MAMA KOKER

burence

Aktivan član
Poruka
1.209
Burence je danas uzela mamu kokerku :cao:
Ona je jedno preslatko, predobro stvorenje i kao da smo vec 100 godina zajedno. Odlicno se uklopila, stalno mi se penje u krilo da se mazi, a repic joj ne miruje :super:
 
Pa daj slike!
Sinoc sam bila kod Nade da posetim Rubija, a icicu opet da odnesem zeni malo hrane, ima neka francuska hrana kod nad u pet shopu, 10 kg oko 800 dinara, jel neko mozda kupovao?
 
ja sam
upšđte nije loša, ako mislimo na istu TopBuget hranu uiz Inerexa.
Mada mojim psima je ona onako usputna tj jedu pre svega i obavezno kuvano, a to je ponekad, ako žurim ili deca ako treba da ih nahrane.
Dona I baja je jedusa istim apetitom ako i Rojal, Pedigri i Proplan.
 
Ima kod mene u pet shopu hrana 1 kg je 90 din, saznala sam da je unutra uglavnom soja umesto mesa. Dakle nije uopste losa, jedino ocigledno nema dovoljno proteina, ali opet ko ce ga znati sta je u ovim ostalima...
Burence mnogo mi je drago zbog kokerke, oni su bas porodicni psi, mislim da cete svi biti srecni i zadovoljni njom.:D:D:heart:
 
Ja se danas nisam javljala jer sam ceo dan bila zauzeta oko Mone. Preslatka je, ok slusa, imali smo malih problema oko uskladjivanja, dva puta mi se popiskila na tepih, ali treba valjda vremena da ukapira da treba da ceka svoje vreme za setnju, tamo je uglavnom bila stalno napolju. Inace, i ona je odusevljena sa mnom, ne odaja se od mene, prati me i u WC :)
spava pored kreveta, a cerka je vise nego odusevljena, maze se po ceo dan
sve u svemu happy end :)
 
Vecinu svog zivota sam provela sa psom u stanu, i ceo moj zivot sa malim prekidima je bio ispunjen mahanjem repica i radovanju kad god dodjem iz skole ili iz grada. Ali ovo malo cudo koje je doslo kod nas, ja to jos nisam dozivela. Da se posle par dana neko toliko veze za sve nas, ukucane, da nam se toliko raduje, svaki put kad udjem u kucu, do toga kad otvorim vrata od kola da udjem, ona udje pre mene, jer ne zeli da se odvajamo i radije ce da sedi u kolima sa mnom i da bukvalno skace od srece kad me vidi, e to stvarno, jos nisam dozivela. Svako ko procita ovaj post a razmislja da li da usvoji ili ne kucence, neka nema dvoumice, stvarno je velika obaveza, ali je to jedna neizmerna ljubav i radost. Mene su posavetovali drugi na forumu (prepoznace se :) ), dvoumila sam se i razmisljala.... ali da je nisam uzela, strasno bih se pokajala. Evo je i sada zadovoljno hrce pored mene dok ja kuckam.
 

Back
Top