Lepa tema

Ja sam blizanac/skorpija i ne verujem u dnevni,nedeljni i sl.horoskop ali verujem u neke opste odlike znakova i natalnu kartu;)

mislis verujes u astrologiju, a ne u kvazi-astrologiju... da i ja! znam da je tema ''ko ne veruje'', ali moram da kazem da ja potpuno verujem i da mi je astrologija fascinantna nauka! i nimalo jednostavna... btw, ja sam Ribe/Bik
 
Cao ja sam novajlija. koliko je meni poznato svi vodeni znaci su skloni da veruju horoskopu i da se bave horoskopom. Nije vazno da li mu je znak ili podznak u vodenom znaku. Dok ostale kombinacije vatra/vazduh zemlja/vatra.... mnogo manje veruju toj nauci,
 
Cao ja sam novajlija. koliko je meni poznato svi vodeni znaci su skloni da veruju horoskopu i da se bave horoskopom. Nije vazno da li mu je znak ili podznak u vodenom znaku. Dok ostale kombinacije vatra/vazduh zemlja/vatra.... mnogo manje veruju toj nauci,

Ne znam, ja sam dupla vatra i verujem u astrologiju. z:p Ja sam primetila da nijedan Lav ne veruje u astrologiju, za sve koje ja poznajem su to gluposti. A najjace je kad kazu "za Lavove vazi da su uobrazeni, pa ja nisam" i onda podignu glavu i prevrnu kosu. z:lol:
 
Вјерујем у границама нормале,као у још једну од многобројних коцкица у мозаику човјека.
Шкорпија/Вага
 

Back
Top