Rokeri VS Narodnjaci

Zashto rokeri mrze narodnjake? a narodnjnaci su neutralni chak simpatishu ove..:roll:?
ko je onda kul?:cool:

Ne mrze ih nego ih ne podnose tj narodnu muziku.A narodnjaci ne verujem da su neutralni jer treba imati mozga pa da mogu razumeti rock muziku i strane tekstove.Za njih su vrh pesme ako ih peva neka sisata d...a o bundama,o razbijenim i popivenim casama i ostalim glupostima. Tesko je razumeti ljude koji mogu slusati narodnu muziku tj turbo folk,dal su toliko plitki ili sta vec :think:
 
Ne, to znači da ima 10 soma, a ne i da li će to neko da sluša i da li će i da proda neki CD ili kartu za koncert. A to da li je neko talentovan ili ne, ne zavisi od toga da li je seljak ili ne. Bolje smisli neku drugu reč za tu kategoriju ljudi o kojima pričaš, seljaci nemaju veze sa tim.
 
Ja pricam pridoslicama a ne o zemljoradnicima if you know what i mean;)oni od prodaje cda nemaju nista..a do koncetra ima da se otele..znaci samo od tezgarenja..a to im omoguci jedna jedina pesma koja se dobro plati
 
Ispašće na kraju da ja branim nove trendove u turbo-folku
A ne podnosim ga.
Ali ne sviđa mi se ni vaša isključivost. Kao, vi znate šta valja, a neki seljaci tamo ne znaju.
Ukusi su različiti i ne treba o njima raspravljati.
To što je vama lepo, nekome para uši.
Kad to shvatite otkrili ste veliku mudrost, verujte mi
 
E sad.
To je već druga tema.
Nemoj da počnem da nabrajam rockere koji nikad nisu jedan akord odsvirali niti napisali jedan stih.
Ti isti Marina i Futa prodaju svoje pesme i rockerima, raspitaj se malo.
Autori su jedno, izvođači drugo, talenat treće, a publika je tek posebna stvar.
Babe i žabe, što kaže narod.
 
Evo kako ja gledam na to:
Postoje umetnici i postoje trgovci.
Umetnici stvaraju ono što im se dopada, a trgovci ono što se prodaje.
Za mene je isto dobar umetnik rocker i umetnik narodnjak, a trgovce ne volim ni jedne ni druge.
E sad, čini mi se da ti misliš da je svaki rocker umetnik, ali grešiš :)
 

Back
Top