XP SP3, problem s rezolucijom...

Lexa

Buduća legenda
Poruka
30.368
E ovako. Kucam vam sa svežeg Windows-a i retardiranog ekrana neke napaćene rezolucije i to je otprilike problem koji bih da rešim.
Inače, Win. sam, iznervirana večitim bezobrazlukom lokalnih servisera, instalirala sama prvi put u životu :lol: i najpre se nekako instalirao do pola, pa office nije mogao da se instalira, zatim pola drugih programa, tj. sav je bio nekako kljakav :( onda sam uradila nekakvo full formatiranje i između FAT i NTFS odabrala ovo drugo :rumenko: (nemojte se smejati ali jer sam u nekoliko navrata videla pa kao mora da je to :lol: ), zatim, pre toga sam izbacila disk jer sam mislila da je zabagovao, uglavnom, ta instalacija prosto nije završena do kraja, ako sam dobro skapirala. Falilo je dosta komponenti, u stvari kad malo razmislim, kao da se ova fensi maska nije instalirala... ironija je što je onaj Win. normalno radio tj. video grafičku, a ovaj ako se ne varam koristi integrisanu, mada su mi u servisu rekli da ploča neće imati integrisanu pre godinu dana kad sam je kupovala ali da ne dužim...

Evo sad gledam u dev. manageru i vidim da ima nešto interesantno čega pre nije bilo :)

56221445si5.jpg


Šta bre secondary???

Ovaj problem se i ranije javljao zato ljudi koji su mi instalirali Win uglavnom odustanu od ovog diska, u pitanju je neki SP 3;

Zamolila bih ko zna da mi da neku ideju šta da radim, a da ne rušim sistem, jer sve ostalo valja pa me to onako oduševljava :lol:
 
Pa kapiram da je već nekako instaliran, iače bi prijavljivao grešku...? A nekako mi i nije svejedno, šta ako nešto zezne pa ne budem imala sliku uopšte? :eek: mislim, je l to moguće?
U stvari može da se uđe u safe mode pa da se odatle uradi restore..... možda... mislim, ako baš nešto zeznem :)
 
Poslednja izmena:

Back
Top