Ljudi, dokle?

Moreplovka.pa sta?

Primećen član
Poruka
753
Toliko sam rezignirana sadasnjom Vladom i rezimom uopste da sam odlucila da se posle izvesnog vremena ponovo pojavim na ovom forumu.Nazalost i ja sam dala svoj glas ovim beskrupuloznim "vladarima" koji opljackase sve sto se opljackati moze.Svi koji prate politiku i citaju dnevne novine ne mogu da ostanu ravnodusni.Koristeci se lazima u predizbornoj kampanji doveli su u zabludu veliki broj glasaca.Glavni aduti su im bili:

1.Besplatne akcije

2.Fiat

3.Bezvizni rezim


Od toga nista nije ispunjeno ....

Da li se sprema novi 5 -ti oktobar?
 
nema nishta od novog 5.oktobra osim ako rusi ne budu zeleli da postave svoje marionete a to je malo verovatno....i ove prcaju u zdrav mozak:lol:
isto bi bilo da su pobedilii radikali samo shto bi oni koji ih danas brane kritikovali za iste stvari i obrnuto
 
nema nishta od novog 5.oktobra osim ako rusi ne budu zeleli da postave svoje marionete a to je malo verovatno....i ove prcaju u zdrav mozak:lol:
isto bi bilo da su pobedilii radikali samo shto bi oni koji ih danas brane kritikovali za iste stvari i obrnuto

Nazalost u ovoj bednoj drzavi i nemamo za koga da glasamo.Sve sama bagra.Korupcije na svakom koraku...
 
морелповка добра ти ова тема ова банда црвена опет плјушти
lol.gif
lol.gif
lol.gif
 
Poslednja izmena:
Таман када се Шешељ тријумфално врати из Хага да одмах заузме место председника владе. Доста времена је изгубљено, сада је тренутак за праве реформе које ће извести паметни лидери.
 
Kada budu dijeljene ove dionice - akcije OBAVEZNO UZMI I ULOZXI.
Neces se pokajati.

Upravo pisem na temi o svjetskoj ekonomskoj krizi pa ako zelis mozes pogledati o cemu se radi.
 
Svetska ekonomska kriza je dobar slagvort za ono sto se u drzavi desava.Ako trebamo stedeti u vreme krize kako objasnjavas plate drzavnih funkcionera?

Svjetska ekonomska kriza je izmisljena.
Sa platama kakve su u bivsim YU drzavama osim Slovenije ne treba ni razmisljati o stednji jer se nema od cega odvojiti da bi se deponovalo u banke ili investiralo. S druge strane besplatne dionice su idealna stvar jer u onom trenutku kad u Srbiji bude bolja situacija za investiranje te akcije/dionice ce dobiti na znacaju. Samo treba strpljenja. A investicija i ulaska stranog kapitala u Srbiju ce da bude.
 
Svjetska ekonomska kriza je izmisljena.
Sa platama kakve su u bivsim YU drzavama osim Slovenije ne treba ni razmisljati o stednji jer se nema od cega odvojiti da bi se deponovalo u banke ili investiralo. S druge strane besplatne dionice su idealna stvar jer u onom trenutku kad u Srbiji bude bolja situacija za investiranje te akcije/dionice ce dobiti na znacaju. Samo treba strpljenja. A investicija i ulaska stranog kapitala u Srbiju ce da bude.


He,he, Djeticu....O kojim ti besplatnim akcijama govoris?Dinkicevim?Mozda vama MIlo i udeli neku crkavicu ovde mrka kapa...
 
He,he, Djeticu....O kojim ti besplatnim akcijama govoris?Dinkicevim?Mozda vama MIlo i udeli neku crkavicu ovde mrka kapa...

Nije, nece biti mrka kapa. Ipak Evropa i Amerika, pa na izvjesan nacin i Rusija prati sto se desava u Srbiji i kako se kanalise novac. Sve ce doci postepeno.

Ja sam dijelio tvoje mishljenje da to nece biti nikad, da nikad to nista nece vredjeti ali sam se gadno prevario i prijatno iznenadio kada sam to materijalizovao.
 
nema nishta od novog 5.oktobra osim ako rusi ne budu zeleli da postave svoje marionete a to je malo verovatno....i ove prcaju u zdrav mozak:lol:
isto bi bilo da su pobedilii radikali samo shto bi oni koji ih danas brane kritikovali za iste stvari i obrnuto
A kako molim te ,ti to mozes sa siurnoscu da tvrdis ,da bi bilo isto?Mozda bi,amozda i ne bi.
 
Sta fali ovoj vlasti??

-Eto lepo su obecavali ovcama besplatne vize do pocetka leta a cak i sengen do kraja godine kad ono mozda eventualno udjemo u neko razmatranje 2010-e a mozda ni tada.
-Zatim obecali 250000 radnih mesta novih a eto pre neki dan isti taj covek sto je obecao novih 250000 radnih mesta Boris Tadic obecao je u Subotici da ce se vlada boriti za sadasnje zaposlene da ne ostanu sa posla ....s obzirom kako je proslo obecanje o novih 250000 radnih mesta zaposleni mogu slobodno polako da se oproste od svojih radnih mesta a vec nekoliko hiljada ih se i oprostilo u zadnjih mesec dana
-Pa onda je tu FIAT i cuveno obecanje o bumu u Kragujevcu i o tome da ce isti postati srpski Detroit. Mada znamo sta se zbiva u tom Detroitu danas.A ako uzmemo analogiju sa obecanjima za radna mesta ocekujem da uskoro Boris Tadic izadje sa izjevom da ce se vlada boriti za to da ponovo uspostavi proizvodnju Yuga u Zastavi..mada kako ispunjavaju obecanja nema cemu kragujevcani da se nadaju.
I da ne nastavljam dalje...
 
Toliko sam rezignirana sadasnjom Vladom i rezimom uopste da sam odlucila da se posle izvesnog vremena ponovo pojavim na ovom forumu.Nazalost i ja sam dala svoj glas ovim beskrupuloznim "vladarima" koji opljackase sve sto se opljackati moze.Svi koji prate politiku i citaju dnevne novine ne mogu da ostanu ravnodusni.Koristeci se lazima u predizbornoj kampanji doveli su u zabludu veliki broj glasaca.Glavni aduti su im bili:

1.Besplatne akcije

2.Fiat

3.Bezvizni rezim


Od toga nista nije ispunjeno ....

Da li se sprema novi 5 -ti oktobar?

ko da ceka 5. oktobar,ajmo odma u paketu sa grcima
 

Back
Top