Šta žene žele?

BettyBlue

Aktivan član
Poruka
1.482
Ima jedna priča. Bio neki kralj i nahvatao tipa koji je ubio jelena na njegovoj zemlji. I rekao mu da će mu poštedeti život ako mu se vrati sa odgovorm: Šta žene žele? I dao mu rok godinu dana. I ovaj šetao od grada do grada, pitao žene, domaćice, majke, nevernice, *****, dojilje, devojke, device, raspuštenice, babe, naše i strane, stvarne i bajkovite... i od svake je dobijao odgovor koji je bio RAZLIČIT. I taman kada je izgubio poslednju nadu naišao na neku Grdnu Nakazu u nekakvoj pećini i pitao i nju, a nakaza mu rekla, ako me oženiš - reći ću ti. I mladić, naravno, put pod noge, misli se, jesteeee sve ću tebe da ženim, žnaru si jednom, za sve pare, vrh si žnaru. I ode on, ali ostade mu još nekoliko dana, uplaši se on da će kralj da ga rokne i vrati se kod veštice i kaže, ajde dobro, ženim te. I došla prav bračna noooooć. Legli oni. Pogleda on svoju nevestu a on alepa, čoveče, najlepša na svetu. Al stvarno. I tu on posrne od seksa i zaljubljivanja nekoliko puta tokom noći. Kad bi pred jutro, kaže ona njemu: Da li bi voleo da sam danju lepotica, a noću veštica ili bi vie voleo da sam noću lepotica a danju veštica. On se mislio, mislio i - ODGOVORIO.
Epilog: njegov odgovor jebio TOLIKO tačan, da je ona od tog trenutka bila stalno lepa i više se nikada nije pretvarala u vešticu. On je shvatio ŠTA ŽENE ŽELE i otišao sa odgovorom kod onog namunjenog kralja koji mu je naravno opsrostio mrtvog jelena, a mladić i prelepa deva bajna su živeli srećno ever after. Čiča miča i gotova priča.
Pitanje za vas: ŠTA JE MLADIĆ ODGOVORIO? Dakle, šta je to što žene žele?:aha:
 
Да му буду лепе и кад су вештице
Опет банализујем
Не знам шта ми је данас, много ме сморио овај преподневни састанак дефинитивно
 
Ima jedna priča. Bio neki kralj i nahvatao tipa koji je ubio jelena na njegovoj zemlji. I rekao mu da će mu poštedeti život ako mu se vrati sa odgovorm: Šta žene žele? I dao mu rok godinu dana. I ovaj šetao od grada do grada, pitao žene, domaćice, majke, nevernice, *****, dojilje, devojke, device, raspuštenice, babe, naše i strane, stvarne i bajkovite... i od svake je dobijao odgovor koji je bio RAZLIČIT. I taman kada je izgubio poslednju nadu naišao na neku Grdnu Nakazu u nekakvoj pećini i pitao i nju, a nakaza mu rekla, ako me oženiš - reći ću ti. I mladić, naravno, put pod noge, misli se, jesteeee sve ću tebe da ženim, žnaru si jednom, za sve pare, vrh si žnaru. I ode on, ali ostade mu još nekoliko dana, uplaši se on da će kralj da ga rokne i vrati se kod veštice i kaže, ajde dobro, ženim te. I došla prav bračna noooooć. Legli oni. Pogleda on svoju nevestu a on alepa, čoveče, najlepša na svetu. Al stvarno. I tu on posrne od seksa i zaljubljivanja nekoliko puta tokom noći. Kad bi pred jutro, kaže ona njemu: Da li bi voleo da sam danju lepotica, a noću veštica ili bi vie voleo da sam noću lepotica a danju veštica. On se mislio, mislio i - ODGOVORIO.
Epilog: njegov odgovor jebio TOLIKO tačan, da je ona od tog trenutka bila stalno lepa i više se nikada nije pretvarala u vešticu. On je shvatio ŠTA ŽENE ŽELE i otišao sa odgovorom kod onog namunjenog kralja koji mu je naravno opsrostio mrtvog jelena, a mladić i prelepa deva bajna su živeli srećno ever after. Čiča miča i gotova priča.
Pitanje za vas: ŠTA JE MLADIĆ ODGOVORIO? Dakle, šta je to što žene žele?:aha:

"Kako ti želiš! Odluči sama,draga!"



:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
Momak je rekao:

Žele da jedu, piju, izbacuju iz tela to što su popile i pojele, emotivno i seksualno da budu zadovoljene, spavaju, napreduju u karijeri, nose lepu odeću, u osnovi: da budu zadovoljne same sobom.

Kao i mi.
 
Tek sam sada pročitao ceo ovaj uvodni post ... mislim da sam samo ja kompatibilan da odgovorim na ovo pošto sam se budio i pored veštica i lepotica :mrgreen:
Da li bi voleo da sam danju lepotica, a noću veštica ili bi vie voleo da sam noću lepotica a danju veštica.
Kao prvo ovo noću veštica se odnosi na loš sex i tu ne moraš da budeš neki mudrijaš da bi to skontao. E sad ovde je izbor da li želiš lepu ženu koja ne zna da se tuca i kuva ili neku ružnu (vešticu) koja je najbolja kuvarica i hebe se ko luda (izvinite, ja većinu stvari gledam kroz hranu a ne lovu tako da vam je tačna ona izreka da je put do muškog srca najbrži preko stomaka). E pa ovo nije pitanje šta žene žele već šta muškarci žele .
A šta je on njoj odgovorio, pre bih rekao da je odgovrio da danju bude lepa da bi svi mogli da mu zavide na njenoj lepoti.
A caru je odgovorio - žena žele da im se posveti sva paženja ovog sveta.
 
Poslednja izmena:
znam ja znam ja.

svaka žena želi biti vlasnica svog života

eeeeeeeeeeeeeee al tu sam mudros ovdi na forum pokupijo.
eo vid temu
http://forum.krstarica.com/showthread.php?p=1644652

tolko sum bijo uganut ovom poentom priče da sum si moro daj je zapantim i daj prenosim kad me ko budne pito.

sramota ne znati šta žene žele.

meni kad sanela kae oću šanpitu
ja joj reknem
šaće ti šanpita kaci vlasnica svog života.nemo da si ne skromna
 
sta zele zene.... zene su uvek bile naklonjene idealizovanju svega za razliku od muskaraca kod kojih je ironija obicno na nivou progresije karijesa. sto zub vise truli, metastaza opskurnosti prema estetskom sagledavanju sveta, zivota, ljubavi pa i sexa napreduje skokovito i svaka je bolna do srzi kako za njega tako i za one kojima je upucena. vecina zena kad dodje npr.u firencu i otvori prozor hotelske sobe pogled ce joj se obavezno zakucati na santa mariji del fiore kao maloj lusi u filmu room with a view. muskarac opet kad otvori prozor iste sobe moze da ovlas predje pogledom preko firentinskih mostova ili neba iznad njih pa da podrigne od loseg sinocneg vina i da uspaljenog pogleda prati mladu i vitku firentinku raspustene duge kose sa sve romaticnom leprsavom haljinom neznih boja bez da izbaci misao iz glave kako bi je sad naguzio bas tu, pored te fontane i to naocigled svih prisutnih. dva gledanja na isti prizor... zene i muskarci frenologiju zivota dozivljavaju potpuno razlicito kao i milion drugih stvari....
 
