Vruc hleb i pashteta

Ganci

Aktivan član
Poruka
1.123
Zivot je pun apsurda i chudnih stvari.. od svih jela na svetu najsladje mi je da pojedem vruc beli hleb sa pashtetom +chaj ili jogurt...a vi?? :D da li i vi imate neki apsurd shto se hrane tiche?
 
znam jednu drugaricu koja je jela eurokrem i beli luk
a jedna druga je rastapala sir u supi
moj muž palačinke maže paštetom
ja volim da vruć hleb mažem margarinom

:eek::eek::eek:
Иначе, и ја сам од малена волела да растапам сир у супи. Супер је комбинација, препоручујем. За паштету разумем, а хлеб са маргарином је нешто најлепше.
Ал' не могу се начудити за овај еурокрем и лук....
Ја знам једну девојчицу која једе лубеницу са мајонезом...Мис'им,шта све људима неће пасти на памет....:dontunderstand:
 
hmmm,evo sad razmisljam i ne pada mi nista na pamet......nista apsurdno ne jedem 'ebem li ga:)
ali se secam da sam ranije,kad sam bila baaas mala(prvi,drugi osnovne) volela da jedem alevu papriku u kombinaciji sa bilo cim.....a najomiljenija mi bila kad je namazem preko debelog sloja dzema na hlebu:eek:
sad mi se smuci pri samoj pomisli na to.......:roll:
 
ne znam koliko je nenormalno... ali jedem zelenu salatu sa šećerom... znači zelena salata, ulje, a umesto sirćeta- šećer... :)
a kupus salatu jedem bez ičega... znači samo izrendam kupus i jedem ga takvog kakav je...
i jedem živ grašak... :) a kuvani ne mogu da smislim...

i imam druga koji jede 'leba, krema i salame... :lol:
 
Nesto bih doruckovao al mi polako nadolazi muka sta se ovde jede:neutral::lol:

Nemoj da filozofiras,nije ti ovo Zdrava hrana:rtfm:
Jedem razne buckurise...Sladoled u Meku sa pomfritom , i shake-om od vanile:super:
Leti posto mnooooogo slabo jedem, ponekad uzmem, bananu, mlevenu plazmu, mleko i mali eurokrem, cipiripi iskljucivo:mrgreen::rtfm:
Volim nekad med u preko kakcakavalj.. Volim te kombinacije slatko-slano
 

Back
Top