Finansijska kriza pogađa i češke prostitutke

cizmice

Buduća legenda
Poruka
35.831
Svjetska finansijska kriza povećava interesovanje za seks, tvrde britanski stručnjaci, ali izgleda samo za besplatni, pokazuju finansijske teškoće u kojima su se obrele češke prostitutke i erotski klubovi.

Crveni lampioni na vratima javnih kuća u pograničju sa Njemačkom i Austrijom, čiji najbrojniji klijenti dolaze upravo iz tih zemalja, gase se jedan za drugim.

U mjestu Željezna Ruda zatvorena je čak polovina erotskih klubova i javnih kuća.

"Njemac sada treba dobro da razmisli prije nego što krene preko granice u potrazi za seksom", složili su se za dnevnik Mlada fronta dnes gradonačelnici mjesta u pograničnoj oblasti.

Lokalne vlasti duž češke seks-autostrade, međunarodnog puta E55, nadaju se da će se globalna kriza pokazati kao najbolji recept kako da se riješe etikete raja za turiste u potrazi za seksom.

Zadovoljna je i policija, jer, kako je kazala njena predstavnica u Plzenju Ilona Vanjičkova, što više ima javnih kuća i prostitki, to je više kriminala.

"Za te usluge, među Njemcima, više nema interesovanja jer njihov standard nije kao prije pet godina. A i jaka kruna briše razlike između cijena u Češkoj i kod kuće", kazala je Lucije Černa iz centra socijalnih službi u mjestu Domažlice na jugu Češke.

Preciznih zvaničnih statisika nema ali ministarstvo unutrašnjih poslova procjenjuje da u Češkoj oko 10.000 prostitutki i muškaraca seksom zarađuju za život.

U Pragu radi najviše prostitutki, njih oko 3.000, koje su uglavnom raspoređene u velikim javnim kućama sa po oko 150 prostitutki.

U ostalim krajevima Češke one rade u malim erotskim klubovima ili direktno na ulicama.
============================================
http://www.cafemontenegro.com/index.php?group=5&news=55479
============================================
izgleda da ova kriza nije ni malo losa...
Ko zna kako ce se manifestovati na ovim prostorima :whistling:
 
svi se sprdaju sa prostitucijom to je jedna zalosna socijalna pojava

i prostitutke i one koji kupuju njihove usluge treba lepo pohapsiti i .

da ne drzim sad tu neko predavanje o moralu jer nisam sishao sa ikone ali u svakom sluchaju leekovi shto misle da su face jer su platili sex isto ko i zenske koje na taj nachin skupljaju za shminku fix ae whatever, zali boze mozga..
 
Poslednja izmena:
plasim se da bi tada odradjivale preko qrtza :rotf::rotf::rotf:
Ne vjerujem...valja vidjeti sta ce se desiti :)

svi se sprdaju sa prostitucijom to je jedan zalosna socijalna pojava

i prostitutke i one koji kupuju njihove usluge treba lepo pohapsiti i .

da ne drzim sad tu neko predavanje o moralu jer nisam sishao sa ikone ali u svakom sluchaju leekovi shto misle da su face jer su platili sex isto ko i zenske koje na taj nachin skupljaju za shminku fix ae whatever, zali boze mozga..

Moj je stav da niti jedna zena ne moze da bude toliko dobra u krevetu koliko prostitutka.
 
Moj je stav da niti jedna zena ne moze da bude toliko dobra u krevetu koliko prostitutka.

Tačno, nije... Bila bi, kad bi ti i ona naplatila...
Prostitutka naplaćuje svoje usluge, u tome je jedina razlika.
Inače, svaka žena može da bude "dobra" u krevetu,
"dobra" je svaka koja se malo slobodnije ponaša.
Za razliku od prostitutke, takvu možeš da voliš,
kad je voliš, to "dobro" postaje još bolje.
Kad maštarijama "dobre" žene u krevetu dodaš i emocije,
pa od toga ne postoji savršeniji sex i veće zadovoljstvo,
a tek prostitutka ne bi mogla sa tim da se meri.

Nisam sve čitala, mrzelo me je, tako da sam možda omašila temu, ali odgovor na ovo citirano nisam.
 
