U cemu je problem?

topdawg

Početnik
Poruka
16
Ovako,imao sam podosta kracih veza po 2,3,4 meseca sa namerom da budem u ozbiljnoj vezi i imam taj problem sto se na pocetku svake veze maksimalno udubim i posvetim osobi sto rezultira time da se i osoba meni apsolutno preda!Tog momenta kad osetim sigurnost pocinjem se ponasati kao idiot.Ne javljam se,ponasam se nezainteresovano,od extra sexa(tu se misli na celodnevne partije)bukvalno spadnem na sedmice bez sexa jer mi se ne da!A onda kad jednom prekinem s osobom obicno zato sto ona misli da je varam ili tako nesto patim najstrasnije!Sve vise mislim da sam emotivni bogalj,jer na kraju krajeva jedino sto dobro znam je uciniti nesretnim i sebe i druge.Da li neko ima slican problem ili kakav savet?
 
Poslednja izmena:
mislim da nisam nezreo i da je to stvar licnosti,jer sam i u drugim stvarima takav...nekako sve u zivotu mi brzo dosadi...znaci nesto mi je zanimljivo do onog momenta dok to nemam kad jednom to nesto ostvarim onda hocu nesto drugo!...patnja ziva!
 
Pre svega ne mozes tek tako da resis da si u ozbiljnoj vezi. To se desi samo od sebe, korak po korak ponekad s nekom osobom. Kao drugo verovatno se i posle izvesnog vremena prezasitis od tolikog sexa u pocetku pa kasnije i nisi vise TI zainteresovan. Veza se zasniva na mnogo cemu ne samo na sexy. Prvo moras da budes nacisto sa sobom sta je to sto u jednoj vezi tebi treba i pase. Na kraju krajeva kada budes sreo osobu s kojom ces zaista pozeleti da budes, bez ikakvog plana iz glave, nego kada ti to dodje iz srca onda ce se i desiti sve sto zelis.
 
ako ti je za utehu, na osnovu iskustva mog i mojih prijateljica, veci br predstavnika tvog pola se ponasa na identican nacin..

cast izuzecima.

sta da ti kazem..svi mi lutamo da bi se pronasli..
a neki se nikada ni ne pronadju..

al to je opet njihov izbor..
 
Pre svega ne mozes tek tako da resis da si u ozbiljnoj vezi. To se desi samo od sebe, korak po korak ponekad s nekom osobom. Kao drugo verovatno se i posle izvesnog vremena prezasitis od tolikog sexa u pocetku pa kasnije i nisi vise TI zainteresovan. Veza se zasniva na mnogo cemu ne samo na sexy. Prvo moras da budes nacisto sa sobom sta je to sto u jednoj vezi tebi treba i pase. Na kraju krajeva kada budes sreo osobu s kojom ces zaista pozeleti da budes, bez ikakvog plana iz glave, nego kada ti to dodje iz srca onda ce se i desiti sve sto zelis.

Ja to i ne resavam vec jednostavno vidis da li je neko kvalitetna osoba ili ne!Na tome bar zasnivam viziju sebe s tom devojkom u zivotu.A sto se tice sexa mislim da je to strast i da se to ne moze kontrolisati jer je to obostrana zelja...ali moram ti reci da ti je dobra poanta i da tu ima istine sto se sexa tice.
 
Ovako,imao sam podosta kracih veza po 2,3,4 meseca sa namerom da budem u ozbiljnoj vezi i imam taj problem sto se na pocetku svake veze maksimalno udubim i posvetim osobi sto rezultira time da se i osoba meni apsolutno preda!Tog momenta kad osetim sigurnost pocinjem se ponasati kao idiot.Ne javljam se,ponasam se nezainteresovano,od extra sexa(tu se misli na celodnevne partije)bukvalno spadnem na sedmice bez sexa jer mi se ne da!A onda kad jednom prekinem s osobom obicno zato sto ona misli da je varam ili tako nesto patim najstrasnije!Sve vise mislim da sam emotivni bogalj,jer na kraju krajeva jedino sto dobro znam je uciniti nesretnim i sebe i druge.Da li neko ima slican problem ili kakav savet?

ima :lol:
 
Daj, molim te ne preteruj...:roll:

Ako te je neko u zivotu otkacio ne znaci da nije znao sta je hteo i da se " trazio "... :whistling:

nije rec o otkacinjanju..vec o potrebi da se nesto sto je , pa recimo, nedostizno u jednom trenutku, osvoji po svaku cenu, a onda se nadju u situaciji da ne znaju sta bi sa novonastalim stanjem..i on ima upravo taj problem..

interesantno je samo dok je nedostizno..
 
mislim da nisam nezreo i da je to stvar licnosti,jer sam i u drugim stvarima takav...nekako sve u zivotu mi brzo dosadi...znaci nesto mi je zanimljivo do onog momenta dok to nemam kad jednom to nesto ostvarim onda hocu nesto drugo!...patnja ziva!


