Почиње-убијен српски брачни пар недалеко од Косовске Каменице

manje_zlo

Veoma poznat
Poruka
12.254
Tela dvoje staraca srpske nacionalnosti pronađena su danas u porodičnoj kući u selu Kriljevo, opština Kosovska Kamenica, rekao je predsednik opštine Boban Jevtić.

Predsednik opštine Kosovska Kamenica je izjavio da ga je o ubistvu obavestila Kosovska policijska služba koja je blokirala ulaz u selo i sprovodi istragu. Jevtić je kazao da su ubijeni supružnici Bogdan (77) i Stanica (74) Stanković.

"Obaveštenje da je dvoje ubijenih staraca jutros nađeno dobio sam iz Kosovske policijske službe, a kako je selo blokirano i niko ne može da mu priđe, nemam nikakvih bližih informacija o tome", rekao je predsednik opštine.

Bogdan i Stanica bili su poslednji Srbi koji su ostali da žive Kriljevu, selu koje je od administrativne linije sa Srbijom, odnosno opštine Medveđa, udaljeno oko pet kilometara.

http://vesti.krstarica.com/?rubrika...b5f0509e29a3942bc&dan=05&mesec=12&godina=2008

Ово може представљати увод у ново етничко чишћење преосталих Срба.
 
7. Реформски телетабис декларативно под-једнако жали све жртве. Међутим,
његове реакције на жртве варирају у зависности од националности жртве и
националности преступника. Тако је за њега Сребреница ако не најважнија
тачка на планети, онда сигирно “симбол ратова деведесетих”. Ако некада и
помене српске жртве то је онда само хладна констатација (без епитета за
починиоце или су они много блажи него да су починиоци Срби). Даље, ако се
крене у расправу, његови коментари ће увек садржавати фамозно АЛИ и ићи ће
на “смиривање страсти”, а даљим током расправе и на вређање оних који не
желе да забораве српске жртве. Посебно је нетрпељив према онима који не
заборављају Србе настрадале од америчке или нек друге “хуманитарне” руке.

http://www.vecnavatra.com/esej/Teletabis.pdf
 
  • Podržavam
Reactions: 27E
Hvala ali tvoja ironija je krajnje nepotrebna. Nasao si gde da lecis komplekse.

Које комплексе објасни ми молим те... Правиш се се као и адем да не знаш ко је убио људе, мада њега као албанца разумем.
 
Које комплексе објасни ми молим те... Правиш се се као и адем да не знаш ко је убио људе, мада њега као албанца разумем.

Ne znam jer nisam bila tamo. Ne znas ni ti.
Verovatno su bili Siptari jer ih ima mnogo vise nego Srba a pritom Srbi nemaju mogucnost kretanja da bi isli okolo i ubijali. Naravno da to najstrozije osudjujem ali necu da bacam hejt dok ih ne pohvataju da vidimo ko je to bio. Mozda su ih ubili iz nekog desetog razloga. Bas mi ne ide da etnicki ciste penzionere koji svejedno nece dugo ziveti - osim ako su jako glupi ili jako primitivni.
 
Ne znam jer nisam bila tamo. Ne znas ni ti.
Verovatno su bili Siptari jer ih ima mnogo vise nego Srba a pritom Srbi nemaju mogucnost kretanja da bi isli okolo i ubijali. Naravno da to najstrozije osudjujem ali necu da bacam hejt dok ih ne pohvataju da vidimo ko je to bio. Mozda su ih ubili iz nekog desetog razloga. Bas mi ne ide da etnicki ciste penzionere koji svejedno nece dugo ziveti - osim ako su jako glupi ili jako primitivni.

Ko da ih pohvata . Svasta . Samo ako ima nekog politickog cilja , oni ce da ih corkiraju , ali na kratko .
 
sada sam procitao vest, na zalost ne mogu da nadjem nista o ovome kod nas.
kao sto rekoh, vesti cesto veoma kasne, i kada o necemu procitam kod nas, to je vec takoreci bajata vest.
nije da ne verujem da su ljudi pronadjeni mrtvi, ali razlog ili pocinioc se kod vas uvek zna.

Da, zna se .
 

Back
Top