Facebook zavisnici

Da li ste zavisnici od Fejsbuka?

  • Da

  • Ne

  • Internet zavisnik da, ali ne od Fejsbuka

  • Niti od Fejsbuka, niti od Interneta


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Šaban

Aktivan član
Poruka
1.805
Ja imam svoj nalog na Fejsbuku. Moram da priznam da nešto i nisam navučen na isti. To je zato što sam mnogo više navučen na neke druge stvari na Internetu. Međutim, postoje ljudi koji su dotle dogurali da zbog Fejsbuka moraju kod lekara!

Procenat zavisnika od Fejsbuka u ukupnom broju Internet zavisnika se značajno povećao i sve više se povećava.
Ja moram da priznam za sebe da sam u mnogo goroj poziciji po pitanju zavisnosti od Interneta otkad koristim neograničeni ADSL paket. Vratiću se uskoro na ograničeni... inače ću da prsnem i ja. Juče sam bar 10 sati proveo aktivno na Internetu. Bolesno!

P.S. Možda je sreća što nisam navučen na Fejsbuk, tj. što mi to brzo dosadi. Možda on, generalno, mnogo više zna da navuče od ostalih stvari. Ipak, svejedno, sebe smatram zavisnikom. Da li i vi sebe smatrate zavisnikom od Interneta (ili baš, konkretno, Fejsbuka)?
 
Takođe nemam nalog na facebook i na sličnim mestima .
A nisam ni internet zavisnik jer kao prvo moj posao je usko vezan sa internetom i na njemu provedem online 8 sati na poslu i ko zna koliko od kuće jer sam "posaoholičar", mada sam možda zavisnik od računara ali opet od nečega mora da se živi ...

PS Black wolf oćeš ti pozajmim koju kantu interneta od moga 2mbps kablovske?
 
haha facebook je zakon,al zato ste vi na igrice navucheni!
haha, vatash se za slamku ... Eto pravog facebookera.
60474_Tactical_facepalm.jpg
 
Imam nalog koji sam otvorio nagovorom druga. Malo se mlatio svim onim stvarima (citaj dva ili tri dana ), dosadilo mi i od tada nisam otisao tamo. Jednostavno me interesuju puno drugacije stvari i zbog toga provodim puno vremena na net-u. Uglavnom su to stvari vezane za racunare, tako da to vreme provodim uceci. Eto, mozda sam uspeo ovim da opravdam svoju zavisnost :)
 
Ja imam nalog na FB-u,a i na My Spaceu,ali nisam zavisnik.
Provodim dosta vremena na internetu,ali ne bih rekla za sebe da sam zavisnik :D
Mada celu tu stvar oko zavisnost od interneta smatram da je zesce sranj*.
Postoje mnogo gore stvarni od Interneta i ljudi koji vole da zive u virtuelnom svetu..
 
Ja imam nalog na FB-u,a i na My Spaceu,ali nisam zavisnik.
Provodim dosta vremena na internetu,ali ne bih rekla za sebe da sam zavisnik :D
Mada celu tu stvar oko zavisnost od interneta smatram da je zesce sranj*.
Postoje mnogo gore stvarni od Interneta i ljudi koji vole da zive u virtuelnom svetu..

Pokazuješ simptome žešćeg Internet zavisnika... :cool::) Vade se na "gore stvari", ne priznaju da su zavisnici...:mrgreen:
Bolje priznaj sebi, bre. Meni je mnogo bolje otkad sam priznao - ne skidam se s neta po ceo dan... i dalje... :hahaha: Ali, bar znam zašto... :lol:
 
Pokazuješ simptome žešćeg Internet zavisnika... :cool::) Vade se na "gore stvari", ne priznaju da su zavisnici...:mrgreen:
Bolje priznaj sebi, bre. Meni je mnogo bolje otkad sam priznao - ne skidam se s neta po ceo dan... i dalje... :hahaha: Ali, bar znam zašto... :lol:
:lol:
Zavisnik sam od Interneta! :lol:
Al necu na lecenje..Mogu da kontrolisem to :lol: Malo morgen... :P:P
98% Internet zavisnik :P:P
 

Back
Top