7.5 GODINA pa KRAJ

Ostavljeni

Početnik
Poruka
15
Ostavila me devojka nakon 7.5 godina i sada sam u haosu!
Verovatno je u bila u pravu da smo se vremenom udaljili i iznosili jedno drugom samo probleme,nestao je osmeh sa nasih lica.
Mislio sam da mogu da ispravim greske ali kraj je kraj.Ne volim Joksimovica ali pesma "Ledja o ledja" mi je neprijatno poznata!
Znam da ce svi reci: bas te briga naci ces drugu, ali sta ako ja hocu bas nju?
 
ma to ti je super iskustvo.....
sad znash kako ces se smoriti u braku.....
u braku je iznoshenje problema normalna stvar....pa mislim...slushaj malo o chemu pricaju tvoji....
a poshto se vi niste obavezali bilo je lako okarakterisati vezu kao neuspelu........\
zashto niste radili na problemima....znash ono "side-kicks".....ili si jednostavno smorio devojku poshto te je dozivela kao nesposobnog i zapitala se "da li ce ovako izgledati ceo moj zivot"....i onda naprasno odlucila da pojuri nekog keshu...
 
Ma ja sam klasican baksuz!
Bio sam sa svakom devojkom sa kojom sam hteo da budem a ja se zalepio za nju; kao leptir na sijalicu = izgorese mi krila!!!!!!!!!!
Zivim u maloj sredini i cesto cu je vidjati i svaki put se smoriti!
 
maloj sredini?
pa ona verovatno mashta da pobegne iz nje
vidi pa napravi neshto neocekivano....
uchini da zazali shto te je ostavila...pa da...
postani uspeshan....kreni dalje.....ona ce to cuti i opet te pozeleti....ali moguce je da je onda vishe neces hteti
 
goodday:
da...to je definitivno najbolja osveta...USPEH :wink:
Bravo goodday! Tacno to, uspeh i samo uspeh.
Okreni se sad maximalno sebi, radi sve sto moze u bilo kom pravcu, na bilo kom polju da te unapredi. Stvarno uradi nesto bar za nju neocekivano i videces da ce te stvarno pozeleti opet. Samo, kako se do sad u praksi desavalo, u vecini slucajeva, tada, ona tebi viose nece biti tako interesantna.
A i znas kako se kaze, nikad se ne zna zasto je nesto dobro a zasto lose.
Tako je mozda i za tebe taj raskid bio mnogo dobra stvar samo sto toga jos uvek nisi svestan.
 
2-3 puta godišnje, srećem se sa jednim bivšim kod moje prijateljice kojoj je on bio kum na venčanju(ono, dečiji rođendani,slave i sl).
Smara me svaka komunikacija sa njim i sa njegovom ženom, mrzi me da gledam njihove slike sa letovanja, ne mogu ti opisati koliko su mi dosadni- on mnogo više nego ona. Jednom smo nešto pričale o carskom rezu i ovčijim boginjama i dosta....
A sa njim sam prežvakala Boga oca, smorio me još pre 10 godina, pa moš misliti koliko me zanima da li je uspešan u bilo čemu....
 
Ostavljeni:
Ostavila me devojka nakon 7.5 godina i sada sam u haosu!
Verovatno je u bila u pravu da smo se vremenom udaljili i iznosili jedno drugom samo probleme,nestao je osmeh sa nasih lica.
Mislio sam da mogu da ispravim greske ali kraj je kraj.Ne volim Joksimovica ali pesma "Ledja o ledja" mi je neprijatno poznata!
Znam da ce svi reci: bas te briga naci ces drugu, ali sta ako ja hocu bas nju?




Ako te ne voli, nista ti tu neces moci da uradis, samo da je vremenom prebolis i nadjes drugu....
Ali, bolje je raskid veze, nego raskid braka...SIGURNO NIJE BILA SPREMNA ZA BRAK SA TOBOM....NIJE TE VOLELA...
 
Ostavljeni:
Ostavila me devojka nakon 7.5 godina i sada sam u haosu!
Verovatno je u bila u pravu da smo se vremenom udaljili i iznosili jedno drugom samo probleme,nestao je osmeh sa nasih lica.
Mislio sam da mogu da ispravim greske ali kraj je kraj.Ne volim Joksimovica ali pesma "Ledja o ledja" mi je neprijatno poznata!
Znam da ce svi reci: bas te briga naci ces drugu, ali sta ako ja hocu bas nju?


e, ako ste stvarno rasturili preko telefona posle 7,5 godina, a ti nisi nista hteo da uradis posle (npr. da je zoves, da ides kod nje, da pricas sa njom, kukas i tome slicno...), da li TI onda u stvari ne zelis da budes sa njom? nije valjda da ti je ponos bitniji od nje (ako je volis)...malo mi je to cudno.
mozda se devojka smorila...zajedno ste toliko dugo, a tebi ni ne pada na pamet da uradis ono sto mnoge devojke zele (i posle mnogo kraceg vremena zabavljanja...npr.da se udaju).
 
Zvao sam ali takvu hladnocu nisam nikada osetio pre!
Poslala je poruku da je kraj i da je ne zovem vise,od tada je nisam video (27.04.)!
A Ja...Nisam se u zivotu tako osecao,ubijam se uz Balasevica,malo cugam (nisam bio pijan 7 godina i tu sam definitivno pogresio,treba nekada popiti i zaplakati kada je tesko a ja nisam plakao godinama!
 
apotekarka:
2-3 puta godišnje, srećem se sa jednim bivšim kod moje prijateljice kojoj je on bio kum na venčanju(ono, dečiji rođendani,slave i sl).
..
A sa njim sam prežvakala Boga oca, smorio me još pre 10 godina, pa moš misliti koliko me zanima da li je uspešan u bilo čemu....

pa ostao je na isti fazon..da krene da radi nesto sto ne ocekujesh veorvatno bi postao zanimljiviji !!
 

Back
Top