Bela i njeni mačići

Dexas

Zainteresovan član
Poruka
390
Ovo je Bela i njeni macici Belisa (Belo mace muzijak ),Zuja(zuto-beli muzijak ) i Bozidar (crno-beli muzijak ) sada su stari oko 2ipo meseca i ocisceni su od glista :):):)
Bela je bila dobra pa je primila na dojenje jos 4maceta tri tobojke zenke sada su stari oko 7nedelja i zuto-belo mace musko isto 7nedelja !!!!

HPIM1091-1.jpg



HPIM1069-1.jpg


Ako ih neko zeli nek se javi na pp :bye::bye::)
 
Ima ostavio sam ti pp
Javi se :)

ostalo je trobojno od 2meseca , zuto-belo musko 2meseca,crno zuto zenka 2meseca i crno-belo musko 2ipo to je malisa sa slike crno beli :)
I slatka devojcica tigrasta od 3ipo meseca :0)
 
Biljana je usvojila 2mace ,tigricu i Duska (crno-belog)!!z:dm5:

z:poz:
Duško je mnogo sladak i umiljat, već se svima uvukao pod kožu. Tigrica je starija i ne trpi se sa malim, stalno frkću jedan na drugog. MIslila sam da će se privići, ali teško. I sve nas je izgrebela tako da je moramo vratiti, ipak su tu i deca ne smem rizikovati da ih izujeda i izgrebe. Sinoć se malo pripitomila i spavala kod nas na krevetu, a onda je odjednom skočila, izgrebala mog muža, počela da frkće i beži po sobi kao da je besna. Baš bez ikakvog razloga, tako da na žalost moram da je vratim. z:(
 
z:poz:
Duško je mnogo sladak i umiljat, već se svima uvukao pod kožu. Tigrica je starija i ne trpi se sa malim, stalno frkću jedan na drugog. MIslila sam da će se privići, ali teško. I sve nas je izgrebela tako da je moramo vratiti, ipak su tu i deca ne smem rizikovati da ih izujeda i izgrebe. Sinoć se malo pripitomila i spavala kod nas na krevetu, a onda je odjednom skočila, izgrebala mog muža, počela da frkće i beži po sobi kao da je besna. Baš bez ikakvog razloga, tako da na žalost moram da je vratim. z:(


Pa zašto onda ne uzmete drugu macu istog uzrasta, kada ste već u prilici da držite dve mace. Kada su istog uzrasta sigurno će se slagati :sanke:
 
I tako, pokušali smo još neko vreme da ih držimo zajedno ali definitivno nije bilo šanse. Mali hoće da se igra i čim joj priđe ona ga opauči šapom i otera. Nije bila prijateljski raspoložena ni prema ostalim ukućanima, mlađu ćerku je ogrebala po ručici kad je htela da je pomazi. Jedino je kod mene dolazila bez rezerve i mazila se. I na kraju smo je, na žalost, pre dva dana vratili.
Mališa je presladak. Umiljat je i ide za nama iz sobe u sobu ili stane ispred nekog i mjauče da ga uzmemo. Prava je beba.
 

Back
Top