DA SAM LIDER.....

Prvo bi ove hostaplere sto izgradise silne kvadrate po Beogradu oglobio (svakog) sa po jedno 10.000e i napravio deci vrtice i napravio bar dva (ipak je Beograd veliki grad) normalna azila za zivotinje.

Jel moze i pod "sta bi ste drugo uradili" :)
 
Направио једно три моста (за јуче) и порадио на урбаној култури. Имам у виду и решавање грађевинског хаоса. Од неких кућа и зграда које због општег добра треба срушити, преко издавања нових дозвола и преиспитивање намене одређених простора (књижаре које су сада банке, бутици, фризерски салони који су пекаре, мењачнице...).
Тако мало.
 
Сад, шта је старије, корупција или интерес, питање је сад. Понекад човек потегне за корупцијом да би се нешто решило када нема другог решења, или када је време решавања неодређено, а када је интерес у питању, тада се потеже за корупцијом да би се заобишле правне форме.
Сада, када нема законске регулативе, практично све је у сивој зони. У сваком случају, борба против корупције треба да буде један од приоритета.
 
Poslednja izmena:
Da sam lider ojadio bi gradsku kasu za vishe miliona evra. :hahaha:




Shalim se, prvo shto mi pada na pamet je gradski prevoz i saobracaj, dakle metro, jedno 5-6 mostova(shto preko Save, shto preko Dunava) i kupio nove tramvaje i trole.
 
Metro se gradi a ta fontana ce valjda jednom doci na red..
Pa, metro se gradi... već jedno trideset godina najmanje, ali ja bih volela videti da se najzad jednom počne stvarno graditi. A za fontanu, nadam se da će doći, svi planovi one stare fontane su sačuvani, tako da to ne bi bio neki problem. A pošto je sve zapravo povezano i s rešenjem saobraćaja, s tim famoznim metroom, čime bi se Terazije rasteretile, praktična realizacija vraćanja fontane sasvim bi realno mogla doći na red kad se realizuje metro.
 

Back
Top