Kako zaradjujete ?

Cime se bavite i kako zaradjujete ? Ako radite u nekoj firmi da li vam je dovoljna zarada i da li se bavite nekom dopunskom delatnoscu i kojom ? Da li se bavite nekim radom na crno ? Mozda neki rad kod kuce ? Cime konkretno ?
 
мој друг носи постер памеле андерсон и само је пребаци испред себе кад "ради посао" .али стварно се бави тиме.без зезања.наравно у иностранству.а колико зарађује немам појма али се види да му није лоше.напротив
:D
 
мој друг носи постер памеле андерсон и само је пребаци испред себе кад "ради посао" .али стварно се бави тиме.без зезања.наравно у иностранству.а колико зарађује немам појма али се види да му није лоше.напротив
:D

Njemu nije,jer nema skrupula:lol:
Reci mu na vreme da ne uziva u bogatstvima kojekakvih bakutanera,vec da misli na penziju.Nek pocne da placa.Zao mi kad neko lakomisleno bez kriterijuma uleti u nesto na preko noci,a posle.........Eto jednog dobronamernog saveta.
Tako i ovdasnje sponzoruse prolaze.Kad postanu trosne,nemaju sigurnosti,dok glamur traje,traje.

A da smo mi ludi,nismo.Bili bi,kada bi to radili.
 
Ma radim ko crnac u firmi gde nisam prijavljen i ne placa mi put!!! Jos kad mrtav umoran dodjem s posla navlim na privatan posao na kompu pa kuckam po citavu noc!!! eeeeeee kad bi dan trajao bar 30 sati imao bi vremena za sve!!!
 
Da li radite za nekog?

Da li radite za sebe?

Da li zaposljavate ljude da rade za vas?



:ukras4: Radim u drzavnoj firmi. Ovu proteklu godinu sam odlicno prosla na berzi.Radim MLM-Hemel, kao i po malo prodajom garderobe.....Nabavljam od Njemaca npr. Mantil, jakna ,15 e. a ja ga preprodam skromno 30-35e ljudi stvarno da ne verujete koja garderoba: firmirano , etiketirano,Stelmann, Katarina Witt. Eto tako dragi moji! z:girl:
 

Back
Top