Убићемо Ратка (Младића) као пса !

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Добро дошли

Buduća legenda
Poruka
27.854
Цитирам ,,Правду" од 04.12.`08г.:,,Један полицајац,са јаким црногорским нагласком,док је трајао претрес,директно је запретио убиством генерала Младића. Рекао је да ће га,чим га види,убити као пса,каже за ,,Правду" одлично обавештени извор из МУП-а Србије".
Примећујем да се ловом на Србе баве углавном људи који нису српског рода. Из убеђења или наређења,свеједно је, али запажања постају чињенице. Видите,почев од овог полицајца,па преко појединих министара и Тужилаштва за ратне злочине, преко разних НВО до Холандије која је, да би се опрала и она и НАТО, блокирала Србији пут у Европу. И углавном, експонирају се и нарочито труде - несрби.
 
Цитирам ,,Правду" од 04.12.`08г.:,,Један полицајац,са јаким црногорским нагласком,док је трајао претрес,директно је запретио убиством генерала Младића. Рекао је да ће га,чим га види,убити као пса,каже за ,,Правду" одлично обавештени извор из МУП-а Србије".
Примећујем да се ловом на Србе баве углавном људи који нису српског рода. Из убеђења или наређења,свеједно је, али запажања постају чињенице. Видите,почев од овог полицајца,па преко појединих министара и Тужилаштва за ратне злочине, преко разних НВО до Холандије која је, да би се опрала и она и НАТО, блокирала Србији пут у Европу. И углавном, експонирају се и нарочито труде - несрби.

Bio sam u toj zgradi kada su pretresali stan njegovog sina.....nije bilo nista posebno.

Ko zna da li je taj covek to rekao.

Mozda je ovo samo izazivanje gneva u srpskom narodu.

Ipak,taj policajac bi trebalo da zna s kim ima posla.
 
Цитирам ,,Правду" од 04.12.`08г.:,,Један полицајац,са јаким црногорским нагласком,док је трајао претрес,директно је запретио убиством генерала Младића. Рекао је да ће га,чим га види,убити као пса,каже за ,,Правду" одлично обавештени извор из МУП-а Србије".
Примећујем да се ловом на Србе баве углавном људи који нису српског рода. Из убеђења или наређења,свеједно је, али запажања постају чињенице. Видите,почев од овог полицајца,па преко појединих министара и Тужилаштва за ратне злочине, преко разних НВО до Холандије која је, да би се опрала и она и НАТО, блокирала Србији пут у Европу. И углавном, експонирају се и нарочито труде - несрби.
:hahaha::hahaha:
 
Hahaha, ti ćeš da mi kažeš šta sam :hahaha::hahaha::hahaha:
Ti nisi Srbin :kafa:.


Ja ne dosađujem, ja te rasturam kontraargumentima pa si isfrustriran.
E sad, što kod tebe u tvojoj pećini vlada plemenska solidarnost pa makar bilo dobro ili loše, to je druga priča.

Ti nemas ni jedan argument,pre ce biti da si sebe nasao u recenici isfrustriran a dokaz tome je takav recnik koji imas.

Ja jesam srbin i to se vidi,ti nisi srbin to se vidi i to je dokazano.

Ja u pecini?pogledaj gde zivis malisha.....xexexe
 
Ti nemas ni jedan argument,pre ce biti da si sebe nasao u recenici isfrustriran a dokaz tome je takav recnik koji imas.

Ja jesam srbin i to se vidi,ti nisi srbin to se vidi i to je dokazano.

