KANDIĆ,BISERKO,VUČO

PODRŽAVATE LI AKTIVNOSTI OVE TRI GOSPOĐE


  • Ukupno glasova
    32
  • Anketa je zatvorena .
е боде очи тај CapsLock ... а тема ће да опстане колико и све теме о много пута прежваканим темама

иначе

да
да
колико и чир на дванаестопалачном
 
Lik i delo Nataše Kandić i Biljane Kovačevič-Vučo nisam izučavala pa neću da komentarišem. Znam da su svima one neki izdajnici i strani plaćenici ali pošto nisam upućena čime se bave ne mogu da komentarišem na osnovu nečega što pročitam na netu ili čujem od prijatelja.

Izveštaje Sonje Biserko i Helsinškog odbora za ljudska prava sam čitala. Bez da širim polemiku reći ću da sam stekla utisak da je žena, osim što mrzi ceo svet, patološki lažov koji daje sebi za pravo da nas deli na podobne i nepodobne. Pritom ne mislim da ona to radi jer joj neko plaća enorme sume novca već jednostavno zato što je bezobrazna i puna mržnje.
NVO kao takve mi ne smetaju ali sa Sonjom Biserko na čelu ništa ne može da funkcioniše kako treba.
 
Lik i delo Nataše Kandić i Biljane Kovačevič-Vučo nisam
Izveštaje Sonje Biserko i Helsinškog odbora za ljudska prava sam čitala. Bez da širim polemiku reći ću da sam stekla utisak da je žena, osim što mrzi ceo svet, patološki lažov koji daje sebi za pravo da nas deli na podobne i nepodobne. Pritom ne mislim da ona to radi jer joj neko plaća enorme sume novca već jednostavno zato što je bezobrazna i puna mržnje.
NVO kao takve mi ne smetaju ali sa Sonjom Biserko na čelu ništa ne može da funkcioniše kako treba.

Дотичној је брат погинуо у Зенгама ако се не варам
 
TRI KONTRAVERZNE PREDSTAVNICE TRI NEVLADINE ORGANIZACIJE U SRBIJI?
JESU LI KONTRAVERZNE,ŠTA RADE,ČIME SE BAVE?
JESU LI NEVLADINE ORGANIZACIJE KOJE ONE VODE POTREBNE SRBIJI?
:think:

Ove tri žene su kontraverzne jer se bave kontraverzom. Imaju info koji nemaju obični gradjani poput tebe ili mene i žele da ga kasiraju. Čim su žive i zdrave nemoj ti da se brineš zašto je to tako. Služba radi i melje k'o mlin, ispod mene stolica sveta, mantija krije oficirski čin - strela je odapeta...
 
Дотичној је брат погинуо у Зенгама ако се не варам

Jeste. Kapiram ja nju skroz, verovatno bi svako na njenom mestu bio ogorčen, ali onda je trebala da se zahvali i odbije posao koji ne može nepristrasno da radi a ne da se na tom istom poslu iživljava, laže i priča sve i svašta. Ali onda očigledno uživa u tome :thumbdown:

I žao mi je što ću ovo reći ali nisam sigurna da bi bilo imalo drugačije da joj brat nije ubijen. Ona je prosto i jednostavno takva :roll:
 
pa oni su agenti CIA u nasoj zemlji. direktni eksponenti zapada

inace da nema zapadnih para te njihove NVO ne bi radile ni 15 dana.

mislim to se vidi po tome sto se na raspravu o srbiji u parlamentu EU zove sonja biserko da isprica pricu

ej bre pa koji je ona *urac u zivotu da ona prica pricu bilo kome o nama .

sto nema drzave ja bi je zazidao u temelje neke zgrade ili u ovaj novi djilasov most dok si reko keks
 
pa oni su agenti CIA u nasoj zemlji. direktni eksponenti zapada

inace da nema zapadnih para te njihove NVO ne bi radile ni 15 dana.

mislim to se vidi po tome sto se na raspravu o srbiji u parlamentu EU zove sonja biserko da isprica pricu

ej bre pa koji je ona *urac u zivotu da ona prica pricu bilo kome o nama .

sto nema drzave ja bi je zazidao u temelje neke zgrade ili u ovaj novi djilasov most dok si reko keks

Kad te budu besili ja ću ti gurnem stolicu.
A što je ne uzidaš u radikalsku elektranu u Novom Sadu?
 
nemoj da si konspirativan po defaultu. kakva bre CIA. Mi smo najgori što dozvoljavamo da se vide i da se pominju u javnosti.

pa drzava mora da dopusti da se oni javljaju

one su stvarno zapadni sluzbenici u nasoj zemlji zaduzeni za sprovodjenje politike novog svetskog poretka u srbiji tj rade aktivno na sludjivanju srpskog naroda i njegovoj okupaciji

to je njihova osnovna uloga u nasoj zemlji

i satanizacija srbije i srba da bi nas tako lakse nabedili da radimo kako nam se kaze
 

Back
Top