Osakacena mladost vecine muskaraca

Ako se ne ozenim do 40 nema potrebe ni da se zenim,posto uspostavim svoj samacki nacin zivota koji ce mi i tada zenidba...a ako se neko ne ishoda u mladosti vjecito pati za tim u starosti....


A nije to bas tako. Ne krene svakom to u isto vreme ili rano. Ne samo to, nego sve u zivotu.

Jesi cuo nekad npr. Bio ceo zivot slepac pa pred starost se obogatio i harao.

To je tako, nekom je hitno a nekom nije:D:lol:
 
ne pravi niz zena godine vec aktivnost. Za vrlo kratko vreme od godinu dana npr moze da se proba dosta zena kad si u svingerskom fazonu

nema to veze sa starosnom dobi vec sa snalazljivoscu sa zenama. Ima mukica koje ne vide sisu dok se ne ozene a ozene se kasno a neki do 25 kupuju novi orman jer potrose recke na starom

nema to veze sa godinama iako je potrebno izvesno vreme za dobre lirike...
 
Brak je stara institucija koja polako, ali sigurno izumire. iako sam svojevremeno bio na stubu srama zbog mojih stavova, mislim da muško - ženski odnosi u budućnosti treba da se zasnuju na principima na kojima je zasnovan i Lebesnraum. Naravno, ako se dvoje voli i ako žele da žive zajedno, da i to bude omogućeno, ali sa daleko manje prava, petljanja i papirologije koje nosi brak. Decu u to ne treba mešati, već treba da budu odvojeni.
 
A nije to bas tako. Ne krene svakom to u isto vreme ili rano. Ne samo to, nego sve u zivotu.

Jesi cuo nekad npr. Bio ceo zivot slepac pa pred starost se obogatio i harao.

To je tako, nekom je hitno a nekom nije:D:lol:

Ma ne znam,meni se uvijek zurilo! Pa tako meni je bolje na vrijeme harati! Al s ovim se slazem da ne krene svakome u isto vrijeme ili rano! Ma sta ja znam opet bolje u cvijetu mladosti nego u zrelim godinama :D!
 
Brak je stara institucija koja polako, ali sigurno izumire. iako sam svojevremeno bio na stubu srama zbog mojih stavova, mislim da muško - ženski odnosi u budućnosti treba da se zasnuju na principima na kojima je zasnovan i Lebesnraum. Naravno, ako se dvoje voli i ako žele da žive zajedno, da i to bude omogućeno, ali sa daleko manje prava, petljanja i papirologije koje nosi brak. Decu u to ne treba mešati, već treba da budu odvojeni.

Не слажем се. :cool:
 
meni majka rekla ako se ne ozenim do 35, ona ce da me ozeni... do 30 ce selo da me zeni... znaci... onaj medjurpstor od 4 godine je samo moj... i, sta sad mogu osim da se nadam da ce da mi nadju neku radnu, smernu, vrednu, cednu, poslusnu, bogatu zenu? sto ce da me slusa i da bude iz dobre porodice i da ima imanje i da pece dobru rakiju... ne, evo... ako ima neka takva, ja odma' 'ocu.... majke mi vam kazem...
 
Sta mislite da li su muskarci u minusu koji su se ozenili pre 40te godine,
jer su mogli nesmetano imati vise zena.
Ovako ih njihova zena stalno kontrolise i njoj su posveceni, pa su izgubili puno torbanja i susreta sa drugim zenama.

Знам неке који су тек почели да "торбају" све живо након пар година брака.

А и не мислим да су ови на које се односи питање у минусу.
 
bolje ti zavrsi fakultet... tvoj rikan da ti kaze... da budes svoj covek... da ne zavisis ni od koga... da ti neka budala i covek koji je gluplji od tebe ne bude direktor... a ti moras da ga trpis... za sve imas vremena.. i da izadjes... i da prosetas... i da ucis... nista neces da izgubis... samo ako organizujes dan lepo...
osoba a) ja sam njena mama...
osoba b) ja sam njena mama...
osoba c) ja sam njena mama...
 
bolje ti zavrsi fakultet... tvoj rikan da ti kaze... da budes svoj covek... da ne zavisis ni od koga... da ti neka budala i covek koji je gluplji od tebe ne bude direktor... a ti moras da ga trpis... za sve imas vremena.. i da izadjes... i da prosetas... i da ucis... nista neces da izgubis... samo ako organizujes dan lepo...


To i ja kazem tati.
A on meni: sta ce ti fakultet,bolje da se udash. :(
 
Све што је људско у човеку је против природе.

Глас за брак, па и по цену "осакаћености".
icon14.gif
 

Back
Top