Kako se izboriti sa nervozom

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

rhythmking

Zainteresovan član
Poruka
135
Ne postavljam pitanje na psihijatriji mada ako mislite da tamo spada ok
Mene licno zanima bol zeluca za koji sam siguran da je zbog nervoze,desava se s vremena na vreme,i zajedno sa ne unosom hrane cini mi se da je teze podneti bol.Popjem ponekad febricet i bude mi lakse..sta vi mislite kako olaksati takvo stanje posto mislim da ima jako puno ljudi sa istim problemom?
 
fakat je da zeludac zna cesto da boli usled nervoze..znam nekoliko ljudi koi pate od toga...nervozu zeluca su uspeli da regulishu drugacijim nacinom ishrane i nekim pomocnim metodama koje im nisu preporucili lekari vec sami vec oni iskustveno dosli do toga..moj dobar prijatelj ujutro kako ustane odmah nesto pojede..parce dvopeka i caj..pa tek onda kafu...uvek ima neki kreker uz sebe i mp3...slusa muziku koja ga opusta..kad pocinje da se nervira sebe natera da razmisja o lepim stvarima..more..plaza,..i kaze da ima efekta
mozes sve probati
ali lekar naravno pod obavezno
 
Naravno u pravu si za dorucak,to sam relativno skoro poceo praktikovati i sto se toga tice imam osecaj kad trebam nesto pojesti,cesci obroci po malo i bas prija,zdravo se hranim.Sad to nije tako cesta pojava da bih isao kod lekara,ne volim lekove i nemam bas onaj pravi osecaj da je sve na nervnoj bazi,mada tako zvuci,da li je posao u pitanju,emotivna praznina,sve po malo s vremena na vreme,mislim i nadam se da je trenutno stanje.
 
Naravno u pravu si za dorucak,to sam relativno skoro poceo praktikovati i sto se toga tice imam osecaj kad trebam nesto pojesti,cesci obroci po malo i bas prija,zdravo se hranim.Sad to nije tako cesta pojava da bih isao kod lekara,ne volim lekove i nemam bas onaj pravi osecaj da je sve na nervnoj bazi,mada tako zvuci,da li je posao u pitanju,emotivna praznina,sve po malo s vremena na vreme,mislim i nadam se da je trenutno stanje.

ma sve to zajedno cini coveka nervoznim..stres..nedostatk nekih emocija..sve ce se to regulisati..mlad si...posao jeste ozbiljna stvar ali da ti kazem nesto..nemoj misliti da ce bez tebe nesto propasti i da morash za sve da se kidash..uvek imaj na umu daa su ljudi zamenjivi ma koliko se cinilo da nisu..daj svoj maksimum ali ne po cenu zderanja..na poslu daj sebi nekad i oduskaa..kazi e danas cu da zavrsim ono najvaznije i onda cu da radim nesto sto volim od mog mosla.a sto nije hica..slusaj muziku
obavezno nadji vreme da nesto epo procitash..odgledash dobar film..prosetaj se sam...i pusti mislima na volju..znash kako prija..ako imash devojku iz cista mira je nazovi i reci da je volish..dobro cess se osecati...i videces stomak vishe nece boleti..bar ne jako:heart:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top