InnoSetupRegFile.0000000001

Qurajber

Veoma poznat
Banovan
Poruka
11.257
Maloprije kad sam palio kompjuter, palio mi se duze nego sto je to uobicajeno. Kada se upalio izasla mi je neka sifra na engleskom, ali kako sam mogao shvatiti pisalo je da nesto nije uredu sa Windows-om. Nisu mi se odmah pojavile ni ikonice na desktopu. Program Spybot Search-Destroy me je pitao hocu li dozvoliti promjenu registra. Kliknuo sam da ne dozvoljavam i posao sam onda raditi normalno na racunaru.Preko Revo Uninstalera u Start-up sam vidio neki program ili sta je vec, za koga je oznaceno da nije pokrenut te da nije valjan. Naziv tog programa je: InnoSetupRegFile.0000000001
Preko google sam trazio znacenje ove sifre odnosno programa, i primijetio sam na stranim forumima kao da se radi o nekom virusu. Jeste li mozda upoznati sa ovim, i znate li sta je ovo? Pozdrav
 
Pa sta imas od Inno

Graficka ,Tv tuner i td
Nemam nista,imam ono osnovno sto je doslo uz racunar,nista od toga nisam ni skidao ni instalirao.Nemam pojma ni sta je to,jednostavno je se pojavilo.Sad sam primijetio kad izlazim iz IE7 i Spybot pita me nesto tipa End New ili close i tek kad kliknem na end new program se zatvori.
 
Poslednja izmena:
Nemam nista,imam ono osnovno sto je doslo uz racunar,nista od toga nisam ni skidao ni instalirao.Nemam pojma ni sta je to,jednostavno je se pojavilo.Sad sam primijetio kad izlazim iz IE7 i Spybot pita me nesto tipa End New ili close i tek kad kliknem na end new program se zatvori.
Rijesio sam sa Spybot S-D .Evo sta je pronasao:
MyWey.MyWebSearch
Settings-HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\AskSBar
Restartovao sam racunar i sve zasad ide normalno.Malo sam guglao al posto ne znam engleski zakljucio sam da je neki virus jer se na stranim forumima spominje kao virus i spyware. Deki mozes li ti ovo InnoSetupRegFile.0000000001 preko Googla pogledat ,neznam engleski ******.Da sam ja to i prije imao u StartUp programima rekao bi da je to moje,al ovo mi je se pojavilo niotkuda.
 
Poslednja izmena:

Back
Top