RODJENJE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

divlja-u-srcu

Poznat
Banovan
Poruka
8.396
Moram da podelim sa vama svoju danasnju radost zbog rodjenja jednog novog zivota!

:D :D :D :D :D :D :D

Pa vas pitam, kako da svoj zivot ne protracimo i dar rodjenja ne propustimo? Kako iscediti sav sok zivota, uprkos njegovim nedacama i patnji koje neminovno donosi sa sobom? Koja je vasa zivotna filozofija? Vec je svako nesto rekao, ali otvaram ovu temu na kojoj bih volela da slavimo sam cin zivljenja! :D
 
Evo ilustrativnog primera.
Jutros nam se zapalio zamrzivač, malo je izgoreo i tepih, crni zidovi, voda , bljuzga, užas pri pomisli šta bi bilo da je počeo da gori u 3 ujutru...
Onda smo odvezli decu kod babe i dede, pokupili vodu, pobacali sve što je izgorelo, okupali se i sjajno poyebali. Posle smo otišli u Pink na ručak i opet nam je bilo lepo....
Sve u svemu, sasvim dobar dan.
 
Evo još jednog ilustrovanog primera....


Danas je 1. maj praznik rada, ali sam ja mislila da danas ipak nešto odradim.
Medjutim, šta se desilo?
Ja vam ništa nisam odradila intelektualno, ali sam zato svoj mozak nahranila čupavcima (kokos, čokolada...kokos...čokolada...jaja...).
Ne moram da vas podsećam na skoro skidanje kilograma. I tako, stvorih ja sebi buduću obavezu...SKIDANJE KILAŽE...

Ako je neskinem, život će mi biti UNIŠTEN....
Ako je skinem, opet će mi život biti uništen(nema više čupavca :x )

Manje zlo, ili veće zlo????

Zaključak - Život je borba, a optimum te borbe je zlatna sredina, od svega po malo... :?
 
ms:
Evo još jednog ilustrovanog primera....


Danas je 1. maj praznik rada, ali sam ja mislila da danas ipak nešto odradim.
Medjutim, šta se desilo?
Ja vam ništa nisam odradila intelektualno, ali sam zato svoj mozak nahranila čupavcima (kokos, čokolada...kokos...čokolada...jaja...).
Ne moram da vas podsećam na skoro skidanje kilograma. I tako, stvorih ja sebi buduću obavezu...SKIDANJE KILAŽE...

Ako je neskinem, život će mi biti UNIŠTEN....
Ako je skinem, opet će mi život biti uništen(nema više čupavca :x )

Manje zlo, ili veće zlo????

Zaključak - Život je borba, a optimum te borbe je zlatna sredina, od svega po malo... :?


Veliko je zadovoljstvo uspeti u nepopuštanju sebi. Veruj mi da kao vegetarijanac i makrobiotičar znam o čemu ti pričam.
To donosi veliko zadovoljstvo samim sobom, koje se prenosi na sve delove života.
Život bez čupavaca je sasvim lep život :wink:
 
Apotekarka, nemoj da mislis da sam ja BUCKO..nisam...

samo 1-2kg dole, ali meni je i to MNOGO....

kapiras :wink:

p.s. - sta mi savetujes, koji MUSLI, je nakvalitetniji..... :D
 
Tzv sport musli(bez tropskog voća), znači ovsene i sojine pahuljice, suvo grožđe sa jogurtom od soje, a ko hoće da unosi životinjske izlučevine može da koristi kravlji jogurt sa 1% mm.
Pošto ovo već ne spada u neku filozofiju, pitaj me na private sve što te zanima.
 
jagodica:
goodday:
jagodica:
da li u stvari mislis na ruske kape
mislish da jede musli iz shubare???
je ne bih mogao.....mada opet....mozda je tamo takav obichaj :shock:

pa mozda, ono krzno okolo drzi stalnu temperaturu tecnosti.
e da li su i vama crvene ruke
addicted to "odgovori i pitanja" :lol: :lol:
da....bice da je u krznu tajna.....a mozda bakterije iz shubare postanu simbionti sa bakterijama iz muslija....i zatim povljno utichu na nestanak peruti...i sjaj kose :idea:
 
hahah da da addicted : ))

pa da uzmi bre za diplomski to...uticaj ruskih kapa na musli i jogurt
da li je legija emotivno inteligentan
ja sam sve manje i nekako mi uopste ne smeta
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top