Браћа Бугари: СРПСКИ ПИРАТИ НАПАДАЈУ БУГАРСКЕ БРОДОВЕ!

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
АФП преноси буграске новине "Сега" (није она игрица него новине "сада") које тврде да су у последње две године "38 Буграских конвоја нападнути од стране српских пирата на Дунаву" (!)

"Пирати су крали каблове, метал, угаљ и бензин док су бродови били укотвљени 200 километара од Бугарске границе, рекао је Иван Иванов земеник директора бугарске бродарске компаније."
Новине даље наводе:

"Октобра био је и оружани инцидент када су наоружани сроски пирати напали брод са брзим чамцима и са аутоматима се укрцали ан бугарски брод, а бугарског члана поседе који је покушао да их заустави- бацили у реку повредивши га. Додају да су и Украјински бродови били на бети "Српских пирата"

http://www.iol.co.za/index.php?set_id=1&click_id=126&art_id=nw20081205131822861C888653
 
Poslednja izmena:
sto me ne cudi sto ovaj `tomin` postavlja mozda i nepostojece srpske pirate na temu i net.
samo da nije afirmativno, za drzavu srbiju i gradjane srbije.

bugari se bune, ako je istina, a bili su i ostali glavni sverceri i kriminalci na dunavu, a setimo se cuvenih nocnih prepada po bugarskim autoputevima i oruzanim pljackama srpskih turista pa cak i od strane bugarske policije

sad su u eu pa moraju malo da se `dokazu` i izabrali da laju na `slabije`(sto se tice statusa eu prema srbiji)
 
Serbian Pirates Harass Bulgaria's Commercial Shipping on Danube

4 December 2008, Thursday


Bulgaria's commercial fleet on the Danube River has been raided 38 times by Serbian pirates in the last two years, the Bulgarian River Shipping company announced Thursday.

The pirate raids in the Serbian part of the Danube were usually against unmanned barges but a Bulgaria sailor was wounded by the attackers in one incident on October 10, 2008.

The sailor from the Danube city of Ruse Ivan Mitov tried to stop the raiders who were stealing cargo from a Bulgarian barge anchored at the Serbian port of Smederjevo, and was thrown overboard by them.

Despite his injuries, Mitov did not want to seek medical help and to make the incident public while in Serbia. His vessel returned to Bulgaria's port of Ruse several days ago.

The Deputy Director of the Bulgarian River Shipping Ivan Ivanov stated the company had formally notified the Serbian authorities dozens of times about the piracy in their part of the Danube River but to no avail. Now the company is asking the Bulgarian authorities to take up and resolve the issue.
 
xdgdgfh.jpg
 
E, al su ti Bugari bitange kakve svet nije video. Čuj mi njih pljačkamo. Pa, koliko su oni naših autobusa, automobila i šlepera orobili po svojim putevima, ne zna se.
Jednom mene u nekakvoj šumetini, kada sam išao za Tursku, zaustavlja, u sred noći, bugarska policija.
Ja normalno usporim, izbacim žmigavac, i pre nego ću se sasvim zaustaviti, primetim da policajac koji je bio naslonjen na policijsku Ladu i držao automat u rukama, na nogama ima patike.
Odmah su mi kroz glavu proletele sve priče o bugarskim drumskim razbojnicima, i refleksno sam dodao gas i zapalio odatle. Mislio sam šta sam sad napravio. Ako je stvarno policija nahebo sam.
Dugo sam gledao u retrovizor. Nisu krenuli u poteru.
Znači da sam stao, završio bih bez igde ičega i go svezan za neko drvo, kao mnogi pre mene.

I, oni će nas da optužuju za razbojništvo. Pu! Mamicu im hohštaplersku.
 
E, al su ti Bugari bitange kakve svet nije video. Čuj mi njih pljačkamo. Pa, koliko su oni naših autobusa, automobila i šlepera orobili po svojim putevima, ne zna se.
Jednom mene u nekakvoj šumetini, kada sam išao za Tursku, zaustavlja, u sred noći, bugarska policija.
.




Zasto si vozio kroz sumu kad imaju asvaltne puteve?
 
E, al su ti Bugari bitange kakve svet nije video. Čuj mi njih pljačkamo. Pa, koliko su oni naših autobusa, automobila i šlepera orobili po svojim putevima, ne zna se.
Jednom mene u nekakvoj šumetini, kada sam išao za Tursku, zaustavlja, u sred noći, bugarska policija.
Ja normalno usporim, izbacim žmigavac, i pre nego ću se sasvim zaustaviti, primetim da policajac koji je bio naslonjen na policijsku Ladu i držao automat u rukama, na nogama ima patike.
Odmah su mi kroz glavu proletele sve priče o bugarskim drumskim razbojnicima, i refleksno sam dodao gas i zapalio odatle. Mislio sam šta sam sad napravio. Ako je stvarno policija nahebo sam.
Dugo sam gledao u retrovizor. Nisu krenuli u poteru.
Znači da sam stao, završio bih bez igde ičega i go svezan za neko drvo, kao mnogi pre mene.

I, oni će nas da optužuju za razbojništvo. Pu! Mamicu im hohštaplersku.

Читам новине за време санкција-
"Два Бугарска разбојника напала српски аутобус на бензинској пумпи. Узвраћајући ватром српски туристи убили једног Бугарина, другог ранили!"
 
Читам новине за време санкција-
"Два Бугарска разбојника напала српски аутобус на бензинској пумпи. Узвраћајући ватром српски туристи убили једног Бугарина, другог ранили!"

Turisti?

:hahaha::rotf:
 
sto me ne cudi sto ovaj `tomin` postavlja mozda i nepostojece srpske pirate na temu i net.
samo da nije afirmativno, za drzavu srbiju i gradjane srbije.

bugari se bune, ako je istina, a bili su i ostali glavni sverceri i kriminalci na dunavu, a setimo se cuvenih nocnih prepada po bugarskim autoputevima i oruzanim pljackama srpskih turista pa cak i od strane bugarske policije

sad su u eu pa moraju malo da se `dokazu` i izabrali da laju na `slabije`(sto se tice statusa eu prema srbiji)

ne brini ,imamo mi resenje za tu izdajnciku bandu , od Njegovih reci beze kao djavo od krsta :
ПРОКЛЕТ БИО, ТОМО НИКОЛИЋУ,
ЦРНА ГУЈО У СРПСКИМ НЕДРИМА,
ОВОДОБИ, ВУЧЕ БРАНКОВИЋУ,
ДА Л` У ТЕБИ ИШТА ЉУДСКОГ ИМА !?

ИЗДАО СИ СРПСТВО, ВЕРУ, БРАТА
И СРБИЈУ ЈАБУКУ ОД ЗЛАТА
КАО ЈУДА ТИ СИ СЕ ПРОДАО
БОБИ ТАЋИ ТЕ ЈЕ ЗАЈАХАО.

СТИЋИЋЕ ТЕ КЛЕТВА КНЕЗ ЛАЗАРА
ПРОКЛЕТО ТИ ДЕВЕТО КОЛЕНО
НИКОЛИЋУ, ЕЈ, КОЊИНО СТАРА,
ПЕДЕРЧИНО, СА УМА СИ СКРЕН`О !

ПРОКЛЕТ БИО, ТОМО НИКОЛИЋУ,
ЦРНА ГУЈО У СРПСКИМ НЕДРИМА,
ОВОДОБИ, ВУЧЕ БРАНКОВИЋУ,
ШТА УЧИНИ СВОЈИМ ДРУГОВИМА !?
:pop::pop2::pop3:
 

Back
Top