walking on sunshine

wet look

Primećen član
Poruka
802
nedostaje mi osecaj da sam zaljubljena!

nedostaje mi da se smejem od ljubavi,da jedva cekam da ga vidim,da samo njegov pogled ili misao na njega ucini da pozelim da mu zvezde skinem sa neba...

mnogo vremena prodje od takvog osecaja

tja :roll:
 
pa prolece me i zeza :cry:

narode ne pricam o danima,nedeljama ili mesecima...

ja pricam o godinama uspavanih leptirica :!:

i neuspelih pokusaja tipa "pa zaljubicu se vremenom" cool je lik,pazljiv etc.
a na kraju bih se jos vise ubedacila :(
 
ne znam shta da kazem....imam isti "problem"......
i znash shta?
bash me briga......jednostavno me niko ne inspirishe....i to je to......ako se neka pojavi-super....ako ne....pa valjda hoce....do tad uzivam solo :wink:
 
goodday:
ne znam shta da kazem....imam isti "problem"......
i znash shta?
bash me briga......jednostavno me niko ne inspirishe....i to je to......ako se neka pojavi-super....ako ne....pa valjda hoce....do tad uzivam solo :wink:

pa tako i ja razmisljam i zivim...samo uhvati me nekad...znas...volela bih... :wink:
 
wet look:
goodday:
ne znam shta da kazem....imam isti "problem"......
i znash shta?
bash me briga......jednostavno me niko ne inspirishe....i to je to......ako se neka pojavi-super....ako ne....pa valjda hoce....do tad uzivam solo :wink:

pa tako i ja razmisljam i zivim...samo uhvati me nekad...znas...volela bih... :wink:
:lol: :lol: znam....pa privedi neshto...da ti mine zelja :lol:
a ono......zaljubishka....pa sve sam fore vec chuo i video.....mozda me neshto novo pokrene....ali sada nemam vremena da se obnavljam po tom pitanju.....
znash, svi imamo svoj ritam....nekada se sinhhronizujemo....ali samo na trenutak.....
 
goodday:
wet look:
goodday:
ne znam shta da kazem....imam isti "problem"......
i znash shta?
bash me briga......jednostavno me niko ne inspirishe....i to je to......ako se neka pojavi-super....ako ne....pa valjda hoce....do tad uzivam solo :wink:

pa tako i ja razmisljam i zivim...samo uhvati me nekad...znas...volela bih... :wink:
:lol: :lol: znam....pa privedi neshto...da ti mine zelja :lol:
a ono......zaljubishka....pa sve sam fore vec chuo i video.....mozda me neshto novo pokrene....ali sada nemam vremena da se obnavljam po tom pitanju.....
znash, svi imamo svoj ritam....nekada se sinhhronizujemo....ali samo na trenutak.....

uvek tako...upustim se u nesto u nadi,pa dobro nije lose,bice bolje,onda se smorim,pa neko vreme budem sama,da se rekoverzujem(miiiislim koji izraz :wink: ),pa tako u krug...
sad sam u fazi soliranja,mnogo mi vise prija nego "nesto sto ce "mozda jednog dana biti bolje" ")...
ipak,uhvati me tako,s vremena na vreme "zal za mlados' " tj. taj osecaj nedostajanja... :roll:
 
wet look:
pa prolece me i zeza :cry:

narode ne pricam o danima,nedeljama ili mesecima...

ja pricam o godinama uspavanih leptirica :!:

i neuspelih pokusaja tipa "pa zaljubicu se vremenom" cool je lik,pazljiv etc.
a na kraju bih se jos vise ubedacila :(
Ma, samo se opusti... Zaljubices se prije ili kasnije... I sama sam imala taj problem, i zaista, desilo se kad se najmanje nadas... :wink:
 
Gazdarica:
wet look:
pa prolece me i zeza :cry:

narode ne pricam o danima,nedeljama ili mesecima...

ja pricam o godinama uspavanih leptirica :!:

i neuspelih pokusaja tipa "pa zaljubicu se vremenom" cool je lik,pazljiv etc.
a na kraju bih se jos vise ubedacila :(
Ma, samo se opusti... Zaljubices se prije ili kasnije... I sama sam imala taj problem, i zaista, desilo se kad se najmanje nadas... :wink:
:lol: :lol: :lol: a kada se nije tako desilo :lol:
 
pricam u svoje ime...

znam sta zelim i mogu i znam sta me cini sretnom

mogu da osetim pocetnu euforiju,onaj prvi zanos(i to mi se desavalo,pa...cesto),ali vrlo brzo shvatim da taj neki nije ono sto mi je potrebno da bude i onda jednostavno ne ulecem u tu pricu...
 

Back
Top