Kap krvi /ili/ nista (anketa)

Kad ode u vojsku, neka mi ostavi... (za uspomenu)

  • Kap(i) krvi koje bih mu sama izvadila.

  • Mobilni tel. Chuck Norrisa dok je na letovanju u CG.

  • 10 ketova trave, kapi za oci, neseser, naocare, rizle...

  • Nista od navedenog.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

maligovor

Obećava
Banovan
Poruka
59
Da li bi vise volele da vam kad ode u vojsku (recimo da se ide u vojsku) ostavi kap krvi, u jednu bocu, da imate bar to... ili nista? S tim da tu kap morate same da izvadite... i... koliko kapi (ako ste za kapi). Druga opcija je: da vam ostavi neseser pun trave, kapi za oci, flopove... rizlu 100s, naocari... i treca opcija je da vam ostavi broj od Chuck Norisa. IZvoli.
 
Poslednja izmena:
Da li bi vise volele da vam kad ode u vojsku (recimo da se ide u vojsku) ostavi kap krvi, u jednu bocu, da imate bar to... ili nista? S tim da tu kap morate same da izvadite... i... koliko kapi (ako ste za kapi). Druga opcija je: da vam ostavi neseser pun trave, kapi za oci, flopove... rizlu 100s, i treca opcija je da vam ostavi broj od Chuck Norisa. IZvoli.

Krv bi lako izvadila to mi zanimanje:lol::lol::lol:,al sam matora da mi dragi ide u vojsku;)
 
ja bih joj ostavio kompjutOr
da može da čatuje
i postavlja raznorazne ankete
pa da vidiš zanimacije

kome treba sex
pored ovoliko vrcavih tema

mada, ovo pod dva mi nije najjasnije
mobilni telefon čaka norisa dok je na letovanju u cg oO
planira da letuje cele godine?
ah, da - sada se služi 6 meseci : )

biće da sam pijan
i da treba da spavam

moguće da nisam jedini koji bi trebalo da se povede istim rezonom
 
Ali ti ipak volis samo njega :( :lol: (aleksandar makedonski syndhrom: "kada sam osvojio Abraziju (ili nesto sl.), goreo sam od srece, i smejao se, odmah, sledeceg trenutka, plakao sam, jer sam video kako sam pobio velike ljude... dobre ljude... i bio srecan, i smejao se, i plakao, i smejao se... ili nesto sl. sl.=slicno:))"
 
Da li bi vise volele da vam kad ode u vojsku (recimo da se ide u vojsku) ostavi kap krvi, u jednu bocu, da imate bar to... ili nista? S tim da tu kap morate same da izvadite... i... koliko kapi (ako ste za kapi). Druga opcija je: da vam ostavi neseser pun trave, kapi za oci, flopove... rizlu 100s, naocari... i treca opcija je da vam ostavi broj od Chuck Norisa. IZvoli.

nešto samo njegovo :per:
 
nek mi ostavi 100 maraka :lol:
 

Prilozi

  • stotka.jpg
    stotka.jpg
    44,7 KB · Pregleda: 0
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top