akcija FBI

Niko ne kaze da je dobro... Sta da radimo, ali ne treba da nam sole pamet tamo neke "patriote" iz Minhena... Vrlo jednostvano, na svu muku dodju oni i prosipaju gluposti da izvinete... :dash:
Opet muka,kakva sad muka................pa jesam ti ja napravila tu muku,da se na meni praznis,praznise na onima sto te ebavaju:rtfm:
 
vidis, izraz ocisceni ja ne koristim u istom znacenju kao vi patrijote, zato ne vidim kako je moje misljenje fasisiticko? diktature i anarhije mi je bilo dosta sa vasima na vlasti,a ti bi trebalo da smanjis dozivljaj i da se ne zalazes da srbija ostaje u 19.veku dok ti hrlis sa zapadnim sugradjanima u buducnost.

Slusaj ,jasno si rekla da vam smetaju,i da treba jos ocistiti,ove preostale patriote,a to je po vasim procenama jos 10% birackog tela radikala.I ti hoces ovde nekog da ubedis da vas oni koce u vasem prosperitetu.I vise nemoj da se vadis,prosuces samo glupost..............a cinjenica je ,ili da ne znas sta pricas,ili si fasista:rtfm:
 

Slusaj ,jasno si rekla da vam smetaju,i da treba jos ocistiti,ove preostale patriote,a to je po vasim procenama jos 10% birackog tela radikala.I ti hoces ovde nekog da ubedis da vas oni koce u vasem prosperitetu.I vise nemoj da se vadis,prosuces samo glupost..............a cinjenica je ,ili da ne znas sta pricas,ili si fasista:rtfm:

cak i da sam fasista ocisceni ste izborima, pa nema potrebe za facistickim metodama,(koje ne propagiram nego ti to tako vidis sto je tvoj problem).
cinjenica je da si ti mali licemerni gastos, koji se proserava kako mi treba da zivimo, a ne pokazuje to na licnom primeru.
 
Ne praznim se ja na tebi, ima naslov ove teme i treba ga se drzati, krajnje korektno pricam o temi..
Jel treba da citiram kako ste se svi ,bez izuzetka drzali teme............Cim se javi neko iz inostranstva,koji nije vaseg misljenja,ospete paljbu,kao jedan,da mi u stvari,posto nismo tamo,nemamo ni pravo glasa:rtfm:
 
cak i da sam fasista ocisceni ste izborima, pa nema potrebe za facistickim metodama,(koje ne propagiram nego ti to tako vidis sto je tvoj problem).
cinjenica je da si ti mali licemerni gastos, koji se proserava kako mi treba da zivimo, a ne pokazuje to na licnom primeru.
A sta mislis,sta ces ti biti kad udjes u Evropu,za koju bi i familiju prodala.............Nego idi ti malo kod Cede,i nek ti da malo praska,pa se smiri:bye:
 
A sta mislis,sta ces ti biti kad udjes u Evropu,za koju bi i familiju prodala.............Nego idi ti malo kod Cede,i nek ti da malo praska,pa se smiri:bye:

pa bicu gradjanka Srbije, clanice EU.
ja svojom podrskom ulasku Srbije u E.U doprinosim da i ti od gastosa postanes ravnopravni clan sa ostalim evropljanima.
 
Poslednja izmena:
pa bicu gradjanka Srbije, clanice EU.
ja svojom podrskom ulasku Srbije u E.U doprinosim da i ti od gastosa postanes ravnopravni clan sa ostalim evropljanima.
Lepo sto se brines za mene,al ja to mogu sama.Da hocu da budem ravnopravna sa ovim izrabljivacima,ja bi odavno uzela njihov pasos,na koji imam pravo,sto je jedini nacin da budes ravnopravan.A posto mislis dasve znas,trebala bi onda znati da nove clanice EU,tj.njihovi gradjani,Rumuni,Bugari..........i pored clanstva nisu ravnopravni gradjani,sa starim clanicama,niti ce biti,pa tako ni srpski
 
