neko hoce da radi.
Svakako ja nisam zainteresovan za te kombinacije. Ako hoce neka nadje nekog ko ce poceti (vec sam rekao) i kada zapne ili bude hteo savet kako bi bolje odradio,javi se ovde i mi mu pomognemo. ;)
Mislim da je ovo posteno.

Evo moze i ovako. Marko_007,pronadji slike koje su ti interesantne za to,sta da se napise i kako. Baci linkove ovde i ko stigne umiksovace ih na brzinu. Nadam se da se i ostali slazu. Malo vremena mislim da mozemo odvojiti. ;)
 
napred.jpg


:D
 
Eo mene o5:) Pa kao sto rekoh, profi dizajneri koji traze neku veliku lovu neka zaobidju.. meni treba neki momak koji nema shta da radi tj smara se pa da mi uradi ako hoce i ja ga pocastim lovom ..

miXed izvinbi ali nisam napomenuo to GANG ne treba da bude na majici to sam vam samo rekao da znate o kakvom se kraju radi :))) nije neki romanticni nego gng:)

Ajde da vidimo ako neko ima neko resenje ...
 
Хвала на комплименту Ивана. :rumenko:

Хм лудо и креативно, ево рецимо овако нешто.
Па ако ти одговара онда ми се јави да ти пребацим у псд екстензију.
Слагаће вам се уз било шта што обучете уз то.
Што се тиче плаћања, новац можеш да даш михед-у.

Мада, да се ја питам ја би табову верзије пре узео. :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Ono sto je radio random. je prilicno lepo uradjeno nego mi je previse nacackano, puno toga na jednoj majici ... tako reci posto treba da se radi za ekipu od 20 momaka bilo dosta placanja stampariji ali to nije toliki problem koliki je to sto je krsha nacickano boja na prednjoj strani ... ajde da vidimo josh nesto od predloga :)
 

Back
Top