New Year Wishlist...

macka vracarka

Veoma poznat
Poruka
13.094

Osim sto ce te pozeleti dobro zdravlje svojoj porodici i prijateljima,mir u svetu:roll:,i konacnu belu Sengen listu zemlji Srbiji,dajte malo masti na volju i napravite Spisak zelja za Novu 2009godinu.
Slobodno budite ne skromni,skromnost nije vrlina,ali pazite..Mozda Vam se i ostvari...;)
 
Daklem,posto se femkate evo ja cu da otvorim bal...
1.Sony Vaio,pink of course:roll:
2.jedne Gucci stilete sto sam sacovala onomad
3.stolice kom.3 iz Eurosalona cena po komadu prava sitnica pa da ne preterujem sa svih sest odjednom...
4.Bozic u Moskvi,nista osim Ritza ne dolazi u obzir:mrgreen:,i Uskrs u Jerusalimu-vaucer da mi se uruci u Novogodisnjoj noci,ne padam na sama obecanja..Bice,vazi...:aha:
5.Cartier,nesto belo sa belim ali samo u maloj kutijici,velike kutije ne primam...A zna se sta je u maloj kutijici,jelte?;)
6.jednu LV tasnu,stara mi se pohabala,ali samo personnalises:roll:Speedy 35 model

Mogu ja ovako da teram do veceras nego neko mora i rucak da spremi...:cao:
 
bas nesto razmisljah da otvorim 'vaku temu
kad ono...medjutim..:)
pa da pocnem...
pod prvo zelim da smo zdravi
pod drugo da se sastavi porodica..napokon
i pod trece..da mi se deca sto lakse adaptiraju na novu sredinu...
to su mi zelje...
a taj karneval u Riju, Skijanje na gleceru, kuhinja iz Eurosalona,Bozic u Moskvi i nove sise
mogu da sacekaju i sledecu godinu...
 
Poslednja izmena:
-1. Trial(s) ...i pare....:super:
0. Renoviranje kuće( onako kako smo zamislili) :klap:
1. Amerika (on i ja)...San Francisko i Zapadna obala... :aha: NY neki drugi put...:confused:
2. Lisabon ( samo nas dvoje ) :cao:
3. Skijanje na glečeru u Austriji za Prvi maj (ili: kad svi razmišljaju o pesku i kupaćim kostimima, ja se sunčam u pauzi između dve "žice" u nekom ski-kafeu) :manikir:
4. Deca i Diznilend u Parizu :vatromet:
5. ...da uživam u svom (zasluženo hedonističkom) malom životu...:hvala:
 
-1. Trial(s) ...i pare....:super:
0. Renoviranje kuće( onako kako smo zamislili) :klap:
1. Amerika (on i ja)...San Francisko i Zapadna obala... :aha: NY neki drugi put...:confused:
2. Lisabon ( samo nas dvoje ) :cao:
3. Skijanje na glečeru u Austriji za Prvi maj (ili: kad svi razmišljaju o pesku i kupaćim kostimima, ja se sunčam u pauzi između dve "žice" u nekom ski-kafeu) :manikir:
4. Deca i Diznilend u Parizu :vatromet:
5. ...da uživam u svom (zasluženo hedonističkom) malom životu...:hvala:

trovremenski saft :)))))
 

Osim sto ce te pozeleti dobro zdravlje svojoj porodici i prijateljima,mir u svetu:roll:,i konacnu belu Sengen listu zemlji Srbiji,dajte malo masti na volju i napravite Spisak zelja za Novu 2009godinu.
Slobodno budite ne skromni,skromnost nije vrlina,ali pazite..Mozda Vam se i ostvari...;)


Osim standardnog odlicnog zdravlja, ljubavi, mira i sloge u kuci, dobrog sexa, srece, puno para i da nam biznis cveta - za sve ukucane, ono sto hocu sad i sto pre je:
-unapredjenje (obecano)
-povisicu (obecanu)
i da skinem koji kg.
Bas sam skromna, kao i uvek:mrgreen:
 
Odavno sam prestala da pravim listu zelja.
Pre toga ih je bilo....onda sam shvatila da ono sto mi treba moze se svrstati samo u jednu zelju...na prvi pogled banalnu,ali izuzetno bitnu.
Ali evo imam jednu malu listicu....:-)
.
zdravlje...podrazumeva se.
Da mi posao ide dobro....kao i do sada.
I veoma vazno:Da jedna stvar bude kako treba.Da prestane ova slatka ceznja za nekim ko nije tu...i da u toj 2009 lepo i mirno mogu da utonem u san...kao pre jednu deceniju...bezbrizno,bez straha da ce ta bezbriznost nestati.
 

Back
Top