Lepo sto se brines za mene,al ja to mogu sama.Da hocu da budem ravnopravna sa ovim izrabljivacima,ja bi odavno uzela njihov pasos,na koji imam pravo,sto je jedini nacin da budes ravnopravan.A posto mislis dasve znas,trebala bi onda znati da nove clanice EU,tj.njihovi gradjani,Rumuni,Bugari..........i pored clanstva nisu ravnopravni gradjani,sa starim clanicama,niti ce biti,pa tako ni srpski

zamisli kako je u Srbiji u odnosu na tu Evropu ako ti nisi dobila ni pasos jer ne zelis, a opet neces da dodjes ovde....znaci nema sta da mi drzis predavanje o patriotizmu...
u svakom slucaju bih zelela sadasnji polozaj rumuna i bugara nego polozaj srba za vreme vladavine tvojih, mislim bolje je to nego klanja, sankcije,smrt,jad i beda na sve strane.
 
Poslednja izmena:
Била би истрага ОК, да није само оне речи која ми некако боде очи "АМЕРИЧКИ ФБИ"....:manikir: Зар то није већ само по себи довољно чудно што се они петљају у сваку нашу ситуацију.....:think:

а твој пристрасни коментар што се патриоте не врате у земљу, па видиш ја баш размишљам да у Русији учиним нешто за мој народ, пошто у овој земљи је много што шта забрањено, па морам да делујем из друге земље.....:per:

Najvishe cesh uchiniti za svoju zemlju ako ostanesh u Rusiji!
To shto je ovde zabranjeno a u Rusiji, verovatno, dozvoljeno, navodi te na takvu *logiku...zashto se Amerikanci meshaju u svoje poslove. Ako nisi znao...
PRETNJE SU STIZALE IZ AMERIKE
 
problem je sto u ovoj zemlji nista nije zabranjeno, zato ne znam sto ne dodju ovde da se bore za svoje "ideale", ali lepse je da se zivi u Americi u svim blagodetima "pokvarenog" zapada a da se nama ovde prosipa prica o patriotizmu.

Idi sto pre u Rusiju, kad bi sve patrijote otisli lako bi nam bilo.

komentar govori sam za sebe. sigurno im ide toliko lose (rezimskim nikovima) kad su postavili dijagnozu Idi sto pre u Rusiju, kad bi sve patrijote otisli lako bi nam bilo.,
samo sto su po obicaju, u krivu.

srbiji bi bilo lako bez pronato i proeu satelita.
dobro, ne bas odmah lako, ali lakse to je sigurno.
 
komentar govori sam za sebe. sigurno im ide toliko lose (rezimskim nikovima) kad su postavili dijagnozu Idi sto pre u Rusiju, kad bi sve patrijote otisli lako bi nam bilo.,
samo sto su po obicaju, u krivu.

srbiji bi bilo lako bez pronato i proeu satelita.
dobro, ne bas odmah lako, ali lakse to je sigurno.

ma bas nam ide lose, rezulatati izbora to pokazuju, a i raspad radikala.
 
lako je biti patriota sa americkim pasosem i deviznom penzijom
pa kad se onda sa suznim ocima secas zelenih bregova doma svog dok guslas bojne pesme i secas se slavne istorije i pogimulih junaka :sad2: a onda odes na havaje da malo umocis noge u pacifik,dok u matici narod nema od cega da zivi,pa ih pride jos i prozivas zbog manjka patriotizma.vec vidjeno.

nije bas da svi u matici nemaju od cega da zive. nekima se preliva (preliva, komsija, preliva) pa cak moraju da vracaju jerbo su zavatili previse
ostalo onako, moze da prodje, ako mora
 
pa bicu gradjanka Srbije, clanice EU.
ja svojom podrskom ulasku Srbije u E.U doprinosim da i ti od gastosa postanes ravnopravni clan sa ostalim evropljanima.

Како не схваташ да ти ниси "грађанин Србије", да си ти део једног народа, то је више од "грађанства", медијска пропаганда и жели да ти наметне такав став изградња тог "ГРАЂАНСКОГ ДРУШТВА", да сматраш своју земљу неком обичном творевином, а да си ти само њен грађанин и да је националност само нешто што ти лежи на папиру и питање плаћања пореза.

Немој гледати маглу коју ти продају, гледај реално шта историја свих земаља каже, и само ће ти се казати.
 
