fsc

spar

Primećen član
Poruka
858
imam fsc lap-top amilo 1703 i kad ga ukljucim ponekad mi se javlja upozorenje koje nisam uhvatio da procitam jer ga gasi za 2-3 sec. a posle toga se javlja digitalizovana slika na stotine kockica sta bi trebalo da bude graficka? jos je pod garancijom serviser fsc kaze da je verovatno hdd u sta licno sumnjam
 
Ovako,
Pri paljenju zadrzi F2, udji u bios,ucitaj default vrednosti, F10, yes,enter, pa mi javi da li se desava isto.
Drugo: na kraju krajeva i sam kazes da je pod garancijom, daj to serviseru pa neka se on njaka sa njim.....neka ti rese problem, ili neka ti daju drugi- bash te briga.Nego, je li to FSC La1703?Ja imam takav i prezadovoljan sam osim sto im je baterija slaba tacka.
 
jeste la 1703 i ja sam prezadovoljan bio ali sad odjednom imam probleme sa wirelesom ocita sve u okolini ali nece da se konektuje imam d-link 684 ruter pa onda problem sa grafikom dao sam ga serviseru pa cu sutra da vidim sta je pozdrav
 
Mislim da to vec znas, ali Fn+F2 aktivirash i wireles je aktiviran, medjutim ( blago tebi ) on ce tada ocitati SVE dostupne mreze koje su ti u dometu! Da bi se prikacio treba ti cini mi se lozinka i tako nesto, mislim neka podesavanja za svaku od njih.A, sto se tice servisera, pa.....vec sam ti rekao, bas te biga neka se oni z....ju sa njim,ako je u garanciji treba da ti rese problem.Ajde pozz, pa javi sta je bilo, nedajBoze da i meni treba da znam gde da ga nosim,xe,xe....
 

Back
Top