Mis'im... nemo' se ljutiš... (Dragojlo što bi rek'o), sve mi kazuje da si razmažen.
Ovo sam napisala jer sam i ja takva.
Izvini, ali tako je, zaista te razumem.
 
gori me i interesuju,bazicni problemi su nikakvi
slobodno me ne stedi ja snisam imao 8 godina svojevoljno devojku
pa sta sad da budem sa morbidnom osobom ili
sa ludom koju svako obrlati i laze :roll:
sa lenjom osobom koja opravdava sebe jer ne zna sta je uradila sa svojim zivotom i dan danas ,lenja +ruznjikava+alkos+slusha svahta+kakva takva domacica= nikakva madre
nista joj nije sveto pa ni ...mislim :hahaha:
ili sa nekom sponzorushom bar znam tarifu al neku jeftinu :lol: ,al najbolje ljankese ona slusha rok seche vene
a opet mozda devojku koja voli da se slika gola sa ili bez njegovog dopustenja meni je to
pih bolje od bebinog stomaka ovde su tapshali a u sebi ebes ludu mislim na mastera i njegovu ribu a sutra ona za primer deci mogu misliti kakv je to transformacija kao madona

ja sam dobro razumeo sta si ti njemu rekla i drugo pored ovoliko povrshnih-lakih il samo ludih riba koje pricaju za nesto bolje a nesposobno sta imam da pricam sa takvima ??
a ima ih samo se kriju i ponasanje im je neadekvatno,prvo zbog godina ,drugo poimanje braka,trece gluposti koje traze znas one su jake,macke tamo gde mogu ali da zarade ne umeju niti hocu po cenu zivota dok druge ugnjetavaju ali njih kazna tek ce stici kad ih lupi samo ako ne bude na vreme tesko ce...znaci to ponasanje je nula i takve devojke su j_a_d_n_e u svakom smislu te rechi i nisu ni za q.a kamoli da zive !

i uostalom bavis se astrologijom kad pricas takve stvari samo to necu vise nista ? ;)
 
Poslednja izmena:
sta pricas decko mozda nije klon niti ima toliko godina o kakvoj smrti :lol::lol:
smrt moze da mu bude izlaz ako je brza i ne zeli da zivi zivot ko voli da ostari ja prvi al to ne znaci da cu poci putem sonje savic i slichnih ;) to nikako ne moze biti isto jedva slicno ali jedva

tema:
ako ima fluida s obe strane onda ces znati TO jedino sto ti mogu reci - sve mane i sve vezano za nju ti nece biti apsolutno vazno..ako se desi tvoja je ako ne...well..mozda tako trebalo bolje da imas i tih 5 kakvih takvih devojaka pa da naidjes na onu pravu .Ona ako se ponasa neprimereno nemoj sebe da mucis noga ali ako je neku normu mislim ne znam sta je za tebe prihvatljivo sve ..pa sad apriori prioriteti zivotni..ali mora imati hemije medju oba partnera i nista vise od ovoga ti ne mogu kasti .
 
uopste nisam govorila o njegovoj smrti. a deo sa klonom ne kapiram u kontekstu price.
samo kazem da ima ljudi koji se opamete kroz dobre stvari koje im se dese, i da ima onih koji se opamete kroz lose.
i ima onih koji se nikad ne opamete.
 
problem je drustvo sad..da dodam laku zensku mozda fin svet nece ali neke konzerve i neke druge "fine" slabe hoce,a opet mozda neka konkurencija nisi hteo mene :lol: ili muskobanjasta dzuk. lenja i iskusna kao muskarac zamisli da te ona vodi ...ee mozda treba da nadjes neku taku posto sve zna ali samo da je hladna proracunata njoj fali takav kao ti e onda bi znao ko si i sta si
ne zezam se ovi ne znaju dobro jer ne poznaju materiju jer nisu rodjeni sa tim .
ja tachno znam sta mogu da dobijem od neke osobe ali meni to lichno ne znaci ama bas nista kad za bednu stvar prave pitanje a vamo se smeju i provode svaki dan kao da im je isti meni je suludo :lol::lol; komendija
 

Back
Top