kreativnost na delu

wet look

Primećen član
Poruka
802
muskarci su,cini mi se,mnogo blesaviji(pozitivno)od zena kada se trude da osvoje devojku

mislim,stvari koje oni cine(pojedinci,moram priznati) su mnogo originalnije od vecine stvari kojima bi devojke osvajale decka...

koja su vasa najoriginalnija dela,tj. koja ste cinili ili doziveli? :wink:

 
ooouuuhhhh... ovo je potencijalno VRLO destruktivna tema... samo zamisli sada muskarce koji budu poceli da citaju odgovore kako pomisljaju "hmmm... moja devojka nikada nije ucinila tako nesto" ili, ako kojim slucajem ima parova ovde "a mogla si to za tvog bivseg, a mene blabla".... hmmm...

ma sta te briga, ti si i onako single, pa sto vise muzjaka postane single vece su sanse da ti vise ne budes single :)
 
Muskarci po proseku imaju vise fizicke energije, i mnogo jacu volju da 'obraduju' neku devojku. U pitanju je uglavnom adrenalin, pa kad njegov nivo padne, muski se znaju ponasati i mnogo hladnije od suprotnog pola. Devojke su mnogo stalozenije i ujednacenije. No ako devojka izadnje 'van kontrole' moze to znaciti da je vec postala 'gladna' ljubavi.

No nista strasno, moras pokazati da si lud, ako si stvarno lud za nekom.
:wink:
 
wet look:
muskarci su,cini mi se,mnogo blesaviji(pozitivno)od zena kada se trude da osvoje devojku

mislim,stvari koje oni cine(pojedinci,moram priznati) su mnogo originalnije od vecine stvari kojima bi devojke osvajale decka...

koja su vasa najoriginalnija dela,tj. koja ste cinili ili doziveli? :wink:



Nisi videla tetu apotekarku na delu....
 
d1:
ooouuuhhhh... ovo je potencijalno VRLO destruktivna tema... samo zamisli sada muskarce koji budu poceli da citaju odgovore kako pomisljaju "hmmm... moja devojka nikada nije ucinila tako nesto" ili, ako kojim slucajem ima parova ovde "a mogla si to za tvog bivseg, a mene blabla".... hmmm...

-ko je pametan znace sta da pise,ako su vec parovi ovde:wink:

ma sta te briga, ti si i onako single, pa sto vise muzjaka postane single vece su sanse da ti vise ne budes single :)

-zar ti delujem kao neka takva :?: :!:
neeeee...ja sam fina i volim da se ljudi vole,ne volim biti destruktivna...
 
Meni su uvek neke "slatke male,nevine i naivne " stvari, tipa neceg sto neko uradi bez neke prethodne pripreme i razmisljanja,(zato sto mu je to bas eto sad palo na pamet :)) bile mnogo efektivnije, iskrenije i simpaticnije, od tog nekog 'silnog truda' :D
( drugar mi je jednom poverio sve svoje velike planove kako je hteo da osvaja 'dragu srca svog', na sta se ja jos i dalje, vec godinama smejem, srecom pa planove nije sproveo u delo jer bi devojka verovatno pukla od smeha, i pomislila samo da je verovatno lud...)
Ugl. mozda sam ja malo... sta vec , ali ja i dalje 'kontam' da te neke sitnice (skroz spontane i od srca), u nekom momentu mogu nekog da 'obore s nogu',zaista mnogo efektnije od nekih 'hiljadugodisnjih priprema' i "velikog gesta", (verovatno zato takve stvari bas i ne povezujem sa 'kreativnoscu' :lol: , ali opet...
 