"U pravu si draga" "U pravu si draga" "U pravu si draga" "U pravu si draga" "U pravu si draga" "U pravu si draga" "U pravu si draga" "U pravu si draga""U pravu si draga""U pravu si draga""U pravu si draga" "U pravu si draga" "U pravu si draga" "U pravu si draga""U pravu si draga" "U pravu si draga" "U pravu si draga""U pravu si draga""U pravu si draga""U pravu si draga""U pravu si draga" "U pravu si draga""U pravu si draga""U pravu si draga" "U pravu si draga" "U pravu si draga" "U pravu si draga""U pravu si draga""U pravu si draga" "U pravu si draga" "U pravu si draga""U pravu si draga""U pravu si draga" "U pravu si draga" "U pravu si draga""U pravu si draga" "U pravu si draga" "U pravu si draga""U pravu si draga""U pravu si draga" "U pravu si draga" "U pravu si draga" "U pravu si draga""U pravu si draga""U pravu si draga" "U pravu si draga""U pravu si draga""U pravu si draga" "U pravu si draga" "U pravu si draga""U pravu si draga" "U pravu si draga""U pravu si draga""U pravu si draga" v v "U pravu si draga" "U pravu si draga" v
 
znam ja znam ja.

svaka žena želi biti vlasnica svog života

eeeeeeeeeeeeeee al tu sam mudros ovdi na forum pokupijo.
eo vid temu
http://forum.krstarica.com/showthread.php?p=1644652

tolko sum bijo uganut ovom poentom priče da sum si moro daj je zapantim i daj prenosim kad me ko budne pito.

sramota ne znati šta žene žele.

meni kad sanela kae oću šanpitu
ja joj reknem
šaće ti šanpita kaci vlasnica svog života.nemo da si ne skromna


Jao, ljubim te u pametno čelo! :lol: Kako se on lepo snašao! :hahaha:
 
Tek sam sada pročitao ceo ovaj uvodni post ... mislim da sam samo ja kompatibilan da odgovorim na ovo vošto sam se budio i pored veštica i lepotica
Kao prvo ovo noću veštica se odnosi na loš sex i tu ne moraš da budeš neki mudrijaš da bi to skontao. E sad ovde je izbor da li želiš lepu ženu koja ne zna da se tuca i kuva ili neku ružnu (vežticu) koja je najbolja kuvarica i hebe se ko luda (izvinite, ja većinu stvari gledam kroz hranu a ne lovu tako da vam je tačna ona izreka da je put do muškog srca najbrži preko stomaka). E pa ovo nije pitanje šta žene žele već šta muškarci žele .
A šta je on njoj odgovorio, pre bih rekao da je odgovrio da danju bude lepa da bi svi mogli da mu zavide na njenoj lepoti.
A caru je odgovorio - žena žele da im se posveti sva paženja ovog sveta.

Vidi ti pametne bubice!:mrgreen:
 
"U pravu si draga" "U pravu si draga" "U pravu si draga" "U pravu si draga" "U pravu si draga" "U pravu si draga" "U pravu si draga" "U pravu si draga""U pravu si draga""U pravu si draga""U pravu si draga" "U pravu si draga" "U pravu si draga" "U pravu si draga""U pravu si draga" "U pravu si draga" "U pravu si draga""U pravu si draga""U pravu si draga""U pravu si draga""U pravu si draga" "U pravu si draga""U pravu si draga""U pravu si draga" "U pravu si draga" "U pravu si draga" "U pravu si draga""U pravu si draga""U pravu si draga" "U pravu si draga" "U pravu si draga""U pravu si draga""U pravu si draga" "U pravu si draga" "U pravu si draga""U pravu si draga" "U pravu si draga" "U pravu si draga""U pravu si draga""U pravu si draga" "U pravu si draga" "U pravu si draga" "U pravu si draga""U pravu si draga""U pravu si draga" "U pravu si draga""U pravu si draga""U pravu si draga" "U pravu si draga" "U pravu si draga""U pravu si draga" "U pravu si draga""U pravu si draga""U pravu si draga" v v "U pravu si draga" "U pravu si draga" v

Blago tvojoj dragoj....ti si se bas uvjezbao.....:lol::)
 

Back
Top