Amerika na Kosovu ne šljivi EULEKS a Srbija ceni oboje

nesko101

Elita
Poruka
18.168
Međunarodna organizacija za zaštitu ljudskih prava Amnesti Internešnel (AI).
AI je pozvao EU da obezbedi da svi predstavnici njene misije na Kosmetu mogu krivično da odgovaraju za bilo koje krivično delo koje bi eventualno počinili, ili kršenje ljudskih prava, i izrazio zabrinutost zbog sporazuma kojim su državljani SAD, angažovani u misiji, izuzeti iz jurisdikcije Euleksa.
Ovo znači da Amerikanci mogu da urade bilo šta što je u njihovom interesu pa makar kršili sve zakone a ipak neće polagati EULEKSU račune.
Šta je ovo Srbija uradila prihvatanjem ovakvog sudije koji nema odrešene ruke da sprovede pravedan zakon na Kosovu saznaće se ubrzo ali sigurno kasno za Srbe na Kosovu jer su izdati od sopstvene države na čelu sa Tadićem.
Da nisu izdati Srbi na Kosovu ne bi se danas prvo po direktivi EULEKS rasporedio u severnom Srpskom gradu Mitrovici kao da je tu najveći problem.U stvari i jeste najveći problem ali za Šiptare i Ameriku.
 
ma ja se samo brinem za tebe, vidis da nikog zivog ne interesujes.
nego nema te da nas obavestis o paljenju po bosnjak mahali ovih dana

sto bre pitas coveka? on je poslovan i ovih dana bio mnogo zauzet.covek slavi bajram,znas:ono-ovo,ti meni ja tebi..........pa malo oko motornih vozila,mislim neispravnih itd.itd.
ja te razumem,brines za coveka i to je normalno:rotf:
 

Back
Top