vidim da nikako niko da krene :lol: (pa cu ja :wink: )
jednom me je neko 'osvojio' recenicom :" znas, ja stvarno mislim da sam uzasno dosadan drugim ljudima" :lol:
(to za razliku od ovih danas likova kojima je uvodna recenica : " znas ja sam stvarno FANTASTICAN u svakom pogledu lep, pametan, zgodan, inteligentan, bla, bla, bla , jako duhovit i zabavan" :?: :!: ) :roll:
, nosenjem upaljaca (upaljenog) pet spratova dole, jer je nestalo struje, a ja se prethodno opekla na isti , krenuvsi sama sebi da osvetlim put
proturanjem saksije sa cvecem ('posudjene' od bake), kroz otskrinuta vrata, u ime izvinjenja za neki skroz nebitan nesporazum...
pa onda kad u nekoj starinarnici iskopas neku knjigu/plocu, koju neko trazi godinama, i onda bez obzira sto si skroz dekintiran ne mozes da odolis da je ne poklonis tom nekom, jer znas koliko bi ga to obradovalo
ili kad 'vuces' neku biljku u tegli 100km, da bi nekog iznenadio zato sto znas da taj neko obozava taj cvet...

Inace imam neki utisak da ljudi danas uopste ne obracaju paznju na sitnice, i da je danas vrhunac 'muvanja' recenica :"E imam velik qurac, 'os da ga vidis?' :roll:
eeeeee.. :roll:
 
-ahaaaaaaaa....i ja ti se svidjam???
-ne zivim sam, studiram i razvlachim :roll: .....ponekad ubodem neki veci kesh aliiii....
brzo se smorim......vrlo sam dosadan....i treba mi 100 godina da se skontam sa pratnerkom u sexu....ako je strpljiva i spremna da predje preko uzasnih kikseva....
kasnim na sastanke....imam kretene od drugova....
druzim se i sa pijandurama i klosharima.....
-mrzi me da se foliram prvih mesec dana da sam ono shto nisam.....
-mrzi me da se foliram...generalno....
-nisam izashao na igranjcert vec 1000 godina....a kada bih, obrukao bi i sebe i tebe...
-smara me klasichno pozorishte....
-mrzim sve drugarice svoje devojke....
-jedini kvalitet mi je iskrenost.....ali ovakav svet ti se sigurno ne dopada....
-da li ti se josh uvek svidjam :?: :?:
i proshlo jee..... :lol: :lol: ali na kratko....sada smo ortaci
 
E vidite dragi moji forumashi, meni tu neke stvari bas i nisu najjasnije. Cini mi se da te shlb price ne pale bas kod svakog. Sve je to individualna stvar.
Desavalo mi se da me muva neki lik i ja hocu da ga se otarasim, pa mu pricam neke grozote tipa da imam neku polnu bolest :roll: i on se primi kao sauchesce a opet neki drugi lik je pobegao glavom bez obzira jos u pola moje price :twisted:
Ili kazem da sam udata pa neki odu a neki ostanu da me smaraju i dalje> i nije stvar sto im odgovara sto sam udata nego mi jednostavno ne veruju. A nemam klasicnu burmu, nego tri prstena spojena u jedan, kao karike i onda im to ne lichi na burmu i eto.... ne mozes ih ubediti.
Znaci sve je to individualna stvar. Kako se ko postavi prema datoj prichi.
 
goodday:
-ahaaaaaaaa....i ja ti se svidjam???
-ne zivim sam, studiram i razvlachim :roll: .....ponekad ubodem neki veci kesh aliiii....
brzo se smorim......vrlo sam dosadan....i treba mi 100 godina da se skontam sa pratnerkom u sexu....ako je strpljiva i spremna da predje preko uzasnih kikseva....
kasnim na sastanke....imam kretene od drugova....
druzim se i sa pijandurama i klosharima.....
-mrzi me da se foliram prvih mesec dana da sam ono shto nisam.....
-mrzi me da se foliram...generalno....
-nisam izashao na igranjcert vec 1000 godina....a kada bih, obrukao bi i sebe i tebe...
-smara me klasichno pozorishte....
-mrzim sve drugarice svoje devojke....
-jedini kvalitet mi je iskrenost.....ali ovakav svet ti se sigurno ne dopada....
-da li ti se josh uvek svidjam :?: :?:
i proshlo jee..... :lol: :lol: ali na kratko....sada smo ortaci

jaoooo..kao cool si...
 

Back
Top