Obama obećao da neće da puši u Crnoj Kući

Da li su Klinton i Monika prekršili Hilarino pravilo o zabrani pušenja u Beloj Kući ?

  • Jesu

  • nisu

  • Bil jeste, Monika nije

  • Monika jeste, Bil nije


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

KOLEGA IVAN

Poznat
Poruka
8.216
Pošto će se od 20. januara 2009. godine Bela Kuća i zvanično zvati Crna Kuća evo i vesti o pušenju:

Novoizabrani predsednik SAD neće kršiti pravila
Obama obećao da neće pušiti u Beloj kući
Autor: Beta | Foto:Savagepolitics.com | 08.12.2008. - 14:25

U Beloj kući je zabranjeno pušenje

Novoizabrani američki predsednik Barak Obama obećao je da neće pušiti u Beloj kući u kojoj je to, inače, zabranjeno.

"Bilo je trenutaka kada sam popustio", kazao je Obama kada je u televizijskom intervjuu upitan da li se oslobodio te loše navike.


"S obzirom na okolnosti, uradio sam odličan posao da sebe učinim zdravijim. I mislim da neće biti nikakvog kršenja pravila u Beloj kući", kazao je novi predsednik SAD televiziji NBC, prenose agencije.
U intervjuu novembarskom izdanju magazina Mens helt, Obama je kazao da mu je žao što nema više vremena za održavanje fizičke forme, kao i da još povremeno ****** cigaretu.
U istom intervjuu, kazao je da je zapalio cigaretu nekoliko puta tokom predizborne kampanje.
"Mislio sam da, pošto se kandidujem za predsednika, moram sebi da dam malo oduška", objasnio je.
Džerald Ford, predsednik SAD od 1974. do 1977, bio je poslednji stanar Bele kuće koji je pušio.
Pravilo o zabrani pušenja u Beloj kući uvela je bivša prva dama Hilari Klinton, koju je Obama predložio za novog državnog sekretara.

obama-vr.jpg


http://www.blic.rs/svet.php?id=69094

Pazite, on je obećao da ON neće da puši u Black House ali nije obećao da neće njemu da...:mrgreen: To čovek ne može da garantuje pogotovo što on ima crn "karakter" a pošto se u Black House vraća Klintonova klika možda će i Monika da se vrati pa se svašta može desiti. :lol:

A zanimljivo je da je ovo pravilo predložila Hilari Klinton samo se postavlja pitanje da li je to uradila pre ili posle onog čuvenog pušenja:

Ako je uradila pre onda Monika sigurno nije dobro razumela pravilo, verovatno je mislila da je zabranjeno pušenje cigareta a dozvoljeno ekološko pušenje. A možda je i Hilari kriva što nije precizirala koje pušenje je zabranjeno a koje je dozvoljeno. :mrgreen: Uglavnom u tom slučaju su i Monika i Klinton prekršili to pravilo. :lol:

A ako je to pravilo uvela posle onda je malko zakasnila ! :hahaha:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top