Tačno, nije... Bila bi, kad bi ti i ona naplatila...
Prostitutka naplaćuje svoje usluge, u tome je jedina razlika.
Inače, svaka žena može da bude "dobra" u krevetu,
"dobra" je svaka koja se malo slobodnije ponaša.
Za razliku od prostitutke, takvu možeš da voliš,
kad je voliš, to "dobro" postaje još bolje.
Kad maštarijama "dobre" žene u krevetu dodaš i emocije,
pa od toga ne postoji savršeniji sex i veće zadovoljstvo,
a tek prostitutka ne bi mogla sa tim da se meri.

Nisam sve čitala, mrzelo me je, tako da sam možda omašila temu, ali odgovor na ovo citirano nisam.

Mislim da samo ona koja je placena da nesto odradi to ce da uradi kako treba.
Ipak postoji razlika u shvatanjima izmedju muskarca i zene, vjeruj. I to velika.
Kad muskarac ode kod prostitutke i trazi ono sto zeli on to i dobije. U realnom zivotu je to malo teze.
 
A ne. Znash zashto je prostitutka bolja od bilo koje druge u krevetu?
Zato shto posle ustane i neche da se mazi i ode.
Chist sport, bez ulaganja, svem finansijske shtete koja bi svakako usledila na ovaj ili onaj nachin...
Savrshen dil za sebichne...

Pa, ima istine...

Mislim da samo ona koja je placena da nesto odradi to ce da uradi kako treba.
Ipak postoji razlika u shvatanjima izmedju muskarca i zene, vjeruj. I to velika.
Kad muskarac ode kod prostitutke i trazi ono sto zeli on to i dobije. U realnom zivotu je to malo teze.

Znam ja da postoje razlike u shvatanjima, ima vama nečeg privlačnog u prostitutkama, ali se ne slažem sa tim da će samo prostitutka da odradi kako treba i da će muškarac samo od prostitutke da dobije ono što želi i da je to u realnom životu malo teže...
Ne osuđujem ja ni prostitutke što se time bave, ni muškarce koji idu kod njih, ali ovi razlozi koje si ti naveo su besmisleni...
 
sex nije smisljen da se "odradjuje" i to je najveci nedostatak u profesiji seksualne radnice (prostitutke) jer je to "apriori" uzaludan, ponizavajuci, glup, iako prvi zanat ae whatever

to sto povrh svega dodje taj finansijski momenat ili pitanje sebichnosti, platish pa klatish i tome slichnih teza je samo shamar ironije i cinizma na ceo taj paprikash

prosechna zenska koja je prosechna u krevetu i voli onog s kim zaleze je bolja od najbolje placene prostitutke koje uz to i extra izgleda pa chak i da shto je sad moda da bolje prostitutke "razumeju" svoje mushterije za cash ili kroz profakturu (zbog poreza valjda) od sitnih dzidzamidza zalezu pod jorgan popularne sponzorushe neka forma emotivne prostitucije opet je to nakazna jedna scena

sex sa kojim je umeshan novac ne moze da bude dobar seks jer je na prilichno zivotinjskom levelu plus shto je scenski ponizavajuci i za onog ko placa i za onu kojoj je placeno i kontra..

Zao mi je zena koje se bave tim "poslom" isto ko shto mislim da gnjide likovi koji odlaze kod njih josh kad se posle toga hvale e to je vec triple double shamar

vidj lubanju dje je mozak bio...

a to sto neki pod opusom toga da nemaju iskustva ili srece (uspeha) sa zenama koje zalezu iz drugih razloga ne da to naplacuju pa se okrecu na platish pa klatish govori da nisu dovoljno emotivno zreli kao lichnosti da bilo koju iole normalnu devojku savataju

"tuzno je to shto vidim ali smeshno samim tim pa plachem od smeha kao da gledam crtani film" © BS
 
Poslednja izmena:
Da. Mada su prostitutke dobre drugarice nama, da nam skinu s vrata ove shto samo jure da neshto dobiju a zauzvrat nemaju shta da pruzze...sem neshto siche za makroa

Meni je to bezvezno kao da morash da platish nekom da se druzzi s tobom jer te mrzi da imash pravog druga....nekako luzerski

A tek kako je luzerski unovcavati ono sto ti je bog/priroda podarila i nista ne raditi citasv zivot za razliku od svih drugih ljudi i zanimanja.
 

Back
Top