Како не схваташ да ти ниси "грађанин Србије", да си ти део једног народа, то је више од "грађанства", медијска пропаганда и жели да ти наметне такав став изградња тог "ГРАЂАНСКОГ ДРУШТВА", да сматраш своју земљу неком обичном творевином, а да си ти само њен грађанин и да је националност само нешто што ти лежи на папиру и питање плаћања пореза.

Немој гледати маглу коју ти продају, гледај реално шта историја свих земаља каже, и само ће ти се казати.

ne vidim da su se grci odrekli svog nacionalnog identiteta i vere, na svakom koraku se krste, nicu crkve na tri metra, sto puta su veci vernici od Srba zato ne lupaj.
 
Jel treba da citiram kako ste se svi ,bez izuzetka drzali teme............Cim se javi neko iz inostranstva,koji nije vaseg misljenja,ospete paljbu,kao jedan,da mi u stvari,posto nismo tamo,nemamo ni pravo glasa:rtfm:

Nije ovde pitanje prava glasa, jednostavno se donose neke pausalne ocene od strane ljudi koji vole Srbiju, sto ne sporim, to je lepo, ali sebi daju za pravo da znaju sta je najbolje za Srbiju, a sve to posmatraju iz inostranstva i svi ti kometari imaju dozu velike ironije, jer samim pljuvanjem po zemljama u kojima zive i rade, dolaze u cosak, jer da je tako kao sto pricaju bili bi u Srbiji a ne tamo... Sve sto sam pisao u temi odnosilo se na temu, bez neke namere za bilo kakvim licnim konotacijama prema ostalim ucesnicima... :neutral:
 
@Ilinoida
glede
Selket hetyt
ovaj novi nik lepo se izjasnila da je gradjanka, hvala joj. da ne tupimo tastaturu na ldp i slicne. dzaba. njima nista ne ulazi u glavu.nije ni prva ovde ni poslednja, samo da ne trosimo vreme i sredstva, to ce da cacka, provocira i kako neko rece, citiram, `serenda`
 
cak ne znas ni da citas

daj rezultate izbora, po partijama ili kako god hoces

lose vam ide, a tek je pocelo, svi signali su tu cak i pojedini... napustaju brod koji tone, avijonom za london i preplacenom kartom

ne negiram cinjenicu da su lopine na sve strane u svakom rezimu pa i u ovom, glasam za najmanje zlo, ne smatram da je bilo ko posten i predivan, ali svakako se nece Srbija vracati nazad, i vi samo mozete da mastate uzalud.
 
komentar govori sam za sebe. sigurno im ide toliko lose (rezimskim nikovima) kad su postavili dijagnozu Idi sto pre u Rusiju, kad bi sve patrijote otisli lako bi nam bilo.,
samo sto su po obicaju, u krivu.

srbiji bi bilo lako bez pronato i proeu satelita.
dobro, ne bas odmah lako, ali lakse to je sigurno.

"Rezimski nikovi" :hahaha::hahaha::hahaha: Zadojenost je nesto sto covek sam mora da resava, srecno! :super:
 
@Ilinoida
glede
Selket hetyt
ovaj novi nik lepo se izjasnila da je gradjanka, hvala joj. da ne tupimo tastaturu na ldp i slicne. dzaba. njima nista ne ulazi u glavu.nije ni prva ovde ni poslednja, samo da ne trosimo vreme i sredstva, to ce da cacka, provocira i kako neko rece, citiram, `serenda`

ne razumem sta hoces da kazes: to sto se izjasnjavam kao gradjanka znaci da nisam dovoljno srpkinja. valjda treba da se izjasnim kao primitivna pecinska zena koja zivi u 1 veku p.n.e.
 
ne vidim da su se grci odrekli svog nacionalnog identiteta i vere, na svakom koraku se krste, nicu crkve na tri metra, sto puta su veci vernici od Srba zato ne lupaj.

Наравно да нису, у Грчкој у једном граду имаш 38 цркава. Ми смо још увек далеко од њих, и треба да их у добрим стварима следимо, али не треба да следимо оне земље које дају лоше нашој земљи.

Не треба да се понижавамо и трпимо уцене, и да дајемо делове наших територија, да продајемо земљу у бесцење странцима, да мислимо како нам неће разбити земљу и како су они тобоже "хуманисти"...
 

Back
Top