ODbojkasice Zvezde su najjace svaka cast!!!!

  • Začetnik teme Hybrid-Theory-Girl
  • Datum pokretanja
H

Hybrid-Theory-Girl

Gost
Svaka cast ANji Spasojevic i Ivani DJesrosilo i uopste celoj ekipi stvarno ste najbolje!!!KO je gledao utakmicu protiv Jedintsva moze to da potvrdi jer ono je stvarno bilo za pamcenje.VI ste moji IDOLI i sada se zahvaljajuci vama zenska odbojka znatno bole kotira!!!P.S pozdrav za MAriju Mratinkovic iz zvezde odbojkasi klub Kragujevac se ponosi tobom!!!
 
I ja takodje stvarno je odvratno!!!Pogotovo zato sto su te devojke vrh i zasluzuju samo da se hvale mislim ne znam ih ni ja licno sve samo znam Maju Mratinkovic i videla sam Ivanu Djerisilo gledala je jednu nasu utakmicu ali sam 100% ubedjena da su sve ok!!! Zasto ovako malo ljudi prati zensku odbojku i zasto se uopste poteglo to pitanje da su one znas vec sta???
 
pa ti si klinka koja jos misli da postoji deda mraz izvini sto sam ti srusio lepu sliku o tvojim idolima.
mislio sam da si malo starija ali sad vidim da si samo klince koje misli da je sve u ovom svetu savrseno e pa da ti kazem nije i pogotovo tvoja ivana djerisilo i maja mratinkovic koja juri marijana markovica fudbalera c.z koji joj je do pupka ta ge nebi pogledala da nije fudbaler.
 
mali/37:
pa ti si klinka koja jos misli da postoji deda mraz izvini sto sam ti srusio lepu sliku o tvojim idolima.
mislio sam da si malo starija ali sad vidim da si samo klince koje misli da je sve u ovom svetu savrseno e pa da ti kazem nije i pogotovo tvoja ivana djerisilo i maja mratinkovic koja juri marijana markovica fudbalera c.z koji joj je do pupka ta ge nebi pogledala da nije fudbaler.

Ma nemoj da ih mozda ne poznajes???A sto se tice pitanja hybird-theory-girl '91 sam god iz Beograda
 
To pise samo neki ljubomorni debil !!! Pa sta i ako juri fudbalera jel to mozda tvoja stvar nece sigurno tebe da juri!!! Ivana DJerisilo je bas cool lik i uopste sve sportiskinje su zakon a ti izmisljaj bajke!!!P.s i da postoji DEDA MRAZ tebi sigurno ne bi nista poklonio !!!
 
OK super ti i tvoja zena ste najpametniji!!! :roll:Samo me zanima sto ih ti toliko pljujes a uostalom devojke igraju super to ne mozes da poreknes a njihov privatni zivot je njihova stvar prema tome SHUT UP!!!Sto lepo ne kazes ko si i ko ti je zena pa da svi vidimo ko su ti tako prepametni i divni ljudi !!!P.S kako te nije sramota da tako pricas o zeninim koleginicama??? :x
 
ti nerazumes nepljujem ja njih covek je samo pitao da li su drolje ja sam rekao sto znam to nije pljuvanje.
inace moja zena nikad nije igrala domacu ligu niti je nekad igrala protiv njih.
sto se ti toliko uzbudjujes jel ti imas nesto od toga sta su one i sta nisu,a isto tako ja nisam rekao da su sve nego samo za 2 za koje sam 100% siguran i isto tako sam rekao da je anja super lik.
 
jesam ti lepo rekao da sam trenirao na zvezdinom stadionu,a sto se tice imena rukometasa u pitanju je boris stankovic ako sam dobro zapamtio prezime.
pre njega bila je sa jednim odbojkasem koji je mnogo dobar lik ali ga djera unakazila inace lik je isto igrao u zvezdi pre 2 ili 3 sezone nadimak mu je perke.
 
pa unakazila ga je zato sto lika nigde sad nema kao igraca,a bio je jedan od perspektivnijh u to vreme.
ona ga je varala sa svim i svakim cak joj je trener(terza) zabranjivao da se zabavlja sa njim.sve informacije sam dobio od nje same ili mi je ona pricala o drugim devojkama iz zvezde.za malu maju znam zato sto dobar drugar od marijana je dobar moj drug pa mi je pricao kako ga mala spopada jel sad sve jasno.nisam ja neki zlo namernik samo pisem ono sto znam.
toliko od mene i zelim ti da budes nova nada tj.zvezda nase odbojke.
 

Back
Top