CUDOVISTE IZ LOH NESA
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 28

Tema: CUDOVISTE IZ LOH NESA

LYRA
    Guest

Podrazumevano CUDOVISTE IZ LOH NESA

STA MISLITE JE'L U LOH NESU ZAISTA POSTOJI CUDOVISTE ?JA MISLIM DA NEMA ALI DA U MORU IMA NESTO SLICNO

Hitler
    Guest

Podrazumevano

Jedan ekspert za fotografije je proučavao sliku o čudovištu na kojoj se vide čudne izbočine na površini jezera.Jedna od tih izbočina je neodoljivo ličila na peraje.On je utvrdio da je fotografija u potpunosti autentična i da nema šanse da je montaza u pitanju.Što se tice mora,postoji još toliko neotkrivenih vrsta,tako da le sve moguce. 8)

Aktivan član DEVIL (avatar)
    Učlanjen
    31.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano Postoji

Postoji ja sam ga vidio he he

Aktivan član
    Učlanjen
    04.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Neki dan sam procitao u novinama i video sliku coveka koji kaze da je KONACNO nasao,ALI,samo kosture neke praistorijske ribe u jezeru NES.E sad on kaze da je to aj sad,recimo,pra deda nase NESI,da se malo nasmejem....
    Ko zna,ni ovde nema bas cvrstog dokaza!
    dalje,ako i ima ostatka nekog zivota iz praistorije(zasto ih uopste zovemo CUDOVISTA),mnogo je veca verovatnoca da se on nalazi u moru.Veca dubina i prostranstvo.Ajmo ovako,ta zivotinja bi morala biti ogromna,pa zar je ni danasnji spijunski sateliti ne bi registrovali?

Vanamond
    Guest

Podrazumevano S V A K A K O

Naravno da postoji. Ja sam zivi dokaz za to.

megamouth shark
    Guest

Podrazumevano

Lik jeste nasao kosti ali su te kosti starije od samog jezera.

Aktivan član
    Učlanjen
    04.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

U nedelju,na B92 od 21,00,ide filmn u nastavcima:Izgubljeni svet!Napominjem:FILM...ali koga interesuje SF,zna o cemu pricam.

Nov član
    Učlanjen
    20.10.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

AKo ribari oplemenjuju od pamtiveka jezero......... ops:

Početnik olibagins (avatar)
    Učlanjen
    01.10.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Čudovište...

Definitivno postoji Čudovište iz Loh NOSA !!!

ksr
    Guest

Podrazumevano nema ga

Znam tipa koji jeradio neko vreme na ribarskim brodovima na atlantiku i rekao jeda imaju takve sonare i radare da mogu da prate jata riba ili kitove na velikoj razdaljini cak i da daju tacnu ocenu koliko je veliko jato zar se niko ne bi setio da to primeni i na jezeru i vidi da tamo nema nista.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    24.07.2003.
    where the wind whisper to me where the raindrops as they're falling tell a story
    Reputaciona moć
    41

Podrazumevano Re: CUDOVISTE IZ LOH NESA

Citat Original postavio LYRA
    STA MISLITE JE'L U LOH NESU ZAISTA POSTOJI CUDOVISTE ?JA MISLIM DA NEMA ALI DA U MORU IMA NESTO SLICNO
    slazem se sa tobom u potpunosti ja tvrdim da u LN ne postoji cudoviste,a u moru postoji nesto slicno
    LN je tema koja me inace bas zanima
    a dal je LYRA u smislu LYRA BELACQUA iz njegovih mracnih tkanja?? poz

lutalica
    Guest

Ako te zaista zanimaju jezerska i morska cudovista, udji u Riznicu tajni www.bosnic.com Ima izuzetno zanimljivih svedocanstava!

Cheaf
    Guest

Postoji GODZILA. 8)

Ističe se Red_Zmaja (avatar)
    Učlanjen
    08.01.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    80

Dok sam ucio da pravim sajtove ubacio sam i to na neki glupi sajt pa ti pogledaj slicice...www.geocities.com/wuk_13 ...pa javi jel valjaju...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    15.02.2004.
    Reputaciona moć
    41

Podrazumevano

lutalice, puno ti hvala za link!!!

Ističe se
    Učlanjen
    09.12.2003.
    Reputaciona moć
    51

Citat Original postavio Red_Zmaja
    Dok sam ucio da pravim sajtove ubacio sam i to na neki glupi sajt pa ti pogledaj slicice...pa javi jel valjaju...
    ...ej,ej...pa necemo ovde sajtove...
    ...to cemo na PP...

...pozdravcic... ...

Učlanjen
    08.01.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    80

Podrazumevano

Pa zanima je cudoviste iz Loh Nesa a tamo ima par slicica...pa sam mislo neka pogleda... :wink:

Buduća legenda Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    121

Podrazumevano

... i jos kad bi samo postojalo...

Ali to ti je moc marketinga... Ljudi propadali, ribari nisu mogli da zive od toga zbog velike konkurencije, globalizacija i sta sve ne... I neko se napio, video zalosnu vrbu kako se ocrtava u vodi, i pomislio ogromna zmija... 'ajd bar da je neki okeanski zaliv, pa da mogu da se vade na to da povremeno dolazi iz dubina okeana... Ovako u tom malom jezercetu pretrazen je svaki kubni milimetar, i nije nadjeno nista...

... a seljani to iskoristili, da naprave turisticku atrakciju od svog jezera... I evo sad od takvih ovaca za sisanje zive k'o bubrezi u loju...

