KAFA

uz kafu je dozvoljeno..i tako ..evo ja sad bas uzela gutljaj..sta te muci mila devocice..nije valjda da bas sa svakim flertujes...mislim nije valjda i sa onim torbarom:rotf::rotf:
znaci, sokirana sam tvojim nepoverenjem u moj odabir muskaraca za flert, draga moja....srk, srk....dakako da ne sa nekim torbarima :lol:
samo sa finim forumashima...decentnim, poput mene :rotf:
 
znaci, sokirana sam tvojim nepoverenjem u moj odabir muskaraca za flert, draga moja....srk, srk....dakako da ne sa nekim torbarima :lol:
samo sa finim forumashima...decentnim, poput mene :rotf:

ah mila moja..mene su te boljke prosle...vise ne flertujem:zper:...omatorila sam, bore na sve strane...al nista sto botox ne moze da popravi:rotf:
ali i sa botoksom....niko vise ne naseda na moje umilne reci:(....cemu je vreme tome je i vakat srksrk
evo bas se spremam da stavim kosmodisk..ledja me nesto zezaju:D
negop suni jos malo kafe:heart:
 
solja-crne-kafe.jpg
 
ah mila moja..mene su te boljke prosle...vise ne flertujem:zper:...omatorila sam, bore na sve strane...al nista sto botox ne moze da popravi:rotf:
ali i sa botoksom....niko vise ne naseda na moje umilne reci:(....cemu je vreme tome je i vakat srksrk
evo bas se spremam da stavim kosmodisk..ledja me nesto zezaju:D
negop suni jos malo kafe:heart:

ja se pravim da svoje bore uopste ne vidim u ogledalu jutrom, sestro slatka, ali dzaba se ja pravim kad me na ulici pitaju "teto, koliko je sati?"...:roll: da ne bih docekala da mi neko uskoro ustane u prevozu, resila sam da polazem voznju...srk, srk...
i, atko ti kazem...a, prvih poljubaca se vise i ne secam :(...nego, cula sam da ce za oavkve romantike da otvore zigolo sluzbu gde placas samo za izlazak i taj romaticni prvi poljubac, nista dalje, jedino ce vise da kosta od keksa, jer se ovde mora malo i emocija uneti, razumes...e, evo stigla i nova tura..srk, srk...
a, posto smo tete u godinama, moz i da se odamo poroku slatkisa :mrgreen:
 
ja se pravim da svoje bore uopste ne vidim u ogledalu jutrom, sestro slatka, ali dzaba se ja pravim kad me na ulici pitaju "teto, koliko je sati?"...:roll: da ne bih docekala da mi neko uskoro ustane u prevozu, resila sam da polazem voznju...srk, srk...
i, atko ti kazem...a, prvih poljubaca se vise i ne secam :(...nego, cula sam da ce za oavkve romantike da otvore zigolo sluzbu gde placas samo za izlazak i taj romaticni prvi poljubac, nista dalje, jedino ce vise da kosta od keksa, jer se ovde mora malo i emocija uneti, razumes...e, evo stigla i nova tura..srk, srk...
a, posto smo tete u godinama, moz i da se odamo poroku slatkisa :mrgreen:

e taj porok slatkisa..najvolijem:rotf:
pazi kad i ja se pravim da ne vidim bore..a one me zovu iz ogledala :D..al ja ne marim....uzmem cokoladicu i udri brigu na veselje
a sto se tih zigola tice...ne znam da li se vise znam ljubiti:rotf:
 
e taj porok slatkisa..najvolijem:rotf:
pazi kad i ja se pravim da ne vidim bore..a one me zovu iz ogledala :D..al ja ne marim....uzmem cokoladicu i udri brigu na veselje
a sto se tih zigola tice...ne znam da li se vise znam ljubiti:rotf:
e, ja vala znam :cool:
mozda ne znam nista drugo, ali to znam
samo nemam kome da pokazem i da oduzmem dah tim prvim poljupcem :rida:
ali, zato ne znam da savijem sarmu, draga moja
al, sto kuvam kafu :lol:

nego, negde cuh da se kafa ne sme podgrevati, a posto ja moju jutarnju cevcim do popodnevne, koja je oko 3, ja je u mikrotalasnu ubacujem par puta dnevno...i, sad ne znam zasto to ne sme da se radi :think:
 
ja to nisam cula...mos da podgrevas ko kaze da ne moze

a ja znam da savijam sarmu slaatka moja
eto..ti i ja izvrsna jedna zena..ja sarme ti poljupce i Bog da nas vidi
 
ja to nisam cula...mos da podgrevas ko kaze da ne moze

a ja znam da savijam sarmu slaatka moja
eto..ti i ja izvrsna jedna zena..ja sarme ti poljupce i Bog da nas vidi

:zcepanje:..devojke, šašave ste skroz na skroz..ima li i za mene jedna kafica...:p

Ja ne priznajem (ignorišem) borice...jošte....:mrgreen:
dakako da ima, makar zato sto si nas nazvala devojkama :lol:
izvolite, lepotice
izvinjavam se sto nema kocki secera, sve sam potrosila :mrgreen:
 
e bog te ja sam totalno nenormalna zena...i zabrinula sam se
pazi..sve moje drugarice imaju specijalne zene po pijacama
od ove kupuju jaja od one sargarapu od ove pile...od one paradjaz...a ja nemam....znaci ja sam promasena zena majka domacica:(
 
e bog te ja sam totalno nenormalna zena...i zabrinula sam se
pazi..sve moje drugarice imaju specijalne zene po pijacama
od ove kupuju jaja od one sargarapu od ove pile...od one paradjaz...a ja nemam....znaci ja sam promasena zena majka domacica:(
ne sekiraj se draga, ja imam na pijaci zenu samo za piletinu i curetinu, i nizasta drugo
a, na forumu imam snabdevaca za secer za forumske kafe :lol:
a, generalno smo svi ovde promaseni...sem nas na Lindinoj temi "perfect life" :lol:
e, tamo nismo promaseni, tamo smo lazovcine teske :lol:
 

Slične teme


Back
Top