Ja u pecini?pogledaj gde zivis malisha.....xexexe

hahah, ti si Srbin, ko shto je onaj tvoj miljenik Vjeko Sheshelj, sve moj do moga!
Zajahali na grbachi nas pravih Srba, blamirate nas u svetu sa svojom fashistichkom histerijom, divljate po srpskoj skupshtini ko najveci prostaci - prosto me sramota kad bacim pogled na hrvatski ili crnogorski parlament pa uporedim sa nashim divljacima smradikalima - gde ih bre nalazite onakve spodobe!
A novine su vam prava slika i prilika - Pravda , Kurir, i ostalo smece - gde se nema mere koliko se laze, olajava, klevece sve to zachinjeno prostachkim izrazima , psovkama, od koga bi se svako postideo!
Medjutim vama su psovke maternji jezik, iz porodice nemate nikakvo vaspitanje, roditelji su vam izgleda isti soj - drushtveni dno dna - negde na nivou sa Romima /koji nazalost celog veka zive izolovano od drustva - pa za njih i imam razumevanja/
 
Evo ja sam Srbin i vrlo rado bih Ratku Mladiću paralizovao i ruke i noge, odveo bih ga u Sarajevo u kavezu da se malo narod "igra" sa njim.
Pa idi ko te drži ? Nije valjda da te ne puštaju sa lanca ? Da sam ja na mestu tvojih čuvara skratio bih malo lanac,vidi se od oka da imaš širinu kretanja veću no što ti je objektivno potrebna . Nikad ker koji laje ne ujeda...osim u napadu besnila.
Nego,jesi li ti vakcinisan ili nisi ?
 
hahah, ti si Srbin, ko shto je onaj tvoj miljenik Vjeko Sheshelj, sve moj do moga!
Zajahali na grbachi nas pravih Srba, blamirate nas u svetu sa svojom fashistichkom histerijom, divljate po srpskoj skupshtini ko najveci prostaci - prosto me sramota kad bacim pogled na hrvatski ili crnogorski parlament pa uporedim sa nashim divljacima smradikalima - gde ih bre nalazite onakve spodobe!
A novine su vam prava slika i prilika - Pravda , Kurir, i ostalo smece - gde se nema mere koliko se laze, olajava, klevece sve to zachinjeno prostachkim izrazima , psovkama, od koga bi se svako postideo!
Medjutim vama su psovke maternji jezik, iz porodice nemate nikakvo vaspitanje, roditelji su vam izgleda isti soj - drushtveni dno dna - negde na nivou sa Romima /koji nazalost celog veka zive izolovano od drustva - pa za njih i imam razumevanja/

Meni su gori ljudi koji citaju to smece, no sami Pravda i Kurir
 
Ja jesam srbin i to se vidi,
Nisi, nisi :lol:

ti nisi srbin to se vidi i to je dokazano.
Jesam, to se ne može videti.
Nacija je grupa ljudi koji su povezani zajedničkim jezikom, verom, istorijom i tradicijom, iako nacije odlikuje kulturna raznolikost.
Dakle Srbin sam.

Da, pretpostavljam da potičeš iz nekih Zapizdinca kod donje Vukojebine u srbijici u okolini Leskovca, a sad živiš u BG-u u nekoj vlažnoj oderanoj šupici.
 
hahah, ti si Srbin, ko shto je onaj tvoj miljenik Vjeko Sheshelj, sve moj do moga!
Zajahali na grbachi nas pravih Srba, blamirate nas u svetu sa svojom fashistichkom histerijom, divljate po srpskoj skupshtini ko najveci prostaci - prosto me sramota kad bacim pogled na hrvatski ili crnogorski parlament pa uporedim sa nashim divljacima smradikalima - gde ih bre nalazite onakve spodobe!
A novine su vam prava slika i prilika - Pravda , Kurir, i ostalo smece - gde se nema mere koliko se laze, olajava, klevece sve to zachinjeno prostachkim izrazima , psovkama, od koga bi se svako postideo!
Medjutim vama su psovke maternji jezik, iz porodice nemate nikakvo vaspitanje, roditelji su vam izgleda isti soj - drushtveni dno dna - negde na nivou sa Romima /koji nazalost celog veka zive izolovano od drustva - pa za njih i imam razumevanja/

Koji vas mi blamiramo?

Ja nikada nisam bio u skupstini.

Nadji u mojim tekstovima fashisticku ideologiju-pa onda lupetaj.

Koga ja to nalazim?

Moje novine su kurir i pravda?nisam znao.

Ja u8 odnosu na tebe imam mnogo vece kucno vaspitanje,a i porodica mi je obrazovanija i uvazenija od tvoje,to znam i da ne moram da te pitam ko si.

Pravi srbi?romi? ja svoje porodicno stablo znam vekovima u nazad a za tebe ne bih bas rekao da je tako............proveri da se neki muftija nije umesao u tvoju porodicu pre par vekova :mrgreen:
 
Nisi srbin i ne dosadjuj.

A ti da si Srbin, trebalo bi da se stidish tog srpskog izroda !

Ja sam Srpkinja i muka mi je kad vas chujem kako velichate tu bagru, nikakve razlike nema izmedju Mladica i Gotovine, podjednako ih prezirem a to shto mu se ti toliko divish ima takvih i u Hrvatskoj i to je ono shto te ne razlikuje od njih.
ps. Znachi bagra je bagra, ratni profiter koji ima vilu od 2 miliona evra i vas kao *potvrdu da je "" radio ispravno:""dash:
 
Poslednja izmena:
A ti da si Srbin, trebalo bi da se stidish tog srpskog izroda !

Ja sam Srpkinja i muka mi je kad vas chujem kako velichate tu bagru, nikakve razlike nema izmedju Mladica i Gotovine, podjednako ih prezirem a to shto mu se ti toliko divish ima takvih i u Hrvatskoj i to je ono shto te ne razlikuje od njih.
ps. Znachi bagra je bagra, ratni profiter koji ima vilu od 2 miliona evra i vas kao *potvrdu da je na pravom putu :dash:

Gde ja velicam Ratka Mladica?
Gde si videla da im se divim?

A za ovo ps necu ni komentarisati,jer je suvise smesno.
 
Ja u8 odnosu na tebe imam mnogo vece kucno vaspitanje,a i porodica mi je obrazovanija i uvazenija od tvoje,to znam i da ne moram da te pitam ko si.

Pravi srbi?romi? ja svoje porodicno stablo znam vekovima u nazad a za tebe ne bih bas rekao da je tako............proveri da se neki muftija nije umesao u tvoju porodicu pre par vekova :mrgreen:

Ti imash kucno vaspitanje....pa si reshio da drugima pridikujesh ko je Srbin, a ko nije???
Shta si, koj moj, ti?
Ti mozda delish sertifikate ko je pravi Srbin ,a ko nije?
Ti ne mozesh da shvatish da ogroman broj Srba ne deli tvoje primitivne i zatupaste stavove u vezi sa Ratkom Mladicem i ostalim sranjima koje je pravio rezim 90-ih koji se trudio da shto vishe unishti i unazadi nashu voljenu zemlju Srbiju??? Jel mozesh ti to da skapirash?
Nemoj da mi se pravdash ko ti je shta u porodici i da li ti je prambabu pokarabasao neki muftija - to nije bitno za ovu diskusiju!
 
Srbija pati zbog jednog coveka. Da mi je rodjeni otac, predao bih ga odmah. Ako je toliki Srbin, heroj ili ne znam kakvim ga jos "imenima" zovete, zasto se ne preda i ne spase ovaj napaceni narod? Jes, boli ga uvo za sve vas.

Jel se ti to takmicis za svoju temu-noc bensedina ili...........

Mozes li da pojasnis glupost-srbija pati zbog jednog coveka?
Jer ja ne patim zbog tog coveka ni u kom slucaju,niti 99% srbije a ne vidim ni tvoj razlog.

Da ti je rodjeni otac ti ga nikako ne bi predao jer-ti si voma neadekvatna i pristrasna licnost tj da je neko iz ds-a pocinio zlocine ti bi ga branio do smrti,jer imas sektasko vidjenje politike sto si i sam dokazao svojim postovima.

I bezveze je da u tu svrhu pominjes svog oca.

Kako ce on svojom predajom da spase ovaj napaceni narod?

Njega kao boli uvo za mene,sto on svoju glavu ne predaje.


Meni ni tebi zivot ne zavisi od njegove predaje,pa kako si onda zakljucio da njega boli uvo za nas ako se ne preda.......bolesno.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top