Procenjuje se da na nasoj planeti postoji oko 450000 nedokumentovanih zivotinjskih i biljnih vrsta... i ako mahom insekti, ne bi me zacudilo da po morima nadju neku 'neman' koja je prezivela sve sto je snaslo nasu planetu... Kad je mogla ajkula, mogla je i neka druga zivuljka...

... the future will tell...

Moderator LPhoklica (avatar)
    Učlanjen
    27.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    160

Podrazumevano

ovo na najprostiji nacin:
    neko je davno video nesto.... STO PO MOM MISLJENJU NIKAKO NIJE BILO CUDOVISTE...verovatno brod u magli koje je POTSETILO na nesto STRASNO...nesto sto je ostavilo snazan utisak...
    da se potsetimo magla je oduvek bila oprisutana tamo...
    i kako tada nije bilo nacina da se to **detaljno istrazi** ljudi su ostali na tome da je to LOC NES MONSTER...
    KASNIJE SE POKAZALO DA JE TO VELIKA ATRAKCIJA (mislim kome nije zagolicana masta kad cuje pricu o cudovistu iz jezera, ko sve ne bi voleo TO da vidi?!)

MNOGI LJUDI RADI SVOJE KORISTI I DALJE POTHRANJUJU PRICE O LOC NES CUDOVISTU...

Učlanjen
    08.01.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    80

Podrazumevano

Citat Original postavio LPhoklica
    neko je davno video nesto.... STO PO MOM MISLJENJU NIKAKO NIJE BILO CUDOVISTE...verovatno brod u magli koje je POTSETILO na nesto STRASNO...nesto sto je ostavilo snazan utisak...
    i kako tada nije bilo nacina da se to **detaljno istrazi** ljudi su ostali na tome da je to LOC NES MONSTER...
    KASNIJE SE POKAZALO DA JE TO VELIKA ATRAKCIJA (mislim kome nije zagolicana masta kad cuje pricu o cudovistu iz jezera, ko sve ne bi voleo TO da vidi?!)

Imas hiljadu slika...vecina je fotomontaza ali ako je samo jedna prava onda...

Moderator LPhoklica (avatar)
    Učlanjen
    27.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    160

Podrazumevano

ako je jedna parava...to bi bila prava steta...
    MOJIH 15 MIN.TAKO DA PROPADNU...

Učlanjen
    08.01.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    80

Podrazumevano

Ali sve ce to jos uvek ostati tajna da li je namestaljka ili ne...kao i mnoge druge stvari...

Početnik
    Učlanjen
    04.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: nema ga

Citat Original postavio ksr
    Znam tipa koji jeradio neko vreme na ribarskim brodovima na atlantiku i rekao jeda imaju takve sonare i radare da mogu da prate jata riba ili kitove na velikoj razdaljini cak i da daju tacnu ocenu koliko je veliko jato zar se niko ne bi setio da to primeni i na jezeru i vidi da tamo nema nista.
    Naravno da jeste, u principu malo-malo pa time pretrazuju jezero. Za sve ovo godine nista nisu nasli, sem naravno jednog neobjasnjenog ochitavanja Par "nechega" koje je bilo izrazito veliko, i sto se kretalo prilichno velikom brzinom. Zapis kako "video" (ochitavanje sa monitora) tako i papirni (ocitavanje sa trake) jos uvek postoji i nije objasnjen.
    A da li postoji Nesi ili ne... pa statistika je protiv toga.. ali opet ima par "sitnica" koje nisu adekvatno objasnjene...ko ce ga znati...

Elita Кулиража (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    97

Podrazumevano

Citat Original postavio LPhoklica

Najprostiji i najrealniji nacin, neka pijandura videla nesto. Sutradan svima ispricao kako je video cudoviste i kako mu se digla kosa na glavi i da je osedio... kraj siromasan, malo potresli javnost i sta onda...nema ko nije pretresao to jadno jezero i nema tehnike koja nije primenjena da se otkrije to cudoviste i gde su dokazi o njegovom postojanju? nigde
    (par zutih slika profesionalne fotomontaze ili neka senka u noci i to je to).
    ]

Onda neko od lovaca na Nesija da bi ispao faca kaze video cudoviste i kako je jedva pobegao i sta onda ponovo se svi popale i tako ostade i do danas u svakom slucaju pijandura obogati svoj kraj i sad uziva i on i svi stanovnici i mlate pare od lakovernih budala. I ko je tu kriv stanovnici sigurno nisu, oni su pametno iskoristili svoj polozaj (i jos uvek ga koriste) na lakovernim budalama.

Neproveren član Oximoron (avatar)
    Učlanjen
    05.11.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

KAd se vetj bavim izvlachenjem tema iz naftalina,aj malo da prokomentarishem.
    Genetskih osnova za cudovishte iz loh nesa postoji,mada bi u obliku u kojem se danas opisuje bilo nemoguce.To "stvorenje" bi trebalo da zhivi vec par vekova u tom jezeru,shta jede ,kako to da nema mladunce itd itd...Shto se tiche "chudovishta" sasvim je sigunrno da u neistrazhenim morskim dubinama postoje stvari koje nijedan chelovek do sada nije video...priche o shpijunskim satelitima su sasvim besmislene,najdublja tachka u okeanu (marijanski rov) je duboka oko 13km,jednostavno je nemoguce snimiti tako neshto,i to josh iz svemira

Slične teme

1. Cudoviste iz Loh Nesa
    Autor Nikola89 u forumu Misterije
    Odgovora: 88
    Poslednja poruka: 27.12.2010., 19:16
  2. MiG-35 Novo cudoviste od Mikojana i Gurevicha
    Autor Sukhoi u forumu Avijacija
    Odgovora: 209
    Poslednja poruka: 09.03.2007., 12:15

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor